new-tariff  

Запрошуємо на роботу!

Запрошуєsweetiecakes копия - копияКомунальному підприємству «Черкасиводоканал» на постійну роботу потрібні: 

- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування на ДВС в районі села Свидівок (додаткові вимоги - ІV група допуску 5 розряду, робота в електроустановках вище 1 тис. вольт.);

- слюсар КВПіА 4-5 розрядів;

- слюсар аварійно-відновлювальних робіт 2-3 розрядів (водовідведення);  

Детальніше...

Вода – це життя! (відео)

maxresdefaultВода, без неї не існувало б життя на нашій планеті. 2/3 поверхні Землі вкриті водою. Доросла людина приблизно на 78% складається із цієї загадкової рідини. І погодьтеся друзі, що вона необхідна нам щодня. Ми вже звикли до того, що вода неодмінно з’являється у наших кранах за першої потреби. Проте, чи знаєте ви, який складний шлях вона проходить від Дніпра до кранів в наших будинках.

Детальніше...

З початку поточного року виявлено понад 30 самовільних приєднань

DSCF6799Працівники КП «Черкасиводоканал» продовжують роботу по пошуку недобросовісних споживачів, які самовільно приєдналися до мереж підприємства і таким чином не сплачують за отримані послуги з постачання питної води та водовідведення, тобто крадуть воду з інженерних мереж та незаконно зливають стоки у каналізацію.

Детальніше...

Оперативно та злагоджено: працівники водоканалу усього за два дні ліквідували аварію

20180606 151359До центральної диспетчерської служби КП «Черкасиводоканал» надійшло повідомлення про чергове провалля ґрунту по вул. Гоголя. Прибувши на місце для обстеження, виявили аварійну ситуацію на мережі водовідведення, яка виникла в наслідок руйнування верху залізобетонної труби.

Детальніше...

Водоканал на межі банкрутства

IMG 20180605 111123На звернення до депутатів Черккаської міської ради на базі КП «Черкасиводоканал» відбулася зустріч голів фракцій різних політичних партій з провідними фахівцями підприємства. На порядку денному – ознайомлення та обговорення критичного фінансового стану комунального підприємства.

Детальніше...

Сторінка 2 з 195