new-tariff  

В Черкасах «прорвало» одночасно два трубопроводи

DSC06853На розі вулиць Новопречистенської та Нарбутівської відбулося провалля ґрунту. Під час обстеження працівники КП «Черкасиводоканал» виявили руйнування ділянок одночасно двох мереж – водопостачання, глибина залягання якої 2,5 м та водовідведення на глибині майже 7 метрів. Для ліквідації аварійної ситуації, на час виконання повного обсягу робіт, рух транспорту на перехресті буде обмежений.

Детальніше...

Черкасці все частіше плутають каналізацію зі смітником (відео)

92315871 214473079648097 4390726508147113984 n  копіяПід час карантину у працівників «Черкасиводоканалу» побільшало роботи на мережах водовідведення. Кількість заторів через засмічення збільшується з кожним днем. Для відновлення роботи каналізаційної системи під значним тиском промиваються тисячі метрів трубопроводів. Причиною цьому, у більшості випадків, є порушення споживачами правил користування каналізацією.

Детальніше...

Повідомлення про відтермінування встановлення вузла комерційного обліку

01 zagalbudОператор зовнішніх інженерних мереж Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради відповідно до вимог Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2,

Детальніше...

Працівники Черкасиводоканалу продовжують міняти запірну арматуру на мережах водопостачання

1bbДля забезпечення надійного водопостачання працівники черкаського водоканалу систематично проводять обстеження цілісності мереж та справності запірної арматури. Відтак на розі вулиць Хрещатик та Івана Франка було виявлено чотири засувки непридатних до використання.

Детальніше...

День охорони праці: «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

Без імені  копіяЦього року 28 квітня – День охорони праці, за ініціативи Міжнародної організації праці, відзначається під гаслом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

КП «Черкасиводоканал» завжди турбується про життя та здоров’я кожного працівника. Особливо в умовах карантину підприємством впроваджуються усі можливі заходи для створення якомога безпечніших умов праці.

Детальніше...

Сторінка 4 з 274