new-tariff  

Коли відновлять каналізаційний колектор в Черкасах? (відео)

111wwНа якому етапі відновлення головного каналізаційного колектора? Чому стався обвал? Як працівники КП «Черкасиводоканал» забезпечують безперебійне водовідведення південно-західного району? Скільки кілометрів мереж водовідведення обслуговує підприємство? В якому вони стані?

На ці та інші питання відповів директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко у студії телеканалу Суспільне: Черкаси

Детальніше...

Працівники КП «Черкасиводоканал» вже замінили 130 метрів головного каналізаційного колектора

111qqНа розі вулиць 30-ряччя Перемоги – Сумгаїтська тривають роботи з ліквідації аварії на головному каналізаційному колекторі, на якому на початку липня через руйнування мережі відбулося майже одночасно декілька проваль. Станом на сьогодні вдалося замінити 130 метрів трубопроводу із запланованих 530 метрів.

Детальніше...

Шановні споживачі!

DSCF4112  копияСьогодні вночі буде здійснюватися технічне обслуговування автоматів з продажу питної доочищеної води. У зв’язку з цим із 22-ої години вечора до 8-ої години ранку продаж води не реалізовуватиметься за наступними адресами:

- автомат доочистки питної водопровідної води – на розі вул. Остафія Дашковича – бул. Шевченка (біля драмтеатру);

- автомат доочистки питної водопровідної води – вул. Гагаріна, 71 (за магазином «Гранд»);

Детальніше...

Графік встановлення загальнобудинкових лічильників на серпень

01 zagalbudВідповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» усі житлові та не житлові будівлі повинні бути оснащені вузлами комерційного обліку (загальнобудинковими лічильниками).

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ (офіційно)

unnamedЗа результатами дослідження  питань пов'язаних із виникненням можливих негативних впливів в результаті імплементації Субпроектів «Другого Проекту Розвитку Міської Інфраструктури», який фінансується за рахунок позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку (Світовий банк) було підготовлено скорочений План дій з Переселення для підприємств (ОКПВ Дніпро-Кіровоград, КП Житомирводоканал, КП Черкасиводоканал, КП Вінницяоблводоканал, КП Тернопільводоканал, КП Коломияводоканалта КП Нововолинськводоканал), які безпосередньо беруть участь в реалізації вищевказаного проекту.

Детальніше...

Сторінка 2 з 281