new-tariff  

Оголошення про відкрите обговорення щодо необхідності внесення змін до тарифів та Інвестиційної програми КП «Черкасиводоканал» на 2019 рік

t 1 vodaНа виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, нашим підприємством буде проведено відкрите обговорення щодо необхідності змін до тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) і Інвестиційної програми КП «Черкасиводоканал» на 2019 рік.

Детальніше...

Черкасиводоканал долучився до святкування Дня громадського здоров’я

 DSC0701Якісна питна вода – невід’ємний компонент та умова для здоров’я людини. Надзвичайно важливим є обізнаність населення про збереження водних ресурсів, водозабезпечення нашого міста, якість води та її контроль. Для інформування містян працівники водоканалу охоче долучилися до проведення вуличної акції «День громадського здоров’я», яка відбулася 7 квітня в Долині троянд.

Детальніше...

Що треба знати про встановлення та повірку засобів обліку

povirkaВстановлення лічильника – це економічно виправданий захід і служить заощадженню сімейного бюджету. З кожним роком цю істину розуміють все більше споживачів КП «Черкасиводоканал» і тому активно встановлюють водоміри. На сьогодні, майже 70% наших абонентів мають засоби обліку споживання води.

Детальніше...

До уваги споживачів артезіанської води!

artvoda2 - копияУ зв’язку з технічним обслуговуванням автомобіля, який доставляє по місту артезіанську оброблену питну воду, 7 квітня, вода не буде реалізовуватися за наступними адресами:

Неділя

вул. Тараскова, 16;

вул. Героїв Майдану, 9

Вандалізм зашкалює!

55713706 2341161069494304 588771717711659008 nДо центральної диспетчерської служби КП «Черкасиводоканал» надійшло повідомлення від небайдужих містян про відкритий оглядовий колодязь по вул. Лесі Українки, з якого витікає вода. Прибувши на місце працівники підприємства виявили черговий факт крадіжки. На цей раз, вандалів зацікавила не тільки кришка люку, яку вирвали з усіма кріпленнями, а й пожежний гідрант. Разом з цим вони прихватили з собою і засувку.

Детальніше...

Сторінка 2 з 227