new-tariff  

Водоканал продовжує замінювати аварійні водопровідні мережі

vodoprovod zaminaЧеркаський водоканал працює над поліпшенням водопостачання найбільш проблемних вулиць міста.

Нині працівники підприємства проводять реконструкцію частини мережі по провулку Перемоги. Діючий сталевий водопровід вичерпав свій ліміт міцності, труби тут працюють в основному на аварії та протікання.

На даний час триває заміна майже 120 метрів металевих труб на поліетиленові. За сприятливих погодних умов завершити роботи працівники Водоканалу зможуть за тиждень.

Покращення роботи зі споживачами – одне з пріоритетних завдань підприємства

Спеціалісти КП «Черкасиводоканал», узагальнивши багаторічний досвід, розробили пам'ятку для спілкування з абонентами в телефонному режимі. Користуючись нею, виконуючи її рекомендації, підприємство має намір поліпшити якість обслуговування населення.

- Спілкування зі споживачами завжди потребує особливого підходу, адже найчастіше люди звертаються на підприємство через певні проблеми. Тож працівник повинен допомогти людині розібратися з проблемним питанням, - говорить директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко. – Від оперативності та якості вирішення звернення залежить кінцевий результат – ступінь задоволення клієнта та його ставлення до підприємства. А для нас важливо, щоб люди відчували, що ми працюємо для них і завжди йдемо їм назустріч.

Детальніше...

З 1 жовтня 2013 року діятиме новий тариф на водовідведення для бюджетних установ та інших споживачів, окрім населення

103433Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 167 від 13 вересня, з першого жовтня 2013 року встановлюються тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для бюджетних установ, підприємств та організацій.

Централізоване водопостачання:
для бюджетних установ – 3,69 грн за 1 куб. м (без ПДВ);
для інших споживачів – 3,69 грн за 1 куб. м (без ПДВ).

Детальніше...

Працівники Водоканалу замінюють люки по бульвару Шевченка

vstanovlyuyut lyukiКП «Черкасиводоканал» продовжує ремонт оглядових колодязів на вулицях міста. Цього тижня бригади Водоканалу працюють на бульварі Шевченка, від Смілянської до Леніна.

Необхідність заміни люків виникла після того, як було проведено обстеження всього каналізаційного колектора, який проходить під бульваром Шевченка від вул. Можайського до площі 700-річчя. У деяких місцях каналізаційні колодязі під впливом газової корозії фактично зруйнувалися. Не витримує навантаження транспорту і асфальт навколо них.

Детальніше...

Скільки спожив – стільки й сплати!

1КП «Черкасиводоканал» активізовує роботу зі споживачами, які намагаються втручатися в роботу приладів обліку, тобто здійснюють крадіжку води. Лічильник є власністю абонента, він несе відповідальність за правильну його експлуатацію, термін повірки і цілісність пломб.

- Самовільне втручання у роботу лічильника може призвести лише до додаткових витрат: позачергова його перевірка, ремонт, а у більшості випадків - його заміна, оскільки лічильний механізм виходить з ладу. Крім того, Водоканал здійснює донарахування за користування послугою з моменту останньої перевірки контролером або з моменту встановлення приладу обліку, - говорить начальник служби обліку КП «Черкасиводоканал» Валерій Власюк. - Трапляється так, що на лічильнику порушують пломби – тоді витрати води визначаються за нормами з дня пломбування. Для того, щоб припинити таку «самодіяльність», відтепер прилади обліку води будуть оснащені антивандальними пломбами, які убезпечать несанкціоноване втручання в його роботу.

Детальніше...

Сторінка 174 з 219