new-tariff  

Колектив «Черкасиводоканалу» закликає депутатів не допустити колапсу у місті

jXnlk0BmtAsUy5PkВнаслідок недосконалої процедури тарифоутворення національною комісією та невиконання державою своїх зобов’язань, сьогодні КП «Черкасиводоканал» опинилося в складній фінансовій ситуації. Подальше зволікання вирішення цього питання призведе до обмеження водопостачання у місті (подача питної води згідно графіка).

Детальніше...

“Водоканал” роками недоотримує від держави відшкодування різниці тарифів (відео)

0602 Овчаренко-900x444Причина кризової ситуації полягає у тому, що «Черкасиводоканал», як і більшість водоканалів України, стали “заручниками” недосконалої політики держави, яка на сьогодні через порушення своїх зобов’язань перед комунальними підприємствами заборгувала значні кошти з компенсації різниці в тарифах.

Детальніше...

КП «Черкасиводоканал» тримає високі темпи роботи

DSCF8603 - копияПерший місяць року для працівників КП «Черкасиводоканал» був не менш насиченим від усіх попередніх. Бригади слюсарів аварійно-відновлювальних робіт цілодобово вирішували проблеми, що виникали на мережах водопостачання та водовідведення.

Так, протягом січня комунальники оперативно ліквідували 12 поривів, усунули 238 засмічень каналізації та промили 12392 метрів мереж водовідведення.

Відповідь на заперечення щодо внесення змін до програми розвитку ЖКГ

СТЕНД 2Учора, 5 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету, на якому розглядалися питання внесення змін до Програми розвитку і утримання житлово-комунального господарства міста Черкаси на 2016-2020 роки щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам. В результаті було прийнято рішення підтримати зміни та внести їх до програми.

Під час розгляду відбулися обговорення та дебати. Директор департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган висловила заперечення (експертний висновок) щодо надання фінансової підтримки комунальним підприємствам, зокрема, і для КП «Черкасиводоканал».

Детальніше...

«Черкасиводоканал» поінформував міського голову про ситуацію на підприємстві

zvernennya-lyst-list-pismo-ruchka-840x445Через складний фінансовий стан на КП «Черкасиводоканал», який з кожним днем тільки погіршується, було підготовлено лист-звернення до міського голови Анатолія Бондаренка з проханням сприяти позитивному вирішенню питання надання фінансової підтримки в сумі 21,3 млн. грн.

Детальніше...

Сторінка 2 з 221