new-tariff  

Опитування: послуги КП «Черкасиводоканал» є найвищими за рівнем задоволеності у містян серед інших міст України

65e374993bafec07538a8c3485c47577За результатами соціологічного дослідження, яке було проведено на замовлення Світового Банку  в рамках Другого проекту розвитку міської інфраструктури у містах учасниках Проекту, рівень задоволеності споживачів послугами, що надаються нашим підприємством, є найвищим серед усіх міст учасників.

Детальніше...

До уваги споживачів артезіанської води!

Запрошуєsweetiecakes копия 1У зв’язку з технічним обслуговуванням автомобіля, який доставляє по місту артезіанську доочищену питну воду, 21 листопада, вода не буде реалізовуватися за наступними адресами:

Середа:

просп. Хіміків, 40;

вул. Митницька, 55

Водоканалівці зустрілися з народним депутатом Верховної Ради України

20181114 120434До КП «Черкасиводоканал» завітали народний депутат Верховної Ради України від партії «Самопоміч» Вікторія Войціцька та заступник міського голови Людмила Бордунос. Під час зустрічі відбулося активне обговорення болючих питань для підприємства та для водопровідно-каналізаційного господарства України в цілому.

Детальніше...

Об’єднання водоканалів України висловило свою стурбованість

lustuПодії навколо підприємства хвилюють не тільки працівників КП «Черкасиводоканал». Українська  асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія» звернулася з відповідними листами до черкаської влади з проханням втрутитися у ситуацію для попередження непередбачуваних наслідків.

Детальніше...

Європа стурбована ситуацією на КП «Черкасиводоканал»

1a35c7422b015a3376c7cb49a679cb3eГолова Технічного Секретаріату IAWD Дунайської Водної Програми Філіп Веллер звернувся до Віце-прем’єр-міністра України Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка з проханням ознайомитися з ситуацією, що склалася навколо КП «Черкасиводоканал» та не допустити дестабілізації його діяльності.

Детальніше...

Сторінка 4 з 215