new-tariff  

Черкаський водоканал взяв участь у роботі X Міжнародного водного форуму «AQUA UKRAINE - 2012"

Forum_2012З 6 по 9 листопада 2012 року у Києві пройшов Х Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE-2012», який вже став традиційним і єдиним міжнародним спеціалізованим заходом в Україні для фахівців водного та водопровідно-каналізаційного господарства.

У рамках форуму КП "Черкасиводоканал" взяв участь у спільній виставковій експозиції, яка була організована Асоціацією "Укрводоканалекологія" з українськими підприємствами водопровідно-каналізаційної галузі, що входять до її складу. На виставковому майданчику Черкаського водоканалу усі охочі могли ознайомитися із інформаційними матеріалами про підприємство, а також переглянути презентаційні фільми про колектив та діяльність водного підприємства Черкас. Також гості виставки могли більш детально дізнатись про реалізацію інвестиційного проекту "Модернізація водопровідних та каналізаційних насосних станцій КП "Черкасиводоканал". Представники підприємства розповідали про результати, отримані після заміни насосного обладнання на головних та районних каналізаційних насосних станціях.

Детальніше...

Черкаські водограї призупинили роботу до весни

fontan_ODAРоботу черкаських фонтанів, які обслуговує КП "Черкасиводоканал", призупинили на зимовий період. Відключення фонтанів виконується, коли з'являються перші заморозки, бо інакше за температури нижче 0 °С може пошкодитись внутрішнє обладнання, яке подає воду в фонтан. Тож, точну дату, коли фонтани "впадають" у зимову сплячку, визначають зважаючи на погоду.

Працівники підприємства знімають устаткування, щоб запобігти його псуванню та ушкодженню при мінусових температурах. А взимку працівники Черкаського водоканалу обстежують та за потреби ремонтують електродвигуни та насоси, аби вже навесні без проблем запустити водограї.

Детальніше...

На чотирьох вулицях міста повністю замінено люки та зливоприймальні решітки

2012-10-31_093733На вулицях міста завершена заміна старих металевих люків на нові, виготовлені з композитних полімерних матеріалів. За півтора місяця було встановлено 54 нових люків -  на вул. Хрещатик, 11 - на вул. Смілянській, 54 -  на вул. Благовісній та 16 - по проспекту Хіміків. Загалом 135 люків та 97 зливоприймальних решіток.

Як повідомив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, нові чеські люки мають декілька своєрідних ступенів захисту. Вироблені вони із ковкого чавуну та обладнані шарнірним з'єднанням корпусу і кришки. Виробник – фірма «Касі» (Чехія).

Керівник підприємства впевнений, що нові люки сподобаються і автомобілістам, і пішоходам, бо їх оснащено гумовими прокладками, які не дозволяють кришкам гуркотіти при наїзді автомобілів.

Детальніше...

Роботи з підготовки об'єктів Черкаського водоканалу до зимового періоду завершені

1234Водоканал завершив підготовку до роботи в зимовий період. За словами директора КП "Черкасиводоканал" Сергія Овчаренка, обсяг запланованих робіт виконано стовідсотково.

Особливу увагу приділено ремонту та заміні мереж водопостачання та водовідведення. Також проведено комплексну підготовку п'яти водопровідних та 16-ти каналізаційних насосних станцій. Значну увагу водоканалівці приділили й очисним спорудам, свердловинам та водозабору, що в Сокирному.

- Ми постійно проводимо обстеження мереж, насосних станцій та виконуємо капітальний ремонт обладнання, - говорить директор Черкаського водоканалу Сергій Овчаренко. - На водопровідних мережах виконуємо заміну запірної арматури, що дозволить у майбутньому зменшити зони локалізації аварійних ситуацій чи поривів за рахунок оптимального відключення пошкоджених ділянок мереж, а також значно зменшити втрати питної води з мереж під час проведення на них планово-попереджувальних чи аварійно-ремонтних робіт.

Черкаські студенти побачили, як дніпровська вода стає питною

ekskursiya_DVS_1Студенти Черкаського державного технологічного університету побачили, як річкова вода перетворюється в питну. Для них головний технолог КП "Черкасиводоканал" Олександр Гончаренко провів екскурсію на Дніпровській водоочисній станції (ДВС).

Перед безпосереднім ознайомленням з повною технологічною схемою роботи водоочисної станції, Олександр Володимирович розповів гостям про історію побудови, а потім студенти побачили всі етапи підготовки питної води від водозабору до подачі її в місто.

За словами головного технолога, якість річкової води характеризується високим рівнем органічного забруднення, заліза та мікробіологічними показниками. Тож технологічні параметри водопідготовки постійно коригуються залежно від якості води в Дніпрі.

Детальніше...

Сторінка 189 з 219