new-tariff  

Визначені учасники тендера для модернізації каналізаційних насосних станцій

Процедура відкриття тендерної документації від фірм-учасників для модернізації каналізаційних насосних станцій м.Черкаси відбулася 15 квітня.

Детальніше...

Черкаські студенти провели генеральне прибирання в Холодному Яру

Генеральне прибирання у Холодному ЯруАкцію «Нове життя джерел» та «Збережи свою річку» провели 13 квітня поблизу села Мельники, що на Чигиринщині. Близько 30 студентів Черкаського державного технологічного університету та Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького об'єднали зусилля для благородної мети — прибирання узбіччя від сміття.

Дорога від Кресельницького лісництва і до Дуба Залізняка була обрана не випадково. Саме тут 17 квітня відбуватимуться урочисті заходи із вшанування Головного отамана Холодного Яру Василя Чучупака і його побратимів.

Детальніше...

Екологічний клуб «AQUA» об'єднав учнів 19 черкаських шкіл

Відкриття міського екологічного клубу "AQUA"Міський екологічний клуб «Aqua» розпочав свою роботу 12 квітня. Його створено на базі Черкаської спеціалізованої школи №3 за підтримки Черкаської обласної організації Всеукраїнської екологічної ліги, комунального підприємства «Черкасиводоканал», Черкаської міської організації Всеукраїнської дитячої спілки «Екологічна варта» та депутата Черкаської обласної ради Юлії Воєводи.

Першу установчу конференцію клубу присвятили темі екологічних проблем малих річок Черкащини.

Детальніше...

Вдячність працівникам Водоканалу висловили жителі Хімселища

Жителі мікрорайону Хімселище подякували керівництву КП "Черкасиводоканал" та бригадам цеху водопостачання та водовідведення за оперативну роботу.

Детальніше...

Водоканалівською баштою зацікавилися європейці

Башта інженера Шухова (КП "Черкасиводоканал")Вивчати башту Шухова, що на території КП "Черкасиводоканал", будуть дослідники міжнародного наукового проекту. Із проханням про сприяння їхній діяльності до директора Водоканалу звернувся керівник проекту – професор, доктор Манфред Шуллер (Технічний Університет Мюнхена) та Посольство Федеративної Республіки Німеччина.

 "Хочу висловити Вам наперед вдячність Посольства та свої сподівання, що знайомство Ваших фахівців та учасників вищезазначеного проекту буде корисним для обох сторін", - зазначено у листі Посольства Німеччини в Україні.

Планується, що група дослідників завітає до Черкас у травні-липні цього року і протягом двох тижнів проводитиме деформаційні заміри і складатиме документацію конструкції башти. Організацією досліджень займатимуться док. арх. А.Кутний з Технічного Університету Мюнхена і арх. А.Трегубов.


Детальніше...

Сторінка 174 з 176