new-tariff  

Проблеми із засміченням каналізації набувають обрисів стихійного лиха

zator_kanalizaciaДля працівників КП "Черкасиводоканал" проблема засмічення каналізації залишається сьогодні однією з найбільш актуальних, через порушення мешканцями міста культури користування системою водовідведення. Лише з початку 2012 року бригади підприємства вже ліквідували 280 засмічень на каналізаційних мережах. Для цього на підприємстві є дві гідродинамічні машини. Щодня до аварійної бригади "Черкасиводоканалу" надходить щонайменше десять викликів щодо виникнення заторів на каналізаційних мережах міста. Прочистка каналізації — важка й трудомістка робота. Іноді буває так, що на допомогу одній бригаді виїжджає інша. Складається враження, що черкащани сплутали сміттєві баки із каналізаційними трубами. Те, що працівники знаходили у стічних мережах, їх просто шокувало. За словами старшого майстра мереж водовідведення КП "Черкасиводоканал" Миколи Розсихаєва, яких тільки "скарбів" не діставали, це були і засоби особистої гігієни, залишки будівельних матеріалів, лушпиння, зіпсовані продукти харчування. На запитання, що робити, якщо каналізація засмітилася, Микола Васильович відповів: "Звичайно, усувати причину засмічення та надалі намагатися не допускати таких неприємностей".

Детальніше...

Сергій Овчаренко: “Через аварію у Бортничах черкасцям хвилюватися не варто”

Аварія на колекторі в Бортничах не загрожує якості черкаської водиЧеркаський водоканал стурбований аварією на очисній станції в Бортничах.

- Ми переконані, що наші київські колеги оперативно та якісно ліквідують наслідки непередбачуваної ситуації, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - У свою чергу ми посилили контроль якості річкової води і за потреби можемо оперативно включити резервний водозабір, який розташований на р.Вільшанка.

Очільник водного підприємства наголошує, що містяни не повинні хвилюватися, адже Водоканал відстежує та контролює ситуацію.

Нагадаємо, аварія на самопливному Лівобережному колекторі на території Бортницької станції аерації сталася вночі 17 січня. На місці стався провал розмірами 10 на 10 метрів та глибиною 8 метрів. За інформацією офіційного сайту ПАТ "АК"Київводоканал", наразі аварію локалізовано.

Мобільну діагностичну лабораторію планує придбати Водоканал

Мобільна діагностична лабораторіяДіагностична лабораторія для визначення внутрішнього технічного стану мереж водопроводу і каналізації незабаром з'явиться на водному підприємстві Черкас. Кошти на неї закладено в бюджеті розвитку міста на 2012 рік.

- Вартість устаткування такої лабораторії складає близько мільйона гривень, - розповідає директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. - Тисяч 200 коштуватиме автомобіль, який дозволить зробити лабораторію мобільною.

Детальніше...

160 незаконних врізок до мереж водопроводу та каналізації виявила інспекція Водоканалу за рік

Працівник КП "Черкасиводоканал" демонструє кореспонденту ТРК "Вікка" Вікторії Курченко обладнання для виявлення незаконних врізокПротягом 2011 року інспекція з контролю за наданням послуг з централізованого водопостачання та водовідведення КП «Черкасиводоканал» провела обстеження майже 540 абонентів, 160 з яких незаконно підключилися до водопровідних та каналізаційних мереж.

- Інспектори мають спеціальне обладнання, яке визначає місце врізки, - розповідає начальник абонентного відділу Водоканалу Валерій Власюк. - Така робота проводиться щодня, інколи буває по 6-10 адрес на день.

З листопада 2010 року, коли була створена інспекція, обстеження мереж провели у близько 700 абонентів, 200 з яких вже зареєстрували врізки.

Детальніше...

Взимку будьте пильними, купуючи воду із автоцистерн у місті

Взимку будьте пильними, купуючи воду із автоцистерн у місті Існує думка, що властивості води погіршуються лише влітку. Та, як зазначають фахівці, якість води в зимовий період також може знижуватися. Тому спеціалісти центральної лабораторії Черкаського водоканалу радять бути уважними при покупці води із автоцистерн, які возять воду містом. Тут важливим є як і стан самого джерела, звідки береться вода, так і умови її перевезення. Пам'ятайте, що ви маєте право отримати від продавця результати аналізу води. Звертайте увагу на дату, коли він проводився. Це дозволить уникнути неприємних ситуацій, адже якісні показники живильної вологи можна визначити лише за допомогою лабораторних аналізів, і аж ніяк не на смак і колір.

Важливим також є умови зберігання та транспортування води, тому звертайте увагу на стан бочок, в яких вона перевозиться.

Детальніше...

Сторінка 163 з 177