new-tariff  

Ревізія на водоканалі – навмисне спотворення фактів

reviziya 2На сайті Державної аудиторської служби України опублікована стаття щодо результатів перевірки фінансово-господарської діяльності КП «Черкасиводоканал» за період 2015-2020 рр. За результатами ревізії, на ДУМКУ аудиторів, виявлено «порушень» на суму 244 млн грн. Сума вражає! Однак кожне намальоване «порушення» – це навмисне спотворення фактів.

Детальніше...

Помста за мера: у нестримному бажанні покарати “бунтівні” Черкаси столичні владці готові залишити місто без води

img large 44Понад три місяці ревізори з Управління північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області здійснювали перевірку фінансово-господарської діяльності одного з найкращих в Україні комунальних підприємств – «Черкасиводоканалу».

Детальніше...

Зруйнований каналізаційний колектор в Південно-Західному району відновлено

20201012 100534Майже чотири місяці працівники КП «Черкасиводоканал» працювали по вул. 30-річчя Перемоги, де майже одночасно відбулося три провалля ґрунту через руйнування головного каналізаційного колектора. За цей час вдалося відновити майже 700 метрів трубопроводу та збудувати 6 нових оглядових колодязів.

Детальніше...

Інформація щодо обмеження водопостачання

Remont robotu  копіяСьогодні, 12 жовтня, працівники КП «Черкасиводоканал» виконуватимуть ремонтні роботи на інженерних мережах. На час проведення робіт підприємство буде вимушене тимчасово обмежити водопостачання за наступними адресами:

Детальніше...

Черкасиводоканал вживає усі можливі заходи для запобігання розповсюдженню COVID-19

20200421 111206  копіяПопри те, що в Україні ледь не щодня фіксують новий «рекорд» за кількості виявлених за добу хворих на COVID-19, черкаський водоканал, як об’єкт критичної інфраструктури, повинен цілодобово надавати населенню послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Роботу підприємства забезпечує колектив чисельністю понад 600 працівників.

Детальніше...

Сторінка 2 з 289