new-tariff  

Запрошуємо на роботу!

Запрошуєsweetiecakes копияКомунальному підприємству «Черкасиводоканал» на постійну роботу потрібні: 

- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування на ДВС в районі с. Свидівок ;

- слюсар аварійно-відновлювальних робіт 2-3 розрядів (водопостачання);  

- оператор на решітці 3-го розряду на дільницю КНС; 

Детальніше...

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

СТЕНД 2Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

Детальніше...

Водоканалівці продовжують встановлювати «антивандальні» люки

20180726 095102У зв’язку з ремонтом дорожнього покриття виникла необхідність ремонту горловин оглядових колодязів на мережах централізованого водопостачання та водовідведення КП «Черкасиводоканал». Роботи виконуються на проїжджій частині по вул. Гоголя (від вул. Б.Вишневецького до вул. Святотроїцька).

Детальніше...

"Черкасиводоканал" замінить майже кілометр водопровідної мережі

20180720 104213Через аварійність мережі водопостачання по вул. Одеській працівники водоканалу неодноразово вимушені були ліквідовувати пориви. Критичний стан водопроводу діаметром 200 мм обумовлений тривалим терміном експлуатації, адже збудований він ще у 60-х роках минулого століття. У зв’язку з цим підприємством було прийнято рішення щодо реконструкції зношеної ділянки.

Детальніше...

Інформація щодо проведення конкурсу на право оренди об’єктів міської комунальної власності

СТЕНД 2Відповідно до статті 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» було проведено конкурс на право оренди нежитлового приміщення, а саме – кабінету №404 на четвертому поверсі лабораторно-виробничого корпусу, площею 29,75 м2, що знаходиться за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 12.

Детальніше...

Сторінка 4 з 201