new-tariff  

До Дня працівників ЖКГ відзначено найкращих

Нагородження до Дня працівників ЖКГДень працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення вся країна відзначає 20 березня. "Черкасиводоканал" як одне із найбільших комунальних підприємств Черкащини традиційно до професійного свята нагородило своїх працівників.

Представники усіх підпрозділів підприємста зібралися на урочистості в актовій залі адмінкорпусу.

- Наше підприємство нараховує не один десяток професій. І усі ми своєю щоденною працею забезпечуємо місто питною водою. Наші помисли, ідеї, цілі працюють і, впевнений, працюватимуть на благо черкасців. У цей святковий день бажаю вам, шановні колеги, професійної майстерності, наснаги та постійного прагнення рухатися лише вперед. Нехай у Ваших родинах панує затишок, благополуччя та злагода, - зазначив директор Сергій Овчаренко.

Детальніше...

Позовів до боржників майже на мільйон гривень задоволено судами за 2010 рік

З початку року «Черкасиводоканал» подав до місцевих судів 238 позовів на боржників, котрі заборгували підприємству за послуги водопостачання та водовідведення 364 720 грн.

Детальніше...

Черкаським старшокласникам - про питну воду

Черкаським старшокласникам - про питну водуДень інформації для учнів 10 класу загальноосвітньої школи №17 провели фахівці КП "Черкасиводоканал" та представники Центральної бібліотеки ім.Лесі Українки. Захід було приурочено до Всесвітнього дня водних ресурсів, отож головною темою спілкування стала вода, її значення у житті людини та важливість споживання правильно очищеної води.

Головний технолог Водоканалу Олександр Гончаренко розповів старшокласникам про технології підготовки води, котру Черкаський водоканал щодня подає в домівки жителів міста. За його словами, для дотримання жорстких гігієнічних вимог до якості води, прописаних у Державних санітарних нормах та правилах, чинних із липня 2010 року, комунальне підприємство "Черкасиводоканал" викорустовує коагулянти виробництва Польщі та України, флокулянти та активоване вугілля.

Детальніше...

Із професійним святом!

Шановні колеги!

КП "Черкасиводоканал"Наша щоденна робота – забезпечувати населення якісними послугами водопостачання та водовідведення. І саме від нас залежить комфортність життя черкасців, оскільки без води важко уявити хоча б один наш день. Кропітка праця 24 години 7 днів на тиждень дозволяє місту нормально функціонувати, а жителям – не замислюватися над складним процесом постачання питної води у їхні домівки.

У День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення хочу побажати усім нам, хто працює на благо споживачів, і надалі створювати затишок і комфорт у домівках та офісах черкасців. Сподіваюся, що наше відповідальне ставлення до спільної справи стане запорукою подальшого поступу та успішного розвитку нашого підприємства. Маю надію, що разом ми йдемо правильним шляхом, який дозволить нашим споживачам і надалі отримувати якісну питну воду, а нам – постійно удосконалювати технології своєї роботи.

Отож, щиро вітаю Вас зі святом! Бажаю вам міцного здоров'я, добробуту і злагоди у Ваших родинах, наснаги та успіхів у професійній діяльності!

З повагою, директор

Сергій Овчаренко

Водоканал до повені підготовлений

Берег Дніпра поблизу СокирноКомунальне підприємство «Черкасиводоканал» проводить планову підготовку до можливої повені з метою забезпечення безперебійного водопостачання та підтримання високої якості питної води.

Зазвичай, брудна тала вода, потрапляючи в Дніпро, погіршує якість вихідної річкової води в місці водозабору на Дніпровській водоочисній станції, що в Сокирно.

Нині на об'єктах проводяться планові заходи. Зважаючи на можливість повені, для знезараження та очищення води закуплено необхідну кількість реагентів — коагулянтів, флокулянтів, хлору.

Детальніше...

Сторінка 298 з 299