new-tariff  

Цьогорічний сезон фонтанів розпочато

fontanУже сьогодні відкрили сезон фонтанів. В роботу запустили п'ять з шести водограїв, якими опікується "Черкасиводоканал". Зокрема, біля будівлі Черкаської міської ради, за обласною радою, у парку Хіміків і в Долині троянд. Фонтан на площі 700-річчя на даний час знаходиться на реконструкції. Відтепер мешканці та гості міста можуть милуватися їх красою.

До уваги жителів міста!

110704У пасхальну ніч з 4 на 5 травня 2013 року біля Свято-Михайлівського собору (парк "Соборний", вул. Ільїна, 212) та Свято-Троїцького кафедрального собору (площа "Слави") з водовозів КП "Черкасиводоканал" буде проводитись безкоштовна роздача артезіанської води для питних потреб.

Охорона праці на Водоканалі завжди на першому місці

pokladannya kvitivЩорічно згідно Указу Президента України від 18 серпня 2006 року в нашій країні 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці, цьогорічним девізом якого за рекомендацією Міжнародної організації праці є «Запобігання професійним захворюванням».

З нагоди свята працівники КП "Черкасиводоканал" взяли участь в церемонії покладання квітів до пам'ятного знака загиблим на виробництві.

26 квітня на урочистому засіданні начальник територіального управління Держгірпромнагляду у Черкаській області Віктор Онишко зазначив, що для подальшого покращення ситуації з питань охорони праці, зменшення випадків виробничого травматизму та професійних захворювань, попередження загибелі працівників на виробництві необхідно пропагувати ідею безпечних і здорових умов праці, вести цілеспрямовану роботу по закріпленню відповідального ставлення працюючих щодо дотримання вимог нормативних актів з охорони праці, в комплексі вирішувати питання подолання проблем у даній сфері діяльності.

Детальніше...

Директор КП “Черкасиводоканал” прозвітував перед громадою про роботу підприємства за минулий рік

zvitЗгідно рішення виконавчого комітету Черкаської міської ради "Про порядок контролю за діяльністю комунальних підприємств міста", вчора в актовому залі будинку культури ім. Кулика директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко прозвітував перед черкащанами про результати минулорічної роботи підприємства. До уваги громадськості було представлено презентаційний звіт діяльності за основними напрямками роботи.

- КП "Черкасиводоканал" - це сучасне підприємство, профілюючим видом діяльності якого є надання населенню послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, експлуатація водопровідних і каналізаційних мереж і споруд, - зазначив директор Черкаського водоканалу Сергій Овчаренко. - Персоналом підприємства обслуговується: Дніпровська водоочисна станція потужністю 90 тис.куб.м води на добу, насосна станція ІІІ-го підйому, 464,8 км водопровідних мереж і водоводів, 269 км каналізаційних мереж і головних колекторів, 45 підвищуючих насосних станцій та 16 каналізаційних насосних станцій.

Детальніше...

Черкаські школярі ознайомились з роботою Черкаського водоканалу

shkola exkursiaВ рамках реалізації програми екологічного виховання молоді з питань раціонального використання питної води, її економії, протягом тижня на Черкаському водоканалі проводяться екскурсії для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Основна мета заходу — звернути увагу школярів на необхідність збереження головного для життя людства ресурсу — води.

Під час екскурсії фахівці Водоканалу ознайомили дітей зі структурою підприємства, основними напрямками діяльності та відповіли на десятки запитань юних споживачів. Учням розповіли, що вперше про будівництво водопроводу в Черкасах заговорили ще у 1874 році. Тоді Черкаська міська дума направила київському генерал-губернатору прохання про створення у Черкасах централізованого водопостачання. Та рішення ухвалили лише у 1911 році. І в 1913 році розпочалося будівництво, яке тривало майже рік. 1 жовтня 1914 року міський водогін здали в експлуатацію. Саме з цієї дати розпочинається історія «Черкасиводоканалу».

Детальніше...

Сторінка 186 з 224