new-tariff  

Взимку будьте пильними, купуючи воду із автоцистерн у місті

Взимку будьте пильними, купуючи воду із автоцистерн у місті Існує думка, що властивості води погіршуються лише влітку. Та, як зазначають фахівці, якість води в зимовий період також може знижуватися. Тому спеціалісти центральної лабораторії Черкаського водоканалу радять бути уважними при покупці води із автоцистерн, які возять воду містом. Тут важливим є як і стан самого джерела, звідки береться вода, так і умови її перевезення. Пам'ятайте, що ви маєте право отримати від продавця результати аналізу води. Звертайте увагу на дату, коли він проводився. Це дозволить уникнути неприємних ситуацій, адже якісні показники живильної вологи можна визначити лише за допомогою лабораторних аналізів, і аж ніяк не на смак і колір.

Важливим також є умови зберігання та транспортування води, тому звертайте увагу на стан бочок, в яких вона перевозиться.

Детальніше...

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З Новим роком та Різдвом Христовим!Нехай новорічні та різдвяні свята подарують чудовий настрій та позитивні емоції на весь наступний рік, який стане вісником нових звершень, здійснення професійних задумів та найзаповітніших мрій! Сердечно бажаю натхнення та успіхів у роботі, достойної оцінки праці та реалізації усіх планів! Хай 2012 рік буде насичений яскравими подіями, шаною та любов'ю рідних і близьких людей! Міцного здоров'я, добробуту, злагоди і сімейного тепла!

З повагою

Сергій Овчаренко,

директор КП "Черкасиводоканал"

Аварія на Чигиринській успішно ліквідована

Працівники Водоканалу засипають місце розкопки на ЧигиринськійНаслідки пориву на каналізаційному колекторі по вулиці Чигиринській остаточно ліквідовані. Стоки стабільно транспортуються по відновленому відрізку труби. Водоканалівці вже демонтували обладнання, яке забезпечувало діяльність обвідного колектора. Наразі засипають місце розкопки. Загалом ліквідувати масштабну аварію вдалося менше ніж за три тижні.

Звісно, проблема колектора на Чигиринській остаточно не вирішена, - наголошує Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Він зношений майже на 100 %, близько двох кілометрів труб потребують заміни. А для цього необхідні чималі кошти.

Детальніше...

На Чигиринській вже монтують труби (ФОТО)

На Чигиринській вже монтують трубиЛіквідація аварії на каналізаційному колекторі по вулиці Чигиринській триває. Наразі бригади Водоканалу прокладають нові поліетиленові труби діаметром 900 мм. Вже встановлено 18 метрів. Загалом же планується замінити близько 50 метрів мережі.

- До того, як монтувати нові труби, наші працівники прочистили мережу від бруду, землі, каміння, які потрапили туди внаслідок пориву, - говорить директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. - Це робота у вкрай важких умовах, адже людина працює безпосередньо у трубі. А бути там можна лише 15 хвилин. Опісля на зміну приходить наступна. Таким чином водоканалівці працювали кілька днів поспіль

Детальніше...

Борги за воду Водоканалу повертатиме “Служба стягнення заборгованості”

--1Черкаський водоканал підписав договір із "Службою стягнення заборгованості", яка є лідером на ринку України по стягненню боргів. Відтепер ця компанія працюватиме із боржниками, які не сплачують за послуги із водопостачання та водовідведення більше року.

- На сьогодні ми надали реєстр із трьохсот злісних неплатників, які заборгували нашому підприємству близько одного мільйона гривень, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал".

Детальніше...

Сторінка 194 з 207