new-tariff  

Загальні рекомендації черкащанам при придбанні побутових фільтрів для доочищення питної води

voda_filtrПитна вода, яка подається у водорозподільну мережу міста відповідає всім вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієничні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною". При транспортуванні питної води до споживача по трубопроводах вода може набувати сторонніх запахів при контакті із продуктами корозії внутрішньобудинкових труб.

Перелік побутових фільтрів, які рекомендують продавці дуже різноманітний як по своїх властивостях, так і по ціні.

Перед тим, як придбати побутовий фільтр, необхідно зазначити продавцю для якої води він буде призначений (вода з водорозподільної мережі, вода з підземної свердловини, вода з колодязів та інше).

Детальніше...

Черкаським студентам провели екскурсію на Дніпровській водоочисній станції

studentu_na_DVSСтуденти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького мали можливість побачити, як річкова вода перетворюється в питну. Для них головний технолог КП "Черкасиводоканал" Олександр Гончаренко провів екскурсію на Дніпровській водоочисній станції (ДВС). Екскурсія розпочалася біля станції І підйому. Перед безпосереднім ознайомленням з повною технологічною схемою роботи водоочисної станції, Олександр Володимирович розповів гостям про історію побудови.

- Дніпровська водоочисна станція введена в дію в 1975 році та є головним джерелом водопостачання на місто. Вона розташована на березі Дніпра на відстані 25 км від міста біля села Сокирно, - зазначив Олександр Гончаренко.

Детальніше...

На випускне свято до дитячого садочка завітали працівники Водоканалу

dutyachij_sadok30 травня на свято до дитячого садка № 74 "Лісова пісня" завітали працівники КП "Черкасиводоканал". Цього дня дитсадок проводжав у шкільне життя своїх випускників. Довгоочікуваний день — шістнадцять дітлахів зробили перший крок у доросле життя.

- Для нас ця подія радісна і водночас сумна. Ми раді, що наші малюки вже виросли і їм час йти до школи, а сумуємо, бо вони залишають наш дитячий садок, який був другою домівкою для наших сьогоднішніх випускників. У нашому закладі вихователі піклувалися про діток, віддаючи їм свою материнську любов, ласку і велику турботу, - зазначила Валентина Прокопенко директор дошкільного навчального закладу санаторного типу № 74 "Лісова пісня" Черкаської міської ради.

Детальніше...

Працівники Водоканалу ремонтують колодязі по бульвару Шевченка

remont_kolodyazivШість оглядових колодязів на проїжджій частині центральної вулиці міста відновлюють бригади КП "Черкасиводоканал".

- Розбираємо асфальтобетонне покриття та зруйновані горловини оглядових колодязів, - зазначив начальник дільниці водопровідних мереж КП "Черкасиводоканал" Павло Литвиненко. - Монтуємо залізобетонні плити перекриття, діаметром 1000 мм, після чого нарощуємо горловини оглядових колодязів та встановлюємо люки, виготовлені з композитних полімерних матеріалів. Вони є більш надійними, ніж металеві.

Детальніше...

З Днем народження школу-інтернат вітали працівники Водоканалу

Shkola-internatНа святкування 77-річниці з дня заснування Черкаської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ст. Черкаської обласної ради завітали працівники КП "Черкасиводоканал". В стінах цього навчального закладу знайшли свою домівку, батьківську турботу та затишок сотні вихованців.

Діти чекали на гостей з нетерпінням, зустрічали всіх на подвір'ї школи, а потім запросили до актового залу, в якому розпочалася урочиста частина свята. Святковий зал зібрав школярів, гостей, батьків, вчителів. Вихованці школи-інтернату зачарували присутніх запальними танцями та піснями, а на завершення виконали гімн школи.

Детальніше...

Сторінка 174 з 197