new-tariff  

Фахівці лабораторії “Черкасиводоканалу” переймали досвід у колег з кременчуцького водоканалу

2013-03-13 121757У поточному році в лабораторії КП "Черкасиводоканал" планується створити гідробіологічний відділ при хіміко-бактеріологічній лабораторії питної води.

Нині хіміко-бактеріологічна лабораторія питної води складається з двох підрозділів. Підрозділ лабораторії на ДВС займається контролем ведення технологічного процесу, контролює якість річкової води та контролює воду на виході з насосної станції 2-го підйому. Підрозділ лабораторії на центральному майданчику контролює якість питної води на вході в місто, якість води з водорозподільної мережі та воду з підземних свердловин.

Детальніше...

“Черкасиводоканал” про підготовку до весняної повені

pavodokКомунальне підприємство «Черкасиводоканал» проводить планову підготовку до можливої повені з метою забезпечення безперебійного водопостачання та підтримання високої якості питної води. Цього року основний період паводку очікується у квітні.

За словами начальника лабораторії КП "Черкасиводоканал" Тетяни Проценко, якість води основного поверхневого джерела водопостачання міста, річки Дніпро, та питної води в мережах централізованого водопостачання постійно знаходиться під жорстким контролем атестованої хіміко-бактеріологічної лабораторії Водоканалу.

Детальніше...

Водоканал пояснює, чому не варто доводити справу сплати боргів за комунальні послуги до суду

981ME-2З початку року "Черкасиводоканал" подав до місцевих судів 74 судових позови на боржників, котрі заборгували підприємству за послуги водопостачання та водовідведення понад 140 тисяч гривень. На сьогодні суд прийняв 13 рішень на користь Черкаського водоканалу.

Ми завжди пропонуємо боржникам укласти договір на поетапне погашення боргу, для того, щоб не доводити справу до суду або арешту майна, - говорить начальник служби обліку реалізації води і стоків КП "Черкасиводоканал" Валерій Власюк. - Проте, як показує досвід, лише опис та арешт майна боржника судовиконавцями спонукають споживача до сплати заборгованості. А це додаткові витрати, які знову ж змушений буде сплатити боржник.

Детальніше...

Аварія на Ватутіна успішно ліквідована

2013-02-25 153650Чотири дні знадобилось КП «Черкасиводоканал», аби повністю усунути наслідки аварії на каналізаційному колекторі, яка трапилась 17 лютого по вулиці Ватутіна. Наразі стоки стабільно транспортуються по відновленому відрізку труби. Працівники Водоканалу вже демонтували обладнання, яке забезпечувало діяльність обвідного колектора та засипали місце розкопки.

За словами головного інженера КП "Черкасиводоканал" Григорія Руденка, замість старих залізобетонних труб комунальники на місці пориву проклали понад 30 метрів нових поліетиленових, діаметром 300 мм. Це – спеціальні труби для самопливної каналізації, гарантійний термін яких сягає 50 років.

Детальніше...

Черкаським школярам розповіли про питну воду

den_informacijiДень інформації на тему "Вода — найдорожче багатство" для учнів 10 класу загальноосвітньої школи № 6 провели працівники Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки спільно з фахівцями КП "Черкасиводоканал". Такі зустрічі стали вже традиційними, адже тема води завжди актуальна.

Головний бібліограф Центральної бібліотеки ім. Лесі України Неля Смаглій запропонувала присутнім переглянути презентацію "Цікаві факти про воду", а також розповіла про її роль у природі та житті людей.

Також старшокласникам працівники лабораторії Водоканалу показали досліди на визначення загальної жорсткості та залишкового хлору у водопровідній воді. "Черкасиводоканал" у процесі підготовки води використовує хлор, оскільки нині цей метод є найбільш ефективним у підтриманні належної якості води за мікробіологічними показниками та санітарного стану водорозподільчої мережі міста.

Детальніше...

Сторінка 170 з 205