new-tariff  

За крадіжки люків доведеться заплатити сповна

LyukЗ початку року КП "Черкасиводоканал" подав до місцевих судів 6 позовів на громадян, котрі завдали підприємству матеріальних збитків на загальну суму 50 540 грн. Дані особи викрадали з каналізаційних та водопровідних колодязів кришки люків в житлових масивах міста.

Наразі Придніпровським та Соснівськими судами розглянуто п'ять кримінальних справ за статтею 185 Кримінального кодексу України "Крадіжка". Відповідно до винесених вироків, стягнення з винних осіб на користь "Черкасиводоканалу" становить 42 849 грн.

- Як правило, 99 % таких позовів суди вирішують на користь нашого підприємства, - говорить провідний юрисконсульт КП "Черкасиводоканал" Ігор Грищенко. - На сьогодні до суду направлено одну кримінальну справу про відшкодування матеріальних збитків Водоканалу на суму 3448 грн. По всіх інших вже винесені вироки, а матеріали направлені у державну виконавчу службу.

Детальніше...

В спекотний період потрібно раціонально використовувати кожну краплину питної води

indexУ літній період, при збільшенні температури повітря, споживання води в місті збільшується. І це зрозуміло. Адже черкащани використовують питну воду не лише для власних потреб, а й для поливу присадибних ділянок.

За даними диспетчерської служби КП "Черкасиводоканал" витрати питної води у спекотний період збільшуються з 71-72 тис.м³ до 86-88 тис.м³ на добу. Збільшення споживання води на 13-15 тис.м³ відбувається за рахунок поливу присадибних ділянок власниками приватного сектору.

Працівники КП "Черкасиводоканалу" вживають всі необхідні заходи для того, щоб водопостачання було цілодобовим. Аварійні бригади максимально оперативно усувають пориви і витоки, щоб вся вода надходила споживачам.

Детальніше...

Мешканці будинку по вулиці Р. Люксембург тимчасово без води

bez_voduСпівробітники Черкаського водоканалу ліквідовують порив по вулиці Р. Люксембург, 46. Споживачі тимчасово залишилися без холодної води.

За вищевказаною адресою стався порив на водопровідній лінії. Для проведення ремонтних робіт, водоканалівці тимчасово призупинять подачу холодної води на сусідні п'ять будинків.

Працівники підприємства провели розкопку місця робіт і вже в другій половині дня прокладуть нову водопровідну лінію. До вечора подача води споживачам відновиться в звичайному режимі.

Контролери Водоканалу завітали до своїх злісних неплатників

kontroler_1Продовжують зростати борги черкасців перед КП "Черкасиводоканал". Тож Водоканал вирішив нагадати своїм абонентам, що за спожиті послуги потрібно платити вчасно. З метою попередження споживачів про заборгованість та можливі неприємні наслідки, які можуть чекати злісних неплатників, комунальники приїхали в гуртожиток по вулиці Чиковані, 32/2. Там деякі жителі вже кілька років безкоштовно користуються водопостачанням. Наразі їхній борг перед підприємством становить понад 35 тис. грн. Одні не платять з початку року, а є і такі, в яких борги вже накопичуються роками.

До жителів однієї з кімнат гуртожитку, які за п'ять років заборгували майже 2500 грн., контролери вже приходять не вперше. Однак і цього разу злісні неплатники двері не відчинили.

Детальніше...

Водомір звільняє споживачів від додаткових клопотів

Abon1Влітку значно збільшилась кількість звернень громадян до абонентного відділу КП "Черкасиводоканал" із проханням здійснити перерахунок коштів за водопостачання у зв'язку з тимчасовою відсутністю користувача послуги. Таких додаткових клопотів не виникає у тих абонентів, які встановили в себе в домівках прилади обліку води. Інша ситуація в споживачів, які платять за воду за нормами водоспоживання.

Згідно з п. 29 «Правил надання послуг централізованого опалення, гарячого і холодного водопостачання» постанови КМУ № 630 від 21.07.2005 р., споживач має право на зменшення розміру плати за послуги у разі тимчасової відсутності.

Детальніше...

Сторінка 196 з 221