new-tariff  

Водоканалівською баштою зацікавилися європейці

Башта інженера Шухова (КП "Черкасиводоканал")Вивчати башту Шухова, що на території КП "Черкасиводоканал", будуть дослідники міжнародного наукового проекту. Із проханням про сприяння їхній діяльності до директора Водоканалу звернувся керівник проекту – професор, доктор Манфред Шуллер (Технічний Університет Мюнхена) та Посольство Федеративної Республіки Німеччина.

 "Хочу висловити Вам наперед вдячність Посольства та свої сподівання, що знайомство Ваших фахівців та учасників вищезазначеного проекту буде корисним для обох сторін", - зазначено у листі Посольства Німеччини в Україні.

Планується, що група дослідників завітає до Черкас у травні-липні цього року і протягом двох тижнів проводитиме деформаційні заміри і складатиме документацію конструкції башти. Організацією досліджень займатимуться док. арх. А.Кутний з Технічного Університету Мюнхена і арх. А.Трегубов.


Детальніше...

Переймати досвід черкаські водоканалівці поїхали на Луганщину

Поліетиленові трубиКурс навчання по зварюванню поліетиленових труб проходять четверо працівників Водоканалу на заводі-виробнику в м.Рубіжне (Луганська область). Із кінця березня протягом 25 днів вони удосконалюватимуть свої професійні навички для роботи із сучасними поліетиленовими трубами.

- Ми постійно працюємо над впровадженням новітніх методів ремонту та реконстуювання водопровідних та каналізаційних мереж, - наголошує директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. - Пильну увагу приділяємо вдосконаленню знань наших працівників. Цього разу водоканалівців запросили на завод-виробник поліетиленових труб, з яким ми налагодили співпрацю. Там вони освоюватимуть методи зварювання.

Детальніше...

Якість питної води – головне для Черкаського водоканалу

Нові Державні санітарні правила і норми "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10) набули чинності у липні 2010 року.

Детальніше...

Нагороджено переможців І міського конкурсу “Екологічна казка”

Відкриття урочистого нагородження переможцівПідсумки першого міського конкурсу "Екологічна казка" для учнів черкаських шкіл оголосили 22 березня. Конкурс був зініційований і проведений спільними зусиллями КП "Черкасиводоканал", Центром дитячої та юнацької творчості та всеукраїнською дитячою газетою "Новачок".

22 березня для оголошення результатів було обрано не випадково, адже саме у цей день із 1993 року в усьому світі відзначається Всесвітній день водних ресурсів.

Для участі в конкурсі дітям у двох вікових категоріях – 7-9 та 10-12 років – було запропоновано написати роботи на теми: "З водою дружити – ніколи не хворіти" та "Вода – цариця життя".

Детальніше...

До Дня працівників ЖКГ відзначено найкращих

Нагородження до Дня працівників ЖКГДень працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення вся країна відзначає 20 березня. "Черкасиводоканал" як одне із найбільших комунальних підприємств Черкащини традиційно до професійного свята нагородило своїх працівників.

Представники усіх підпрозділів підприємста зібралися на урочистості в актовій залі адмінкорпусу.

- Наше підприємство нараховує не один десяток професій. І усі ми своєю щоденною працею забезпечуємо місто питною водою. Наші помисли, ідеї, цілі працюють і, впевнений, працюватимуть на благо черкасців. У цей святковий день бажаю вам, шановні колеги, професійної майстерності, наснаги та постійного прагнення рухатися лише вперед. Нехай у Ваших родинах панує затишок, благополуччя та злагода, - зазначив директор Сергій Овчаренко.

Детальніше...

Сторінка 280 з 282