new-tariff  

Ліквідація аварії на каналізаційному колекторі по Чигиринській триває

Ліквідація аварії на каналізаційному колекторі по Чигиринській триваєМайже тиждень водоканалівці цілодобово проводять роботи на місці аварії головного каналізаційного колектора, яка сталася 21 листопада в районі залізничного переїзду по вул.Чигиринській. Найскладнішим завданням, говорять фахівці, є пониження рівня грунтових вод, які тут залягають неглибоко. За словами Сергія Овчаренка, директора КП "Черкасиводоканал", на сьогодні бригади підприємства пробурили три свердловини для того, аби понизити рівень підземних вод.


Детальніше...

Квитанції на оплату за воду мають новий вигляд

Квитанції на оплату за воду мають новий виглядНові квитанції із жовтня отримують від Черкаського водоканалу споживачі. Відтепер у них плата за воду та каналізацію вказується окремо.

- Розробили нові квитанції ми у зв'язку із вимогами Національної комісії регулюваня ринку комунальних послуг проводити розрахунок по кожному виду наданих послуг, тобто по водопостачанню та водовідведенню окремо, - розповідає Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал".

У платіжках також є графа "Сплачую". У ній потрібно зазначати суму, яку людина сплачує. Відрізнятися від тієї, яка зазначається у квитанції, вона може у споживачів, які обліковують витрати води, тобто користуються лічильниками.

Детальніше...

Колектор по Чигиринській знову прорвало

Колектор по Чигиринській знову прорвалоАварія на каналізаційному колекторі по вулиці Чигиринській сталася ввечері 21 листопада. Наразі над її ліквідацією працюють бригади Водоканалу.

Розглядаємо варіанти ліквідації, узгоджуємо місце прокладання тимчасового колектора, по якому транспортуватимуться стічні води, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Також вирішуємо питання енергозабезпечення аварійних насосних агрегатів.

Водоканалівці роблять усе можливе, щоб черкасці не відчули незручностей через надзвичайну ситуацію. Аварійні бригади підприємства працюють на місці цілодобово.

Детальніше...

Бригади Водоканалу допомагають ліквідовувати аварію на каналізаційному колекторі ПАТ «Азот»

Аварія на напірному каналізаційному колекторі, який перекачує стоки від головної каналізаційної насосної станції №2 (ГКНС-2) Черкаського водоканалу до очисних споруд Азоту, трапилася ввечері 17 листопада в районі села Червона Слобода. Із цього часу роботи з її ліквідації ведуться без перепочинку.

За словами головного механіка КП "Черкасиводоканал" Василя Заїки, на місце водоканалівці виїхали відразу як отримали повідомлення про витік. Була перекрита пошкоджена ділянка довжиною майже 2 км.

Детальніше...

Фахівці Водоканалу розповіли угорцям про стоки

Очисні споруди в УгорщиніПредставники угорської компанії "Organica" протягом трьох днів консультувалися зі спеціалістами Черкаського водоканалу щодо системи каналізації міста та методів очистки стічних вод. Іноземці прагнуть побудувати у Черкасах локальні очисні споруди, які працюють за новітньою технологією — очищують стоки біологічним шляхом за допомогою бактерій та рослин. Такі очисні споруди вже успішно діють в Угорщині (Будапешт), Туреччині та Китаї.

Детальніше...

Сторінка 170 з 182