new-tariff  

Переймати досвід черкаські водоканалівці поїхали на Луганщину

Поліетиленові трубиКурс навчання по зварюванню поліетиленових труб проходять четверо працівників Водоканалу на заводі-виробнику в м.Рубіжне (Луганська область). Із кінця березня протягом 25 днів вони удосконалюватимуть свої професійні навички для роботи із сучасними поліетиленовими трубами.

- Ми постійно працюємо над впровадженням новітніх методів ремонту та реконстуювання водопровідних та каналізаційних мереж, - наголошує директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. - Пильну увагу приділяємо вдосконаленню знань наших працівників. Цього разу водоканалівців запросили на завод-виробник поліетиленових труб, з яким ми налагодили співпрацю. Там вони освоюватимуть методи зварювання.

Детальніше...

Якість питної води – головне для Черкаського водоканалу

Нові Державні санітарні правила і норми "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10) набули чинності у липні 2010 року.

Детальніше...

Нагороджено переможців І міського конкурсу “Екологічна казка”

Відкриття урочистого нагородження переможцівПідсумки першого міського конкурсу "Екологічна казка" для учнів черкаських шкіл оголосили 22 березня. Конкурс був зініційований і проведений спільними зусиллями КП "Черкасиводоканал", Центром дитячої та юнацької творчості та всеукраїнською дитячою газетою "Новачок".

22 березня для оголошення результатів було обрано не випадково, адже саме у цей день із 1993 року в усьому світі відзначається Всесвітній день водних ресурсів.

Для участі в конкурсі дітям у двох вікових категоріях – 7-9 та 10-12 років – було запропоновано написати роботи на теми: "З водою дружити – ніколи не хворіти" та "Вода – цариця життя".

Детальніше...

До Дня працівників ЖКГ відзначено найкращих

Нагородження до Дня працівників ЖКГДень працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення вся країна відзначає 20 березня. "Черкасиводоканал" як одне із найбільших комунальних підприємств Черкащини традиційно до професійного свята нагородило своїх працівників.

Представники усіх підпрозділів підприємста зібралися на урочистості в актовій залі адмінкорпусу.

- Наше підприємство нараховує не один десяток професій. І усі ми своєю щоденною працею забезпечуємо місто питною водою. Наші помисли, ідеї, цілі працюють і, впевнений, працюватимуть на благо черкасців. У цей святковий день бажаю вам, шановні колеги, професійної майстерності, наснаги та постійного прагнення рухатися лише вперед. Нехай у Ваших родинах панує затишок, благополуччя та злагода, - зазначив директор Сергій Овчаренко.

Детальніше...

Позовів до боржників майже на мільйон гривень задоволено судами за 2010 рік

З початку року «Черкасиводоканал» подав до місцевих судів 238 позовів на боржників, котрі заборгували підприємству за послуги водопостачання та водовідведення 364 720 грн.

Детальніше...

Сторінка 294 з 295