new-tariff  

Черкаський водоканал продовжує установку люків на водопровідних та каналізаційних колодязях міста

zamina lyukiv 2Сприятливі погодні умови дають можливість працівникам КП «Черкасиводоканал» продовжувати ремонт оглядових колодязів. Нині замінюють аварійні люки на вул. Благовісна, від Університетської до Крилова.

- Перед початком ямкового ремонту цього відрізку дороги ми ремонтуємо одинадцять колодязів: два водопровідних та дев'ять каналізаційних, які знаходяться на балансі нашого підприємства, - зазначив Павло Литвиненко, начальник дільниці водопровідних мереж КП "Черкасиводоканал". – Об'єм робіт досить значний. Адже ми оновлюємо не лише люки, а й монтуємо нові бетонні плити-перекриття та кладемо цегляну кладку.

Детальніше...

Водоканал підвищує надійність системи водопостачання міста

zamina dvsПрацівники «Черкасиводоканалу» на одному з трьох водогонів від ДВС до станції третього підйому замінюють зношені засувки на сучасні затвори, діаметром 1000 та 800 мм. Ці механізми важливий елемент водопровідної системи, вони забезпечують локалізацію ділянок водопроводу для проведення на них певного виду робіт.

- Ми постійно працюємо над підвищенням надійності системи міського водопостачання, - говорить головний інженер КП «Черкасиводоканал» Григорій Руденко. - Термін експлуатації мереж та запірної арматури досить великий. Не завжди можемо оперативно й локально перекрити пошкоджену ділянку, а це великі втрати питної води. А нові засувки надійно блокують пошкоджену ділянку водогону за кілька хвилин.

Детальніше...

Водоканал продовжує замінювати аварійні водопровідні мережі

vodoprovod zaminaЧеркаський водоканал працює над поліпшенням водопостачання найбільш проблемних вулиць міста.

Нині працівники підприємства проводять реконструкцію частини мережі по провулку Перемоги. Діючий сталевий водопровід вичерпав свій ліміт міцності, труби тут працюють в основному на аварії та протікання.

На даний час триває заміна майже 120 метрів металевих труб на поліетиленові. За сприятливих погодних умов завершити роботи працівники Водоканалу зможуть за тиждень.

Покращення роботи зі споживачами – одне з пріоритетних завдань підприємства

Спеціалісти КП «Черкасиводоканал», узагальнивши багаторічний досвід, розробили пам'ятку для спілкування з абонентами в телефонному режимі. Користуючись нею, виконуючи її рекомендації, підприємство має намір поліпшити якість обслуговування населення.

- Спілкування зі споживачами завжди потребує особливого підходу, адже найчастіше люди звертаються на підприємство через певні проблеми. Тож працівник повинен допомогти людині розібратися з проблемним питанням, - говорить директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко. – Від оперативності та якості вирішення звернення залежить кінцевий результат – ступінь задоволення клієнта та його ставлення до підприємства. А для нас важливо, щоб люди відчували, що ми працюємо для них і завжди йдемо їм назустріч.

Детальніше...

З 1 жовтня 2013 року діятиме новий тариф на водовідведення для бюджетних установ та інших споживачів, окрім населення

103433Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг № 167 від 13 вересня, з першого жовтня 2013 року встановлюються тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для бюджетних установ, підприємств та організацій.

Централізоване водопостачання:
для бюджетних установ – 3,69 грн за 1 куб. м (без ПДВ);
для інших споживачів – 3,69 грн за 1 куб. м (без ПДВ).

Детальніше...

Сторінка 170 з 215