new-tariff  

Передаємо показники лічильників не виходячи з дому

0c8fbac6-b39a-40d1-a70c-01517c884a9cШановні абоненти, для вас на сайті КП «Черкасиводоканал» працює оновлений особистий кабінет (фіз.особи). За допомогою якого ви, в умовах карантину, можете не виходячи з дому передавати показники водомірів та миттєво сплачувати за отримані послуги водопостачання та водовідведення. Також ви зможете переглядати діючі тарифи, наявний баланс та всю історію платежів.

Детальніше...

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір встановлення вузла комерційного обліку Комунального Підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

01 zagalbudОператор зовнішніх інженерних мереж Комунальне підприємство “Черкасиводоканал” Черкаської міської ради повідомляє про намір встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку.

Детальніше...

Працівників «Черкасиводоканалу» нагородили почесними грамотами

16ccКожну третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Щороку з цієї нагоди проводяться урочистості з нагородженням кращих спеціалістів. У зв’язку з введенням карантину та обмеженням на проведення масових заходів – святкування відмінили.

Детальніше...

«Черкасиводоканал» запроваджує запобіжні заходи

1578293557 photofacefun com 1543934966Відповідно до рішення Уряду щодо введення в країні тритижневого карантину та обмеження на проведення масових зборів, КП «Черкасиводоканал» вимушене запровадити запобіжні профілактичні заходи з метою мінімізації ризику поширення коронавірусу. В період з 16 березня по 3 квітня 2020 року буде обмежено можливість відвідування приміщень підприємства. Прийом споживачів здійснюватиметься в електронному або телефонному режимах.

Детальніше...

Шановні колеги!

31wКП "Черкасиводоканал" щиро вітає вас з професійним святом - Днем працівника житлово-комунального господарства!
Для сучасних людей комунальні послуги давно стали настільки звичними, що ніхто особливо і не замислюється над кількістю зусиль, які докладаються для їх стабільності і яка величезна відповідальність лежить на плечах підприємств, що дають в домівки тепло, світло, газ та воду.

Детальніше...

Сторінка 4 з 266