new-tariff  

Звернення

abb5eddf56791dbfe1b8e92b7829e99e433e3646Колектив КП «Черкасиводоканал» підготував та направив звернення до міського голови Анатолія Бондаренка щодо свого занепокоєння подіями, які останнім часом розгортаються навколо підприємства та його керівника Сергія Овчаренка.

Детальніше...

Через зношені комунікації відбулася просадка асфальтного покриття

20210104 095718На розі бул. Шевченка та вул. Богдана Хмельницького на каналізаційному колекторі відбулася просадка асфальтного покриття. На даній ділянці знаходиться камера гасіння, яка приймає стічні води від мікрорайону Митниця.

Детальніше...

Вітаємо директора КП «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка з Днем народження!

Копия DSCF6530Понад 40 років життя Сергій Володимирович присвятив нелегкій роботі на водоканалі м. Черкаси  пройшовши шлях від машиніста до директора підприємства. Під його керівництвом черкаський водоканал став одним з кращих у своїй галузі, що підтверджується чисельними відзнаками.

Детальніше...

Вітаємо з Новим 2021 роком!

З Новим 2021 рокомШановні споживачі, партнери та колеги! Вітаємо вас з Новим роком! Нехай веселі дзвіночки наповнять ваші серця радістю, нехай яскраві вогники подарують добру надію! Бажаємо з новими силами та щасливими відчуттями досягати бажаних вершин та здійснювати свої мрії у новому 2021 році, мати поруч щирих та люблячих людей. Нехай щастить кожного дня, нехай вдача буде поруч увесь рік!

Працівники КП «Черкасиводоканал» міняють зношену запірну арматуру на мережах водопостачання

20201230 130821Незважаючи на дивні події, які відбуваються навколо підприємства, та безпідставні звинувачення, працівники КП «Черкасиводоканл» продовжують сумлінно виконувати свою роботу для забезпечення містян якісними та безперебійними послугами з водопостачання та водовідведення. Під час обслуговування мереж виконано заміну запірної арматури по вул. 30-річчя Перемоги, яка вже відпрацювала свій ресурс.

Детальніше...

Сторінка 4 з 296