new-tariff  

Шановні земляки!

den_nezalejnostiПрийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди головного державного свята — Дня незалежності України!

Народ України святкує уже 21 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Відтоді реалізувалося вікове прагнення народу до національного відродження та духовної свободи. Ці роки стали випробуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині усі ми усвідомлюємо, що творення держави — наш спільний обов'язок. Нехай цей святковий день стане ще однією нагодою для консолідації усього народу навколо ідеї державності.

Бажаю Вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України.

З повагою

директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко

Водоканал відключено від енергопостачання

vodokanal_1У понеділок, 20 серпня, низку об'єктів КП "Черкасиводоканал" було відключено від енергопостачання через заборгованість за спожиту електроенергію перед ПАТ "Черкасиобленерго". Загальна сума боргу за використану електроенергію становить п'ять мільйонів гривень.

За словами директора КП «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка, до такої заборгованості призвів тариф, який не покриває собівартість послуг з холодного водопостачання та водовідведення, що надає водне підприємство.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг вже рік розглядає тарифи на водопостачання та водовідведення без прийняття будь-яких рішень. Нині фактичне відшкодування собівартості тарифу на воду складає 68 %, тому щомісяця підприємство недоотримує до трьох мільйонів гривень.

Детальніше...

Водоканал вирішує проблему з каналізацією на “Луначарці”

lunacharkaЖителі району "Луначарка" завжди мали великий клопіт із каналізацією. Через перепад рівнів каналізаційних колодязів тут часто відбувались затори. Тож на підприємстві вирішили нормалізувати роботу системи водовідведення даного району.

За словами головного інженера КП "Черкасиводоканал" Григорія Руденка, працівники Черкаського водоканалу ліквідували перепад рівнів каналізаційних колодязів, проклали п'ятнадцять метрів поліетиленових труб, діаметром 300 мм, на глибині п'ять метрів.

Заміна каналізаційної мережі – це робота, якої на поверхні не видно, однак вона важлива для міста. Тож для того, щоб не залишити споживачів без водопостачання та каналізації, працівники Водоканалу оперативно локалізовують аварійні ситуації.

Детальніше...

Водоканалівці відновлюють каналізаційні колодязі

zamina_kolodyaziv_4Дев'ять каналізаційних колодязів на проїжджій частині вулиці Енгельса (від вул. Ватутіна до вул. Молоткова) відновлюють бригади Черкаського водоканалу.

- Наші працівники встановлюють нові плити перекриття та виводять горловини колодязів на той рівень, який буде на дорозі після капітального ремонту асфальтного покриття, - зазначає Григорій Руденко, головний інженер КП "Черкасиводоканал".

На сьогодні водоканалівці вже відремонтували десять оглядових колодязів на каналізаційній мережі по бульвару Шевченка (від вул. Можайського до вул. Кірова).

Детальніше...

Шановні споживачі!

proekt_1Заміна старих та побудова нових водопровідних чи каналізаційних мереж виконується лише за наявності проектів, розроблених і узгоджених згідно з будівельними нормами і правилами. Для цього Вам необхідно:

1. Отримати технічні умови на проектування у виробничому відділі КП "Черкасиводоканал" (вул.Ватутіна, 12, каб.302. Телефон для довідок: 37-71-45. Прийомні дні: вівторок — 8:00 — 12:00. Четвер — 8:00 — 17:00 (обід — 12:00 -12:48).

2. У відповідних проектних організацій замовити проект.

3. В комунальному відділі міськвиконкому отримати ордер на виконання земляних робіт.

Детальніше...

Сторінка 168 з 194