new-tariff  

Черкаським школярам розповіли про питну воду

den_informacijiДень інформації на тему "Вода — найдорожче багатство" для учнів 10 класу загальноосвітньої школи № 6 провели працівники Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки спільно з фахівцями КП "Черкасиводоканал". Такі зустрічі стали вже традиційними, адже тема води завжди актуальна.

Головний бібліограф Центральної бібліотеки ім. Лесі України Неля Смаглій запропонувала присутнім переглянути презентацію "Цікаві факти про воду", а також розповіла про її роль у природі та житті людей.

Також старшокласникам працівники лабораторії Водоканалу показали досліди на визначення загальної жорсткості та залишкового хлору у водопровідній воді. "Черкасиводоканал" у процесі підготовки води використовує хлор, оскільки нині цей метод є найбільш ефективним у підтриманні належної якості води за мікробіологічними показниками та санітарного стану водорозподільчої мережі міста.

Детальніше...

Для злісних неплатників “Черкасиводоканал” підготував несподіваний “подарунок”

reyd_DVS_1Систематична недоплата населення за послуги водопостачання та водовідведення - одна з основних проблем "Черкасиводоканалу". Тож на підприємстві розпочинають нову хвилю інтенсивної роботи з боржниками. На сьогоднішній день заборгованість споживачів за воду та каналізацію перевищує 10 мільйонів гривень. Така ситуація змушує підприємство застосовувати до злісних неплатників жорсткі заходи: разом з працівниками державної виконавчої служби співробітники Водоканалу здійснюють виїзди до боржників на виконання рішення суддів по стягненню заборгованості.

- Вилучення майна — це крайні заходи, - зазначає начальник служби обліку реалізації води і стоків КП "Черкасиводоканал" Валерій Власюк. - Якщо споживач має заборгованість протягом двох місяців і більше, з ним працюють наші контролери, які приносять попередження. Споживач має змогу заключити угоду на поетапне погашення боргу за умови часткової сплати. Якщо ці заходи не дають результату, на боржника подаємо до суду. За його рішенням виконавча служба може здійснити арешт майна споживача.

Детальніше...

На проїжджій частині по вулиці Ватутіна утворився провал

avaria_Vatutina17 лютого по вулиці Ватутіна, 80 стався провал асфальтного покриття на проїжджій частині. В цьому місці проходить самоплинний каналізаційний колектор, діаметром 300 мм, який бере початок на вулиці Радянській і транспортує стічні води по вул. Чорновола, Ватутіна, Сєдова і до Гоголя. Витоку стічних вод у результаті аварійної ситуації не сталося.

Працівники аварійних служб підприємства огородили провалля та здійснили монтаж обвідного колектора, по якому тимчасово транспортуються стічні води на період ліквідації аварії. Наразі фахівці проводять обстеження місця аварії для з'ясування причин її та визначення шляхів ліквідації. Після цього водоканалівці розпочнуть земляні роботи.

Детальніше...

Водоканал відповідає за мережі водопостачання та водовідведення, які перебувають на балансі підприємства

remont_merezhЗа минулий тиждень до диспетчерської служби "Черкасиводоканалу" значно збільшилась кількість дзвінків від жителів приватного сектору про пориви на мережах водопостачання. І досить часто виникають ситуації, коли абонент, від якого надійшла заявка про аварію, вимагає, щоб порив був ліквідований працівниками водоканалу.

Для того, щоб уникнути подібних непорозумінь, наголошуємо, що "Черкасиводоканал" згідно п. 14.1. "Правил користування системами водопостачання та водовідведення в містах України" обслуговує лише ті вуличні, квартальні, дворові водопровідні й каналізаційні мережі, споруди і обладнання, що перебувають у нього на балансі. А згідно п. 1.5. цих «Правил ...», вводи підприємств, відомчих і приватних житлових будинків належать абонентам, ними експлуатуються, і вони ж несуть відповідальність за їхній технічний стан.

Детальніше...

Аварійні бригади Водоканалу працюють над реконструкцією каналізаційного колектора по вул. Чигиринській

kolektor_peremichka_02Працівники "Черкасиводоканалу" розпочали роботи з прокладення другої перемички між головним каналізаційним колектором на колектор глибокого закладення в районі залізничного переїзду по вул. Чигиринській.

Нагадаємо, для того, щоб вивести більше кілометра нині діючого аварійного колектора у ремонт, на розі вулиць Чигиринська-Пацаєва аварійні бригади проклали перемичку, щоб спрямувати стоки з діючого колектора у колектор глибокого залягання, який розпочинали будувати ще за часів СРСР, як альтернативу діючому. Під час розпаду Радянського Союзу фінансування на подальше будівництво призупинилось. Тож колектор так і залишився недобудованим.

Детальніше...

Сторінка 181 з 215