new-tariff  

Контролери Водоканалу завітали до своїх злісних неплатників

kontroler_1Продовжують зростати борги черкасців перед КП "Черкасиводоканал". Тож Водоканал вирішив нагадати своїм абонентам, що за спожиті послуги потрібно платити вчасно. З метою попередження споживачів про заборгованість та можливі неприємні наслідки, які можуть чекати злісних неплатників, комунальники приїхали в гуртожиток по вулиці Чиковані, 32/2. Там деякі жителі вже кілька років безкоштовно користуються водопостачанням. Наразі їхній борг перед підприємством становить понад 35 тис. грн. Одні не платять з початку року, а є і такі, в яких борги вже накопичуються роками.

До жителів однієї з кімнат гуртожитку, які за п'ять років заборгували майже 2500 грн., контролери вже приходять не вперше. Однак і цього разу злісні неплатники двері не відчинили.

Детальніше...

Водомір звільняє споживачів від додаткових клопотів

Abon1Влітку значно збільшилась кількість звернень громадян до абонентного відділу КП "Черкасиводоканал" із проханням здійснити перерахунок коштів за водопостачання у зв'язку з тимчасовою відсутністю користувача послуги. Таких додаткових клопотів не виникає у тих абонентів, які встановили в себе в домівках прилади обліку води. Інша ситуація в споживачів, які платять за воду за нормами водоспоживання.

Згідно з п. 29 «Правил надання послуг централізованого опалення, гарячого і холодного водопостачання» постанови КМУ № 630 від 21.07.2005 р., споживач має право на зменшення розміру плати за послуги у разі тимчасової відсутності.

Детальніше...

Модернізація на каналізаційних насосних станціях міста триває

modernizacia_knsУ рамках інвестиційного проекту "Модернізація водопровідних та каналізаційних насосних станцій КП "Черкасиводоканал" на двох головних та семи районних КНС проводиться заміна насосного обладнання. Таким чином триває освоєння коштів кредиту Світового банку.

- Ефект від втілення проекту для міста загалом та комунального підприємства зокрема насправді колосальний, - говорить директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. - Насоси, які до цього часу експлуатувались, вже повністю відпрацювали свій ресурс. Тож проведення реконструкції дозволить нам отримати енергозберігаючий ефект, зменшити експлуатаційні витрати та поліпшити умови роботи.

Детальніше...

На Дніпровській водоочисній станції проводять безперервний моніторинг хлору у воді

imageВода - середовище існування для багатьох видів бактерій. Саме тому, вона потребує постійної дезинфекції. Одна зі стадій очищення води для питного водопостачання - її знезараження. На думку багатьох фахівців, саме хлорування є нині одним з найефективніших способів знезараження води. Річ у тому, що хлор має залишкову дію і нейтралізує шкідливу мікрофлору навіть у закритій водопровідній мережі. Всі інші методи діють локально, тобто тільки в тих місцях, де стоять станції очищення, тому не страхують від можливого повторного забруднення.

За останні роки вода в Дніпрі суттєво погіршилася. Тож її очистка до якісної питної була і залишається пріоритетним напрямом роботи «Черкасиводоканалу». В цілому питна вода, котру споживають черкасці, відповідає всім вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієничні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною".

Детальніше...

Слова подяки від громадян як оцінка роботи працівників Водоканалу

List_1На адресу КП "Черкасиводоканал" надійшов лист від жителів будинків № 239 та № 241/1 по бул. Шевченка. Черкасці дякують водоканалівцям за виконану роботу по заміні мережі водовідведення та відновленню каналізаційних колодязів.

"Зроблено все було швидко та якісно, жодних незручностей через ремонтні роботи люди не відчули. Співробітники Водоканалу виконали роботу якісно, з урахуванням побажань мешканців по збереженню зелених насаджень", - зазначено в листі.

- Приємно отримувати листи, в яких населення зі словами подяки відгукується про роботу водоканалівців, - говорить головний інженер КП "Черкасиводоканал" Григорій Руденко. – Ці слова вдячності я розцінюю як свідчення того, що працівники нашого підприємства сумлінно виконують свої обов'язки.

Сторінка 194 з 219