new-tariff  

Запрошуємо до нашої команди!

вакансіїКомунальному підприємству «Черкасиводоканал» на постійну роботу потрібні: 
- контролер водопровідного господарства;

- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування;

Детальніше...

Енергетичний геноцид: металурги страйкують під будівлею НКРЕКП (відео)

IMG-17de75c8ead5ebcd1fb0d1daecc22cf1-VЗ 1 серпня в Україні повноцінно запрацювала нова модель ринку електроенергії, яка може призвести до припинення безперебійного водопостачання та до зупинки роботи більшості промислових підприємств.

Детальніше...

Встановлення лічильника – це не «зайві» витрати, а крок до енергозбереження

17172158 17171749 020018008184181Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» зобов’язує КП «Черкасиводоканал» забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку холодної води, а споживачів – встановити квартирні лічильники. Зробити це необхідно до серпня 2020 року.

Детальніше...

На межі банкрутства: з 20 серпня водоканали України можуть перейти на погодинну подачу води

2uu

«Укрводоканалекологія»

З 1 липня повноцінно запрацювала нова модель ринку електроенергії, в результаті чого відбулось подорожчання електроенергії для підприємств на 25%. Ця ситуація стала критичною для галузей водопостачання та теплопостачання.

Детальніше...

Водоканалівці умовно ліквідовували аварію на хлорному господарстві

1yyНа території Дніпровської водоочисної станції провели планові тренування, під час яких відпрацьовувалися навички працівників по ліквідації можливої аварійної ситуації на хлорному господарстві, а саме – розгерметизація контейнера із хлором. Навчання відбулося під керівництвом інженера-технолога цеху Петра Яцика.

Детальніше...

Сторінка 2 з 238