new-tariff  

Водоканалівці застерігають черкащан бути уважнішими: можливі випадки просідання ґрунту

p1110489З приходом весни значно збільшується об'єм робіт для працівників КП "Черкасиводоканал". Лише з початку цього тижня фахівці Водоканалу зафіксували близько десяти випадків просідання грунтів. За словами старшого майстра мереж водовідведення Миколи Розсихаєва, найчастіше подібні просідання зазвичай трапляються після зимового періоду. Коли земля різко розмерзається, вона просідає.

Місце провалу комунальники підсипають. На вулиці Луначарського водоканалівці підсипали два просідання, глибина яких сягала близько метра. З настанням більш сприятливих погодних умов, комунальники з'ясовуватимуть причини виникнення цих "підземних пасток".

Детальніше...

Ліквідація аварії, що сталася на каналізаційному колекторі, триває

Працівники Водоканалу проводять ремонтні роботи на місці аварії каналізаційного колектора, який розташований на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Гоголя.

avaria-7  avaria-1avaria-3

Детальніше...

На перехресті вулиць Богдана Хмельницького - Гоголя аварія на каналізаційному колекторі

avaria_gogolyaСьогодні о пів на сьому ранку на каналізаційному колекторі, що знаходиться на перехресті вулиць Богдана Хмельницького-Гоголя, виникла аварійна ситуація. У результаті пориву почав просідати грунт, і утворився провал на дорозі. За словами директора КП "Черкасиводоканал" Сергія Овчаренка, наразі служби підприємства огороджують місце провалу, щоб громадяни та автотранспорт не потрапили в підземну пастку.

- Розглядаємо різні варіанти ліквідації, обстежуємо можливість перекачування стічних вод для виконання всіх необхідних ремонтних робіт. Складнощі полягають в тому, що в місці просадки знаходиться з'єднання головного каналізаційного колектора, який проходить по вулиці Гоголя та колектора, по якому транспортуються стічні води з мікрорайону "Митниця-2", - зазначив Сергій Володимирович.

Детальніше...

Між працівниками Водоканалу пройшов турнір гри в доміно

dominoДо Дня захисника Вітчизни, за ініціативи профспілкового комітету КП "Черкасиводоканал", провели святковий турнір гри в доміно серед працівників підприємства. Загалом у турнірі брали участь п'ять команд різних цехів: ЕВКНС, ДВС, цех ВіВ, автотранспортний цех та електролабораторія. Всі учасники були поділені на підгрупи методом жеребкування. Змагання проходило по коловій системі. Між гравцями тривала напружена боротьба за право вибороти вихід до фіналу.

Гра в доміно, кажуть водоканалівці, чудовий спосіб відволіктись від буденних справ та приємно провести час. Аби стати переможцем треба лише, за словами гравців, бути уважним та кмітливим.

Детальніше...

Дорогі наші чоловіки!

234Прийміть щирі вітання з Днем Захисника Вітчизни — святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Попри зміну часів — 23 лютого, як і багато років тому, асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Дякуємо Вам за підтримку, безцінну допомогу та відчуття захищеності. Нехай Ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних. Міцного здоров'я, успіхів та терпіння в рішеннях життєвих завдань.

З повагою

жіночий колектив КП "Черкасиводоканал"

Сторінка 196 з 212