new-tariff  

Слова подяки від громадян як оцінка роботи працівників Водоканалу

List_1На адресу КП "Черкасиводоканал" надійшов лист від жителів будинків № 239 та № 241/1 по бул. Шевченка. Черкасці дякують водоканалівцям за виконану роботу по заміні мережі водовідведення та відновленню каналізаційних колодязів.

"Зроблено все було швидко та якісно, жодних незручностей через ремонтні роботи люди не відчули. Співробітники Водоканалу виконали роботу якісно, з урахуванням побажань мешканців по збереженню зелених насаджень", - зазначено в листі.

- Приємно отримувати листи, в яких населення зі словами подяки відгукується про роботу водоканалівців, - говорить головний інженер КП "Черкасиводоканал" Григорій Руденко. – Ці слова вдячності я розцінюю як свідчення того, що працівники нашого підприємства сумлінно виконують свої обов'язки.

Новий прилад допоможе водоканалівцям встановити точне місце витоку води

poshyk_vutokivУ черкаських комунальників з'явився новий прилад для виявлення поривів на мережах водопостачання та водовідведення, а також несанкціонованих підключень - так званий витокошукач.

Ледь не щодня на міських мережах трапляються пориви, тому даний пристрій незамінна річ для Водоканалу. Визначити прихований витік, який ніяк не проявляється на поверхні, дуже складно, в той час як безцінні кубометри води витікають в землю. Майже кожен третій порив виявити вкрай важко. Траплялось, що витік виходив десь у стороні від труби, від місця пориву. Тоді водоканалівці розкопували грунт не один раз, а в кількох місцях. Завдяки новому пристрою зменшиться кількість земляних робіт.

Детальніше...

У Черкасах із засміченнями каналізаційних мереж боротиметься нова гідродинамічна машина

nova_mashunaЩодня через халатність деяких черкасців засмічується з десяток ділянок каналізаційних мереж. Останнім часом кількість таких випадків зросла.

- Так, лише у червні бригади «Черкасиводоканалу» понад 200 разів виїжджали на прочистку каналізаційних стоків, - говорить старший диспетчер ЦДС КП "Черкасиводоканал" Віктор Давидович. - З початку року на мережах водовідведення ліквідовано 1560 заторів. За аналогічний період минулого року було 1508 заторів. Тобто в цьому році на 53 затори більше.

Фахівці Черкасиводоканалу проводять масштабні роботи по промивці мереж водовідведення. Для цього щодня без вихідних на підприємстві працюють дві бригади слюсарів. Однак із такими проявами людської недбалості вони вже самостійно не справляються, тому на водоканалі створили ще одну — на підмогу. Змінився і робочий графік. Якщо раніше бригади працювали до 17.00, то відтепер до 22.00.

Детальніше...

Водоканал пропонує своїм споживачам широкий спектр послуг

vodokanal_1Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» протягом багатьох років своєї діяльності успішно надає широкий спектр послуг як для населення, так і для інших підприємств міста за окремими замовленнями, а саме:

1. Водоканал виконує лабораторні досліджень питної та стічних вод. Центральна лабораторія КП «Черкасиводоканал» складається з двох лабораторій: хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води (виконує дослідження питної, поверхневої, підземних вод) та хіміко-аналітична лабораторія стічних вод (виконує дослідження стічних вод підприємств, каналізаційних насосних станцій та ін.). Інформацію про порядок проведення лабораторних досліджень Ви можете отримати за телефоном: (0472) 63-58-10.

2. Водоканал пропонує споживачам питну воду з артезіанських свердловин Соснового бору, глибина яких сягає майже 70 метрів. Кожна партія води перевіряється лабораторією підприємства. Воду можна придбати у мобільних точках продажу з автомобілів КП «Черкасиводоканал» біля житлових будинків та у магазині "Криниця" (вул.Ватутіна, 12 з 8.00 до 19.00).

Детальніше...

Бригади Водоканалу ремонтують витік на водопроводі

remont_vodoprovod_1Водопровідну лінію діаметром 1000 мм замінюють працівники Водоканалу в районі вулиць Руставі — 30 років Перемоги, на якій у понеділок ввечері стався незначний витік води. Після розкопки місця витоку, вже наступного дня водоканалівці замінили залізобетонну трубу на металеву вставку діаметром 1000 мм довжиною 6 метрів.

- Пошкодження на водопровідній мережі незначне, - говорить Василь Литвиненко, начальник цеху водопостачання і водовідведення КП "Черкасиводоканал". - Ремонтні роботи проводяться без обмеження водопостачання. Наразі водогін стоїть під робочим тиском, виконується процес засипки піском і замивки водою трубопроводу для його ущільнення.

Детальніше...

Сторінка 181 з 205