new-tariff  

Запрошуємо до нашої команди!

vakansyy-1Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» на постійну роботу потрібні:

- слюсар КВПіА 4-5 розрядів;
- слюсар аварійно-відновлювальних робіт 2-3 розрядів (водопостачання);  

Детальніше...

Ніколи знову!

890 450 5cd26ae088852Колектив КП «Черкасиводоканал» висловлює щирі вітання з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги!
Бажаємо усім мирного неба, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні!

Черкасиводоканал вперше взяв участь у всеукраїнському конкурсі «Кращий за професією» та здобув нагороди у двох номінаціях (відео)

8o4 травня на площі перед Полтавським академічним музично-драматичним театром ім. Гоголя відбувся конкурс «Кращий за професією». За призові місця боролися фахівці водоканалів Полтави, Кременчука, Сум, Черкас, Кропивницького, Кривого Рогу та Запоріжжя.

Детальніше...

“Черкасиводоканал” закликає мешканців не скидати сміття в каналізацію (відео)

0705 водоканал-900x444Щотижня працівники Черкасиводоканалу ліквідовують понад 50 каналізаційних засмічень, промиваючи під значним тиском тисячі метрів трубопроводів. Причиною цьому, у більшості випадків, є порушення споживачами правил користування каналізацією.

Детальніше...

В стінах «Черкасиводоканалу» обговорюватимуть тарифи на 2020 р.

t 1 vodaНа виконання вимог постанови нацкомісії (НКРЕКП) від 30.06.2017 № 866, нашим підприємством буде проведено відкрите обговорення щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для КП «Черкасиводоканал» на 2020 рік.

Детальніше...

Сторінка 4 з 233