new-tariff  

Інформація щодо обмеження водопостачання!

Blue Burrito Food Opening Facebook PostЗавтра, 15 травня, працівники КП «Черкасиводоканал» виконуватимуть роботи із заміни запірної арматури на мережах. На час проведення робіт підприємство буде вимушене тимчасово обмежити водопостачання за наступними адресами:

- вул. Кавказька (між вул. Святотроїцькою та вул. Івана Франка);

- вул. Святотроїцька (між вул. Хрещатик та вул. Кавказькою);

Детальніше...

У травні кожен абонент «Черкасиводоканалу» отримає щорічний звіт

Ремонтні роботи на мережах  копіяНа виконання постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП) від 30.03.2017 № 464 КП “Черкасиводоканал”, як виконавець послуг з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), виробник послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, забезпечує доведення до відома споживачів інформації щодо:

Детальніше...

Продовжуються роботи із заміни запірної арматури на мережах водопостачання

6nnНа розі вулиць Сумгаїтська – Академіка Корольова працівники «Черкасиводоканалу» замінили засувку на магістральному водогоні діаметром 600 мм. На місце старої встановлено нову – марки HAWLE австрійського виробництва.

Детальніше...

Інформація щодо обмеження водопостачання!

127366-1523354418 5d419be23a2bcУ вівторок, 12 травня, працівники КП «Черкасиводоканал» виконуватимуть роботи із заміни запірної арматури на мережах. На час проведення робіт підприємство буде вимушене тимчасово обмежити водопостачання на ділянці від вул. Академіка Корольова, 5 до вул. Лесі Українки, а саме:

Детальніше...

З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ! З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

z-dnem-peremogu1-1160x6538 і 9 травня – дні, коли ми згадуємо про подвиги ветеранів і дякуємо їм за перемогу. В Україні 8 травня відзначають День пам’яті та примирення, а 9 травня 2020 року – 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Колектив КП «Черкасиводоканал» щиро вітає всіх з цією знаменною датою. 9 травня 1945 року – це важливий день для багатьох сімей, чиї життя назавжди змінила війна. І особливо цей день важливий для наших ветеранів. Ми хочемо сказати їм «спасибі» і привітати з Днем перемоги!

Сторінка 2 з 274