new-tariff  

Водоканал замінює запірну арматуру на магістральних водогонах

zamina zasuvokПісля завершення модернізації насосних станцій працівники КП «Черкасиводоканал» проводять заміну запірної арматури великих діаметрів (900 та 1000 мм).

- Протягом двох тижнів працівники підприємства замінили чотири засувки на магістральних водогонах, - говорить головний інженер КП «Черкасиводоканал» Григорій Руденко. – Виконуючи такі роботи, ми вирішуємо найголовніше завдання – підвищення надійності системи водопостачання міста. Раніше, коли траплялася аварія, нам потрібно було перекривати півміста, а нині ми можемо локалізувати ділянку пориву.

Детальніше...

Магістральний водовід в селі Свидівок дав збій

07vodoginЗранку 27 липня виявлено порив в селі Свидівок на магістральному водоводі міста, діаметром 1000 мм. Головна причина витоку – зношеність труб.

Для того, щоб приступити до ремонтних робіт, аварійні бригади оперативно перекрили пошкоджену ділянку та відкачали воду. Опісля провели демонтаж залізобетонної труби та встановили металеву вставку.

Ремонтні роботи не завершені, адже планується провести заміну запірної арматури. Після цього Черкаського водоканалу розпочнуть заповнювати систему водою.

 

Черкаська родина сплатила Водоканалу 17-річний борг за спожиті послуги

678154257До Черкаського водоканалу завітав боржник, щоб сплатити 17-річний борг за спожиті послуги водопостачання та водовідведення.

До родини, яка проживає по вул. Ярославська, представники Державної виконавчої служби з контролерами та юристами "Черкасиводоканалу" навідувались часто, адже було чотири рішення судів на примусове стягнення заборгованості. Однак цінного майна, реалізація якого покрила б значну суму боргу, в квартирі не було. Виконавча служба підготувала документи про стягнення заборгованості із заробітної плати окремих членів сім'ї боржника на користь КП "Черкасиводоканал". Усвідомивши всю серйозність ситуації, господар квартири сплатив до каси підприємства 25 тис. грн., з яких понад 2000 гривень - судових витрат та штрафних санкцій.

Детальніше...

Для черкащанина полювання на чавунні кришки закінчилось вироком суду

981ME-2Черкаський водоканал неодноразово повідомляв про те, якої фінансової шкоди завдають так звані "мисливці за металом" підприємству та створюють смертельну небезпеку для перехожих. Однак незаконні промисли тривають.

Лише з початку року невідомими особами викрадено 78 кришок та 2 люки, що перебувають на балансі КП "Черкасиводоканал", а збитки від таких діянь становлять понад 125 тис. грн.

Детальніше...

На території “Черкасиводоканалу” оселився Водяник

vodyanikНа території Черкаського водоканалу "оживає" казковий персонаж - Водяник. Дерев'яна скульптура з'явилась завдяки креативному підходу колективу КП "Черкасиводоканал" та золотим рукам місцевого скульптора Дмитра Бур'яна.

- На таку ідею нас наштовхнули популярні у Черкасах фестивалі дерев'яної скульптури «Древляндія», де майстри виготовляють унікальні роботи з дерева, які й сьогодні прикрашають наші парки та сквери, – говорить директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко.

Нещодавно черкащани, які проходили повз Водоканал, могли побачити майже триметровий стовбур дерева, а вже сьогодні під різцем майстра він перетворився на справжній витвір мистецтва. Втілити композицію в життя скульптор зумів за три тижні.

Детальніше...

Сторінка 181 з 224