new-tariff  

До уваги споживачів приватного сектору!

poliv_gazonaЗ 1 травня цього року мешканцям приватного сектору, у яких відсутні лічильники обліку води, згідно діючих норм КП "Черкасиводоканал" проводить нарахування плати за полив присадибних ділянок, садів, зелених насаджень, городів та теплиць.

- Дане нарахування здійснюється з травня по серпень з розрахунку 5 літрів води на квадратний метр на добу. У дні коли випадають дощі нарахування не проводиться. У такому випадку, за відсутності опадів, полив однієї сотки ділянки становить 35 грн 10 коп., - зазначив начальник абонентного відділу КП "Черкасиводоканал" Валерій Власюк. - Кожен абонент може отримати відповіді на запитання щодо оплати за полив присадибної ділянки, з 8:00 до 17:00 за телефоном 32-11-77 або 37-72-04.

Детальніше...

Без води можуть залишитись Геронимівка та Хутори

net_voduКомунальні підприємства сільських рад Геронимівки та Хуторів "хронічно" не сплачують "Черкасиводоканалу" за надані послуги з водопостачання.

Якщо з початку року мешканці міста сплачують за послуги на рівні 97-100%, то оплата за послуги сільських комунальних підприємств не перевищує 50%. Забезпечуючи жителів сіл водою щоденно, Водоканал несе значні збитки.

Нагадаємо, що обов'язок по забезпеченню населення житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості належить до повноважень органів місцевого самоврядування (стаття 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги"). Черкасиводоканал чекає від органів місцевого самоврядування не лише бажання отримувати послуги належного рівня, а й виконання обов'язків зі сплати на підзвітній їм території.

Детальніше...

Дослідники міжнародного проекту з історії будівництва вивчають гіперболоїдну башту інженера Шухова в Черкасах

bashnya_ShuhovaНавесні 2011 року в Україні розпочався міжнародний науковий проект під назвою «Iнженерне мистецтво раннього модерну. Стратегії Шухова в проектуванні легких металоконструкцій» по дослідженню споруд В. Г. Шухова. Учасниками наукових робіт є університети Німеччини, Швейцарії і Австрії. Метою проекту є дослідження гіперболоїдних веж, яке допоможе зберегти ці історично важливі споруди.

- Дослідження включає вивчення архівних матеріалів, що стосуються методів будівництва, статичний аналіз конструкцій, обміри та документацію об'єктів, - зазначив Андрій Кутний, доктор архітектури Мюнхенського технічного університету. - Особливу увагу приділено дослідженню гіперболоїдних веж Шухова - винаходу, який набагато випередив свій час. В результаті дослідження внесок Шухова в теорію і практику інженерних конструкцій повинен зайняти належне місце в історії.

Детальніше...

На каналізаційному колекторі по вулиці Гоголя чергова аварія

Gogolya_kolektorСьогодні на каналізаційному колекторі, що проходить по вулиці Гоголя, виникла аварійна ситуація. У результаті пориву почав просідати ґрунт і утворився провал на дорозі.

На місце аварії оперативно виїхали служби Водоканалу. Для безпеки виконання робіт перекрито проїжджу частину.

Аварія сталася через газову корозію, яка виникла внаслідок тривалої дії випаровування каналізаційних стоків всередині труб колектора. Наразі служби підприємства здійснюють монтаж обвідного колектора, по якому тимчасово транспортуватимуться стоки на період ліквідації аварії. Після цього працівники Водоканалу розпочнуть земляні роботи.

Детальніше...

Водоканалівці провели "День довкілля" разом з учнями школи-інтернату

shkolaПрацівники Водоканалу прийняли участь у проведені "Дня довкілля" в Черкаській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат I-III ст. Черкаської обласної ради. Для наймолодших вихованців цього навчального закладу педагоги провели екологічну вікторину під назвою "Екологічною стежиною рідного краю". Разом з вчителькою всі полинули в мандрівку до лісу. За допомогою мультимедійних слайдів дітки ознайомились з лісовими мешканцями та рослинами. Загадки, вірші — все було присвячено їй — матінці-природі. Атмосфера святковості викликала у дітей позитивні емоції та радісний настрій.

- Від того, що знатимуть про навколишнє середовище наші діти, чи будуть з повагою ставитися до природи, в значній мірі залежить майбутнє нашої планети. Тому ми намагаємось навчити їх як треба жити, щоб зберегти природу, - зазначила директор школи-інтернату Валентина Лищенко.

Детальніше...

Сторінка 200 з 221