new-tariff  

Фахівці Водоканалу радять бути уважними, купуючи воду із водовозів

Фахівці Водоканалу радять бути уважними, купуючи воду із водовозівЛітній період сприятливий для розвитку у воді різних мікроорганізмів, адже навіть одна клітина бактерії за високої температури протягом кількох годин може розмножитися до кількох тисяч, а то й мільйонів. Тому купуючи воду із автоцистерн, водоканалівці радять бути уважними.

Воду, якість якої контролюється щоденно, можна придбати в магазині "Криниця" відділу громадського харчування КП "Черкасиводоканал" (вул.Ватутіна, 12). Також водовози підприємства реалізовують її біля житлових будинків міста за окремим графіком. Джерело цієї живильної вологи — 66-метрова артезіанська свердловина у Сосновому бору за Черкасами. Якість цього джерела — лише одна зі складових вихідної продукції. Важливим є також її транспортування та доочищення.

Детальніше...

Бригади Водоканалу замінюють аварійний водопровід на Митниці

Заміна лінії водопроводу на МитниціВодопровідну лінію діаметром 110 мм замінюють водоканалівці біля будинку по вул.Героїв Дніпра, 63. Протягом останніх двох років на цій лінії сталося шість поривів. Учора провели розкопку місця робіт і вже сьогодні замінять 35 метрів труби. За словами Павла Литвиненка, начальника дільниці мереж водопроводу КП "Черкасиводоканал", усі роботи виконають вже до кінця дня.

Варто зазначити, що заміна лінії проводиться без перекриття водопровідної мережі. Вода подається через резервний ввід на житловий будинок, тому його мешканці не мають проблем із водопостачанням.

Водоканалівці взялися за відновлення люків по бульвару Шевченка

30 люків буде відновлено по бульвару ШевченкаБригади Черкаського водоканалу нині активно ремонтують водопровідні та каналізаційні колодязі на центральній вулиці міста.

- Зараз відновлюємо люки від вулиці Можайського до Байди Вишневецього, - розповідає Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Загалом на цьому відрізку бульвару Шевченка поремонтуємо близько 30 колодязів.

Кришки на люки встановлюватимуть чавунні. Вони довговічні, витримують великі навантаження та стійкі до перепаду температур.

Колектор по Енгельса відремонтовано

Ліквідація аварії на колекторі. Фінішна прямаНаслідки аварії на головному каналізаційному колекторі по вул.Енгельса-просп.Хіміків, що сталася 28 червня, остаточно усунено. Майже цілодобова робота бригад Черкаського водоканалу протягом місяця і півмільйона гривень — така "ціна" швидкої ліквідації масштабної аварії.

- Переконаний, що найбільшим досягненням стало те, що черкасці не відчули незручностей із наданням послуг Водоканалу, - наголошує Сергій Овчаренко, директор комунального підприємства. - Я щиро вдячний нашим працівникам, які за будь-якої погоди практично цілодобово проводили ремонтні роботи, аби якнайшвидше відновити стабільну роботу колектора.

Детальніше...

Викрадені кришки люків - нажива злодіям, небезпека містянам, збитки Водоканалу.

Поцуплені кришки люків - небезпека для перехожихЗ початку року з оглядових колодязів мереж Черкаського водоканалу викрали 74 кришки люків, а збитки склали більше 66 тис.грн. Проблема загострилася із того часу, як метал на ринку подорожчав. І хоча приймати на брухт кришки люків - такий же злочин, як і красти їх, у деяких пунктах прийому металобрухту не гребуть і таким видом заробітку. Водоканалівці щомісяця фіксують кілька, а то і десятки повідомлень про викрадені кришки люків.

- Жителі міста повідомляють нас про те, що у них біля будинку відкритий люк, - розповідає Віктор Давидович, начальник диспетчерської служби КП "Черкасиводоканал". - Про подібні факти також повідомляють оперативну службу міста 1505.

Детальніше...

Сторінка 267 з 274