new-tariff  

Обмежень у водопостачанні не буде: через аварію на головному каналізаційному колекторі виникло провалля глибиною майже 7 метрів

41481234 312864505931133 5027645367592681472 n

Близько 8-ої години ранку до центральної диспетчерської служби КП «Черкасиводоканал» надійшло повідомлення від черкащанина щодо провалля ґрунту на перехресті вулиці Нечуя-Левичького та проспекту Хіміків. Працівники КП «Черкасиводоканал» оперативно провели обстеження та виявили руйнацію верху залізобетонної труби головного каналізаційного колектора, який транспортує 1/3 усіх міських стоків. На місці аварії утворилося провалля діаметром 6 метрів та глибиною майже 7 метрів.

Детальніше...

Черкасиводоканал закликає споживачів вчасно повідомляти про зміну кількості зареєстрованих осіб у житлових будинках

222 - копияЯкщо у складі сім’ї відбулися зміни, про це необхідно своєчасно повідомляти підприємство. Згідно договору на отримання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, який укладається між абонентом і КП «Черкасиводоканал», споживач зобов’язаний протягом одного місяця надати інформацію щодо зміни кількості осіб зареєстрованих в житловому приміщені.  

Детальніше...

Споживачі, які отримують субсидію, повинні сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату послуг

88Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу за спожиті послуги з централізованого водопостачання та водовідведення. Обов’язкова плата розраховується за формулою для кожного домогосподарства індивідуально і залежить лише від доходу конкретної сім’ї.

Детальніше...

До уваги споживачів артезіанської води!

Запрошуєsweetiecakes копия 1Автомобіль, який доставляє по місту артезіанську доочищену питну воду знаходиться на технічному обслуговуванні. У зв’язку з цим 5 вересня вода не буде реалізовуватися за наступними адресами:

Середа:

пров. Медичний, 5;

вул. Університетська, 14;

Детальніше...

Черкасиводоканал підписав договір з АТ «Дніпроазот» (відео)

DSC011481 - копияДиректор черкаського підприємства — Сергій Овчаренко підписав угоду з Дніпразотом на постачання хлору терміном до кінця року. Нагадаємо, півтора місяці тому постачальник призупинив свою діяльність через збитковість. Нині, за умовами контракту – «Дніпроазот» зобов’язаний до кінця поточного року надати Черкасиводоканалу 81 тонну знезаражуючої речовини. За ціною 50 тисяч гривень за тонну, що утричі дорожче ніж за умовами пепереднього контракту.

Детальніше...

Сторінка 4 з 207