new-tariff  

Листи щодо свого занепокоєння ситуацією на «Черкасиводоканалі» надсилають з усіх міст України

unnamed 1Фахівці з усіх водоканалів України надсилають звернення до представників черкаської влади з проханням розібратися у ситуації, що склалася на КП «Чекрасиводоканал», та зробити все для збереження колективу підприємства, що є гарантією надання якісних послуг з постачання питної води та відведення стоків.

Детальніше...

В день Водохреща «Черкасиводоканал» пригощає свяченою водою

20210119 080517Традиційно в день святкування Хрещення Господнього на КП «Черкасиводоканал» провели просто неба церемонію освячення води. Слухаючи молитву, працівники підприємства молилися про здоров’я і добробут свої рідних та близьких. Ми віримо, що «заряджена» водичка має цілющі властивості і тому із задоволенням щороку пригощаємо мешканців міста «живою» водою.

Детальніше...

Тільки факти: як формується заробітна плата працівників комунального підприємства

Зп працівниківОстаннім часом в соціальних мережах полюбляють спекулювати інформацією щодо заробітних плат працівників КП «Черкасиводоканал». Ми просимо не поширювати брехню та не вводити мешканців міста в оману.

Тільки факти, без емоцій:

Детальніше...

До уваги споживачів артезіанської води!

20210118 082702  копия19 січня, через технічне обслуговування автомобілів, артезіанська оброблена питна вода не буде реалізовуватися за наступними адресами:

Вівторок 19.01.2021 р.:

вул. Пацаєва, 7/1

вул. Пастерівська, 5

Детальніше...

Об’єднання водоканалів України висловило свою стурбованість

logo-head2-1Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» висловлює своє занепокоєння щодо подій, які останнім часом розгортаються навколо КП «Черкасиводоканал», та закликає представників міської та обласної влади втрутитися у ситуацію для попередження непередбачуваних наслідків.

Детальніше...

Сторінка 2 з 296