new-tariff  

На Соборній площі відсвяткували Всесвітній день водних ресурсів

24rЩороку 22 березня відзначається Всесвітній день води. Це свято є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища і розвитку суспільства.

Детальніше...

Працівники «Черкасиводоканалу» долучилися до міжнародної акції «LOTS OF SOCKS»

20190321 141843Кожного року 21 березня відзначається Всесвітній день людей із синдромом Дауна. З цієї нагоди до КП «Черкасиводоканал» завітали представники громадської організації «Сонячні діти Черкащини». Вони разом з малечею розповіли працівникам про цю генетичну аномалію та запросили долучитися до міжнародного флешмобу «LOTSOFSOCKS».

Детальніше...

Запрошуємо долучитися до заходу з нагоди Всесвітнього дня водних ресурсів

voda22031922 березня на Соборній площі відбудеться урочистий захід. Час проведення – з 14.00 до 16.00

Детальніше...

Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік

jXnlk0BmtAsUy5PkПовідомляємо, що на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яке проводилося 19 березня 2019 року, прийнято постанови НКРЕКП № 347 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2019 рік

Детальніше...

На водоканалі розпочався сезон екскурсій

3eДо КП «Черкасиводоканал» на пізнавальну екскурсію завітали школярі Червонослобідської загальноосвітньої школи №1. Малеча відвідала центральний майданчик, де працівник підприємства ознайомив їх з історією, розвитком та сучасною структурую міського водозабезпечення.

Детальніше...

Сторінка 4 з 227