new-tariff  

Аварійні бригади Водоканалу працюють над реконструкцією каналізаційного колектора по вул. Чигиринській

kolektor_peremichka_02Працівники "Черкасиводоканалу" розпочали роботи з прокладення другої перемички між головним каналізаційним колектором на колектор глибокого закладення в районі залізничного переїзду по вул. Чигиринській.

Нагадаємо, для того, щоб вивести більше кілометра нині діючого аварійного колектора у ремонт, на розі вулиць Чигиринська-Пацаєва аварійні бригади проклали перемичку, щоб спрямувати стоки з діючого колектора у колектор глибокого залягання, який розпочинали будувати ще за часів СРСР, як альтернативу діючому. Під час розпаду Радянського Союзу фінансування на подальше будівництво призупинилось. Тож колектор так і залишився недобудованим.

Детальніше...

Увага! ІІІ міський конкурс «Екологічна казка»

2013-02-04_1434044 лютого стартує ІІІ міський конкурс «Екологічна казка». Запрошуємо до участі творчих, активних дітей та підлітків нашого міста віком від 7 -15 років.

На конкурс мають бути представлені казки (прозові чи віршовані), ілюстровані малюнками в будь-якій зображувальній техніці і оформлені у вигляді саморобної книжки. Твір повинен бути написаний українською мовою, формат книги – А5 і не більше 12 сторінок. Назва цьогорічної казки: «Маленька краплинка на хмарці жила».

Роботи приймаються до 3 березня (включно) 2013 р. за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 33, Центр дитячої та юнацької творчості, кабінет №75 (ігротека), 94 (методичний відділ).

Детальніше...

Водоканал виконав першу планову частину реконструкції водопроводу по вулиці Чорновола

truba_vodaДля забезпечення цілодобового та безаварійного водопостачання міста у минулому році на Водоканалі підготували проект реконструкції водопровідної мережі по вулиці Чорновола (від вулиці Садової до провулку Степового). Термін експлуатації діючих сталевих труб на цій ділянці вже вичерпано, тому прийнято рішення про заміну цієї частини водопроводу. Згідно даного проекту, водопровідну мережу заплановано винести за межі дороги — на тротуарну частину, щоб у майбутньому працівникам Водоканалу не пошкоджувати дорожне покриття під час усунення поривів.

Днями працівники "Черкасиводоканалу" провели першу частину реконструкції водопровідної мережі по даній вулиці. Аварійні бригади проклали новий водопровід та перепідключили до нього три житлові будинки. Загалом встановили 42 метри поліетиленової труби, діаметром 50 мм.

Детальніше...

З лютого зміниться ціна на артезіанську воду

artezianska_vodaЗ 01 лютого 2013 року зміниться ціна на питну воду доочищену, яку Водоканал продає в магазині "Криниця" (вул. Ватутіна, 12) та зі своїх водовозів біля житлових будинків по місту.

Не один рік КП «Черкасиводоканал» постачає черкащанам воду, яка видобувається з 66-метрової артезіанської свердловини, розміщеної поза межами міста, у Сосновому бору.

У зв'язку зі зростанням цін на матеріальні витрати, які необхідні для підготовки та реалізації питної води доочищеної, вартість артезіанської води з наступного місяця становитиме 30 копійок за 1 літр.

Детальніше...

Водоканалівці отримали подяку за допомогу благодійній організації

podyakaЧеркаська благодійна організація «Від серця до серця» провела вечір подяки для своїх партнерів-благодійників, що зробили вагомий внесок в покращення життя людей, які цього потребували.

На урочистий захід було запрошено і керівництво КП "Черкасиводоканал". Працівники комунального підприємства допомогли провести заміну водопровідних та каналізаційних мереж у Центрі обліку бездомних громадян. Відтепер у притулку для знедолених завдяки водоканалівцям є і вода, і каналізація.

На вечорі було підведено підсумки діяльності організації, яка розпочала свою роботу в 2002 році як група самодопомоги людей, що живуть з ВІЛ/СНІД. Поступово з групи самодопомоги утворилась ініціативна група, що в 2004 році офіційно була зареєстрована як благодійна організація.

Детальніше...

Сторінка 174 з 207