new-tariff  

Квитанції на оплату за воду мають новий вигляд

Квитанції на оплату за воду мають новий виглядНові квитанції із жовтня отримують від Черкаського водоканалу споживачі. Відтепер у них плата за воду та каналізацію вказується окремо.

- Розробили нові квитанції ми у зв'язку із вимогами Національної комісії регулюваня ринку комунальних послуг проводити розрахунок по кожному виду наданих послуг, тобто по водопостачанню та водовідведенню окремо, - розповідає Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал".

У платіжках також є графа "Сплачую". У ній потрібно зазначати суму, яку людина сплачує. Відрізнятися від тієї, яка зазначається у квитанції, вона може у споживачів, які обліковують витрати води, тобто користуються лічильниками.

Детальніше...

Колектор по Чигиринській знову прорвало

Колектор по Чигиринській знову прорвалоАварія на каналізаційному колекторі по вулиці Чигиринській сталася ввечері 21 листопада. Наразі над її ліквідацією працюють бригади Водоканалу.

Розглядаємо варіанти ліквідації, узгоджуємо місце прокладання тимчасового колектора, по якому транспортуватимуться стічні води, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Також вирішуємо питання енергозабезпечення аварійних насосних агрегатів.

Водоканалівці роблять усе можливе, щоб черкасці не відчули незручностей через надзвичайну ситуацію. Аварійні бригади підприємства працюють на місці цілодобово.

Детальніше...

Бригади Водоканалу допомагають ліквідовувати аварію на каналізаційному колекторі ПАТ «Азот»

Аварія на напірному каналізаційному колекторі, який перекачує стоки від головної каналізаційної насосної станції №2 (ГКНС-2) Черкаського водоканалу до очисних споруд Азоту, трапилася ввечері 17 листопада в районі села Червона Слобода. Із цього часу роботи з її ліквідації ведуться без перепочинку.

За словами головного механіка КП "Черкасиводоканал" Василя Заїки, на місце водоканалівці виїхали відразу як отримали повідомлення про витік. Була перекрита пошкоджена ділянка довжиною майже 2 км.

Детальніше...

Фахівці Водоканалу розповіли угорцям про стоки

Очисні споруди в УгорщиніПредставники угорської компанії "Organica" протягом трьох днів консультувалися зі спеціалістами Черкаського водоканалу щодо системи каналізації міста та методів очистки стічних вод. Іноземці прагнуть побудувати у Черкасах локальні очисні споруди, які працюють за новітньою технологією — очищують стоки біологічним шляхом за допомогою бактерій та рослин. Такі очисні споруди вже успішно діють в Угорщині (Будапешт), Туреччині та Китаї.

Детальніше...

Черкаський водоканал взяв участь у роботі Міжнародного водного форуму

Водоканалівці презентували Черкасиводоканал на Міжнародному водному форуміВодоканалівці представили своє підприємство на ХІ Міжнародному Водному Форумі "Aqua Ukraine 2011", який відбувся 8-9 листопада у Києві. Участь у заході брали водоканали України, профільні підприємства, які виробляють обладнання для галузі водопостачання та водовідведення. На виставковому майданчику Черкаського водоканалу усі охочі могли ознайомитися із інформаційними матеріалами про підприємство, книжками про воду, створеними фахівцями Водоканалу. Також гості виставки могли переглянути фільм про колектив та діяльність водного підприємства Черкас, який транслювався протягом двох днів.

Чимало уваги відвідувачів та учасників форуму привернув і стенд із фотографією "дяді Васі" (саме так охрестили містяни скульптуру сантехніка, яка символізує працівників галузі водопостачання).

Детальніше...

Сторінка 189 з 200