new-tariff  

Пеня на сплачений борг: “Черкасиводоканал” навмисне штовхають у прірву банкрутства?

DSCF6523 - копия

Черкаська обласна громадсько-політична газета «НОВА МОЛОДЬ ЧЕРКАЩИНИ»

Днями з’явилось повідомлення, що виконавча служба хоче стягнути з КП «Черкасиводоканал» 22 млн. грн. боргів. Зрозуміло, що така сума для комунальників непідйомна, тож загрожує блокуванням рахунків і навіть імовірними перебоями із водопостачанням. Як комунальне підприємство, яке фактично працює за рахунок коштів громади, потрапило у фінансову безвихідь, як буде справлятись із ризиками і як це позначиться на працівниках та самих жителях Черкас, ми запитали в директора водоканалу Сергія Овчаренка.

Детальніше...

Держава абсурду. Чому водоканал повинен судитися з податковою?

DSCF6530 - копия

Економічна правда

Відносини між водоканалами та державою, здається, пробили нове дно. Замість обговорення стратегії виведення галузі з фінансової та технологічної кризи керівництво водоканалів мусить відстоювати свої права в судах.

Детальніше...

До уваги споживачів артезіанської води!

texobУ зв’язку з технічним обслуговуванням автомобіля, який доставляє по місту артезіанську оброблену питну воду, липня, вода не буде реалізовуватися за наступними адресами:

Субота (06.07.19):

вул. Надпільна, 285;

вул. Пацаєва, 7/1;

Детальніше...

Цвітіння води в Дніпрі ніяк не загрожує якості питної води (відео)

3ttНавіть в умовах сильного цвітіння річкової води, КП «Черкасиводоканал» забезпечує містян якісною питною водою, показники якої відповідають усім стандартам.

Детальніше...

«Театр абсурду»: апеляційний суд виніс рішення щодо стягнення з КП «Черкасиводоканал» 22 млн. грн..

1ttЧерез недосконалу процедуру встановлення тарифів національним регулятором (НКРЕКП) та невиконання державою своїх зобов’язань щодо компенсації різниці в тарифах, комунальне підприємство «Черкасиводоканал», як і більшість водоканалів України, опинилося у  складному фінансовому положенні.

Детальніше...

Сторінка 4 з 238