new-tariff  

Вчасна оплата за водопостачання та водовідведення — гарантія цілодобового отримання послуг від Водоканалу

abonentuЗагальний рівень проплати населення за послуги КП "Черкасиводоканал" за останні три роки становить 100 %, але підприємство має ще дуже багато клопоту з боржниками. Про це повідомив начальник абонентного відділу КП "Черкасиводоканал" Валерій Власюк.

- Нині населення винне нашому підприємству майже 9 млн. грн. Ми надаємо послуги із водопостачання та водовідведення для майже трьохсот тисяч жителів міста Черкаси, а нашими абонентами сьогодні є 117 тисяч осіб. Більшість черкащан свідомо ставляться до свого обов'язку та вчасно сплачують за водопостачання та водовідведення. Сумлінними є близько 90 % абонентів, інші - сплачують нерегулярно або продовжують нарощувати борги, - говорить Валерій Володимирович.

Детальніше...

Аварія на каналізаційному колекторі на розі вулиць Гоголя та Університетська успішно ліквідована

Avaria_UniversitetskaНаслідки аварії на каналізаційному колекторі по вулиці Гоголя остаточно ліквідовані. 14 березня аварійні бригади Черкаського водоканалу виявили провалля на розі вулиць Гоголя та Університетська. У цьому місці проходить головний каналізаційний колектор, який бере початок на вулиці Можайського і транспортує стічні води від житлових будинків мешканців міста.

Після двотижневого ремонту місце розкопки засипають землею. Водоканалівці вже демонтували обладнання, яке забезпечувало діяльність обвідного колектора.

Детальніше...

Екологічна акція “Діти за чисту воду”

za_chistu_vodu"Діти за чисту воду!" - під таким девізом пройшла екологічна акція 22 березня на Соборній площі. Участь у заході, приуроченому до Дня води, взяли учні черкаських шкіл, учасники міського екологічного клубу "Аква", члени ВДС "Екологічна варта" та працівники КП "Черкасиводоканал".

Вода - це багатство кожної держави. Вона є необхідною умовою існування життя на Землі, це важливий природний ресурс для задоволення життєвих потреб людини. Саме цього дня є можливість в черговий раз нагадати людству про надзвичайну важливість збереження екологічно чистого стану водних ресурсів.

Детальніше...

Нагороджено переможців II міського конкурсу “Екологічна казка”

ekologichna_kazka_1В приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбулося урочисте нагородження учасників та переможців другого міського конкурсу "Екологічна казка". 22 березня для оголошення результатів було обрано не випадково, адже саме у цей день із 1993 року в усьому світі відзначається Всесвітній день водних ресурсів.

- Цей день є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для оточуючого середовища і розвитку суспільства, - зазначила організатор конкурсу Надія Чередник, керівник гуртка "Юні кореспонденти" ЦДЮТ.

Конкурс був зініційований і проведений спільними зусиллями КП "Черкасиводоканал", Центром дитячої та юнацької творчості та всеукраїнською дитячою газетою "Новачок".

Детальніше...

Кращі працівники Черкаського Водоканалу отримали нагороди з нагоди професійного свята

vitannyaТрадиційно, в третю неділю березня працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення відзначають своє професійне свято. Сьогодні наше життя важко уявити без стабільної цілодобової роботи цих багатофункціональних служб.

КП "Черкасиводоканал" як одне із найбільших комунальних підприємств Черкащини традиційно до професійного свята нагородило своїх працівників, які цілодобово дбають, щоб в кожній оселі завжди були такі звичні для черкащан зручності: вода та каналізація.

Сьогодні в актовій залі адмінкорпусу зібралися представники усіх підпрозділів підприємста.

Детальніше...

Сторінка 186 з 205