new-tariff  

Бригади Водоканалу допомагають ліквідовувати аварію на каналізаційному колекторі ПАТ «Азот»

Аварія на напірному каналізаційному колекторі, який перекачує стоки від головної каналізаційної насосної станції №2 (ГКНС-2) Черкаського водоканалу до очисних споруд Азоту, трапилася ввечері 17 листопада в районі села Червона Слобода. Із цього часу роботи з її ліквідації ведуться без перепочинку.

За словами головного механіка КП "Черкасиводоканал" Василя Заїки, на місце водоканалівці виїхали відразу як отримали повідомлення про витік. Була перекрита пошкоджена ділянка довжиною майже 2 км.

Детальніше...

Фахівці Водоканалу розповіли угорцям про стоки

Очисні споруди в УгорщиніПредставники угорської компанії "Organica" протягом трьох днів консультувалися зі спеціалістами Черкаського водоканалу щодо системи каналізації міста та методів очистки стічних вод. Іноземці прагнуть побудувати у Черкасах локальні очисні споруди, які працюють за новітньою технологією — очищують стоки біологічним шляхом за допомогою бактерій та рослин. Такі очисні споруди вже успішно діють в Угорщині (Будапешт), Туреччині та Китаї.

Детальніше...

Черкаський водоканал взяв участь у роботі Міжнародного водного форуму

Водоканалівці презентували Черкасиводоканал на Міжнародному водному форуміВодоканалівці представили своє підприємство на ХІ Міжнародному Водному Форумі "Aqua Ukraine 2011", який відбувся 8-9 листопада у Києві. Участь у заході брали водоканали України, профільні підприємства, які виробляють обладнання для галузі водопостачання та водовідведення. На виставковому майданчику Черкаського водоканалу усі охочі могли ознайомитися із інформаційними матеріалами про підприємство, книжками про воду, створеними фахівцями Водоканалу. Також гості виставки могли переглянути фільм про колектив та діяльність водного підприємства Черкас, який транслювався протягом двох днів.

Чимало уваги відвідувачів та учасників форуму привернув і стенд із фотографією "дяді Васі" (саме так охрестили містяни скульптуру сантехніка, яка символізує працівників галузі водопостачання).

Детальніше...

Люки із логотипом міста встановлюють водоканалівці

Фото надане прес-службою Черкаського МВКПерші кришки люків із логотипом Черкас днями почали встановлювати працівники Черкасиводоканалу. Виготовлені вони із полімерно-піщаної композиції — новітньої розробки, що у виробництві люків використовується як альтернатива чавуну.

- Ідею створення "іменних" кришок люків подав мер Сергій Одарич, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Нам вона видалася цікавою, адже містяни мають відчувати, що і люки — їхня власність. Особливо це стосується ласих до легкої наживи крадіїв, які отримують копійки за викрадені кришки, які здають на металобрухт, але наносять значних збитків як підприємству, так і місту, а отже і кожному жителю Черкас.

Детальніше...

До уваги споживачів!

Система обліку показників лічильників водиШановні споживачі-користувачі системою обліку показників лічильників води на сайті КП "Черкасиводоканал"!

Звертаємо Вашу увагу, що при реєстрації необхідно повністю вказувати своє прізвище, ім'я, по-батькові та адресу (вулицю, номер будинку та квартири). Така інформація потрібна для коректної роботи системи, оскільки дані автоматично приєднуються до бази підприємства.

Якщо споживач при реєстрації помилково використав чужий номер особового рахунку, його аккаунт буде видалено. Для подальшої роботи із системою передачі показників водомірів необхідно повторно зареєструватися, використовуючи для логіна власний особовий рахунок (складається із цифр, його вказують на щомісячних квитанціях). Споживач, який використовує для реєстрації чужий номер рахунку, позбавляє можливості власника цього рахунку скористатися електронною системою обліку показників лічильників.

Шановні споживачі! Будьте уважними при реєстрації на сайті. Це дозволить уникнути проблем у роботі із системою обліку показників лічильників і Вам, і іншим абонентам!

З інструкцією користувача системою обліку показників водомірів можна ознайомитися тут

Сторінка 266 з 277