new-tariff  

“Черкасиводоканал” посилено контролює якість річкової води

laboratoryaУ зв'язку зі стурбованістю мешканців нашого міста щодо подій, які нещодавно стались на Бортницькій станції аерації, КП "Черкасиводоканал" наголошує, що містяни не повинні хвилюватися, адже Водоканал відстежує та контролює ситуацію.

- Фахівці лабораторії "Черкасиводоканалу" посилили контроль за якістю річкової води. Нині за всіма мікробіологічними та хімічними показниками питна вода відповідає вимогам санітарних норм, - говорить директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. - Ми маємо необхідну кількість реагентів для того, щоб забезпечити надійне водопостачання міста. Для Черкас р. Дніпро не є єдиним джерелом водопостачання, і за потреби маємо можливість оперативно включити резервний водозабір, який розташований на річці Вільшанка.

Детальніше...

Водоканалівці наводять лад на території свого підприємства

DSCF6867Традиційно на початку весни працівники КП "Черкасиводоканал" наводять лад на території підприємства після зими. Спільними зусиллями співробітники прибирають та вивозять сміття, проводять санітарну обрізку кущів та дерев, фарбують бордюри.

- Прибирання території є систематичним і проводиться не кілька разів на рік, а стільки, скільки необхідно для підтримання чистоти Водоканалу, - говорить директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. - Територія навколо нашого підприємства це перше, що бачать споживачі. Тож для нас головним правилом є підтримання тут зразкового порядку.

Водоканал завершує реконструкцію водопроводу по вулиці Чорновола

vodoprovod chornovolaУ зв'язку з капітальним ремонтом асфальтного покриття по вулиці Чорновола, розроблено проект реконструкції водопровідної мережі від вулиці Садової до провулку Степового. Даним проектом передбачено прокладення 350 метрів поліетиленових труб, які мають високу антикорозійну стійкість, а, отже, і тривалий термін експлуатації.

За словами головного інженера КП "Черкасиводоканал" Григорія Руденка, термін експлуатації діючих труб на цій ділянці вже вичерпано, тому, щоб у майбутньому працівникам Водоканалу не пошкоджувати дорожне покриття під час усунення поривів, ухвалено рішенння винести водопровідну мережу на зелену зону за межі дороги.

Нині аварійні бригади завершують прокладання поліетиленових труб та перепідключають житлові будинки.

Черкащани замовляють квитанції за послуги з водопостачання та водовідведення через Інтернет

152859У квітні минулого року Водоканал створив для черкащан можливість отримати квитанції за послуги з водопостачання та водовідведення через офіційний сайт КП "Черкасиводоканал". За рік споживачі замовили майже 750 платіжок через електронну пошту. Це зручно для тих споживачів, які з різних причин не отримали у свої поштові скриньки рахунки за надані "Черкасиводоканалом" послуги.

Для того, аби скористатися такою можливістю необхідно зайти на офіційний сайт підприємства та подати запит із зазначенням П.І.Б., електронної адреси та номеру особового рахунку. Опісля споживачу буде надіслано платіжку на вказаний електронний ящик. Щоб оплатити рахунок, потрібно лише роздрукувати квитанцію і сплатити за отримані послуги водопостачання та водовідведення у будь-якому відділенні банку чи пошти.

“Черкасиводоканал” розраховує на компенсацію різниці в тарифах з державного бюджету

vodokanal 1Черкаський водоканал забезпечує безперебійне цілодобове водопостачання міста якісною водою, параметри якої відповідають державним стандартам. До 2006 року воду на місто подавали за графіком, відтоді черкащани забули про погодинну подачу води.

Сьогодні КП "Черкасиводоканал" перебуває у далеко непростій ситуації. Однією з основних проблем є невідповідність тарифів реальним витратам, що необхідні для забезпечення надання послуги центрального водопостачання та водовідведення. Внаслідок чого "Черкасиводоканал" станом на 1 квітня має значну заборгованість у сумі понад 11 млн. грн. перед ПАТ «АЗОТ» за очистку стоків та близько 9 млн. грн. ПАТ "Черкасиобленерго" за електроенергію.

- Чинний тариф є нерентабельним, оскільки відшкодовує витрати підприємства на доставку води кінцевому споживачеві лише на 60 %. Щомісяця водоканал несе мільйонні збитки, - говорить директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко.

Детальніше...

Сторінка 194 з 231