new-tariff  

Для черкащанина полювання на чавунні кришки закінчилось вироком суду

981ME-2Черкаський водоканал неодноразово повідомляв про те, якої фінансової шкоди завдають так звані "мисливці за металом" підприємству та створюють смертельну небезпеку для перехожих. Однак незаконні промисли тривають.

Лише з початку року невідомими особами викрадено 78 кришок та 2 люки, що перебувають на балансі КП "Черкасиводоканал", а збитки від таких діянь становлять понад 125 тис. грн.

Детальніше...

На території “Черкасиводоканалу” оселився Водяник

vodyanikНа території Черкаського водоканалу "оживає" казковий персонаж - Водяник. Дерев'яна скульптура з'явилась завдяки креативному підходу колективу КП "Черкасиводоканал" та золотим рукам місцевого скульптора Дмитра Бур'яна.

- На таку ідею нас наштовхнули популярні у Черкасах фестивалі дерев'яної скульптури «Древляндія», де майстри виготовляють унікальні роботи з дерева, які й сьогодні прикрашають наші парки та сквери, – говорить директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко.

Нещодавно черкащани, які проходили повз Водоканал, могли побачити майже триметровий стовбур дерева, а вже сьогодні під різцем майстра він перетворився на справжній витвір мистецтва. Втілити композицію в життя скульптор зумів за три тижні.

Детальніше...

На площі 700-річчя запрацював фонтан

fontan ploscha 700 richchyaНа площі 700-річчя відновили роботу фонтану, який не працював там майже півтора року.

Працівники КП "Черкасиводоканал" замінили старий насос та провели часткову гідроізоляцію дна водограю. Крім цього, з центру фонтану прибрали водяну квітку і повернули йому первозданий вигляд, який він мав 27 років тому, на час відкриття.

За словами директора КП «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка, це лише перший крок у відновленні фонтану. Він потребує повної реконструкції. Так, щоб встановити сучасний насос, який би зміг піднімати воду на висоту щонайменше 11 метрів, потрібно близько 180 тисяч гривень. Ще близько 100 тисяч – на заміну обладнання й робіт з капітальної гідроізоляції дна фонтану.

Детальніше...

Шановні споживачі!

zrazok platigka1Звертаємо Вашу увагу на правильність оформлення платіжок за послуги водопостачання та водовідведення.

Нагадаємо, що з 1 липня 2013 року платіжки за воду та каналізацію мають новий вигляд. Відтепер Черкаський водоканал приймає оплату на два окремі рахунки: "рахунок на оплату послуги централізованого водопостачання" та "рахунок на оплату послуги централізованого водовідведення". Для абонентів, які здійснюють оплату за розрахунковими книжками, надаємо зразок заповнення квитанції.

Детальніше...

Аварійні бригади КП “Черкасиводоканал” ліквідували порив на водоводі

vitik vodogin7Фахівці КП "Черкасиводоканал" відновили ділянку водоводу, діаметром 1000 мм, в селі Свидівок між насосними станціями 2-го та 3-го підйомів.

Місто Черкаси забезпечується водопостачанням по трьох водоводах, на одному з них у понеділок і трапився витік. Причина пориву - зношеність мережі. Аварійно-ремонтні роботи проводились в посиленому режимі, на місці витоку була зосереджена вся необхідна техніка, аби якнайшвидше відновити стабільну роботу водоводу.

Ускладнення виникали через те, що грунт надзвичайно насичений водою, тому працівникам доводилось виконувати водопониження в дуже тяжких умовах. Сьогодні вночі замінили ділянку залізобетонних труб на стальні, діаметром 1000 мм.

Детальніше...

Сторінка 179 з 221