new-tariff  

Бригади Водоканалу ремонтують колодязі по вулиці Котовського

Бригади Водоканалу ремонтують колодязі по вулиці КотовськогоШість оглядових колодязів на проїжджій частині вулиці Котовського (від вул.Одеської до вул.Хрещатика) відновлять водоканалівці. Так, реконструюють два колодязі на водопровідній мережі та чотири — на каналізаційній.

- Найголовнішою частиною роботи є підняття рівня колодязів на той рівень, який буде на дорозі після капітального ремонту асфальтного покриття, - зазначає Павло Литвиненко, начальник дільниці мереж водопроводу КП "Черкасиводоканал".

На сьогодні вже відремонтовано два оглядові колодязі на перехрестях пров. Котовського-вул.Котовського, а також вул.Котовського-вул.Хрещатик.

Сезон фонтанів у Черкасах завершується

Один із фонтанів у Долині троянд, який обслуговують працівники ВодоканалуРоботу черкаських фонтанів, які обслуговує Черкасиводоканал, призупинять на зимовий період протягом жовтня. За словами Олександра Бута, начальника цеху експлуатації водопровідних та каналізаційних насосних станцій підприємства, точну дату, коли фонтани "впадають" у зимову сплячку, визначають зважаючи на погоду.

- Коли на вулиці починаються дощі, люди менше відвідують місця біля фонтанів, ми відкачуємо із них воду та демонтуємо обладнання, - зазначає Олександр Васильович.

Детальніше...

Водоканал підготувався до зими

Водозабірна станція (Сокирне)Роботи із підготовки об'єктів Черкаського водоканалу до роботи взимку 2011-2012 років успішно завершені. Так, було замінено 700 метрів комунальних водопровідних та каналізаційних мереж. Також проведено комплексну підготовку п'яти водопровідних та шістнадцяти каналізаційних насосних станцій. Значну увагу приділено очисним спорудам, свердловинам та водозабору, що у Сокирному.

Детальніше...

Шановні споживачі!

Особистий кабінет споживачаНагадуємо, що Ви можете передавати показники лічильників води через офіційний сайт Водоканалу.

Для цього необхідно подати заяву про бажання вести облік водоспоживання через сайт до абонвідділу КП «Черкасиводоканал». Подаючи заяву, Ви звертаєтеся до працівника абонентного відділу, який її приймає і надає Вам інформацію про точне розміщення лічильників згідно із базою підприємства (необхідно для коректної роботи системи, щоб показники, які Ви передаватимете щомісяця, адекватно "прив'язувалися" до бази Водоканалу).

Детальніше...

Черкасиводоканалу необхідне нове лабораторне обладнання

Газовий хроматограф Agilent 7890AСучасне обладнання, яке дозволить визначати аніони, метали, хлорорганіку та інші органічні сполуки у питній воді, має придбати Водоканал. Забезпечити підтримання високої якості контролю води дозволить газовий хроматограф з електронно-захоплювальним та полум'яно-іонізаційним детекторами, іонний хроматограф та спектрометр з індуктивно зв'язаною плазмою.

- Таке новітнє обладнання необхідне для виконання усіх вимог Державних санітарних правил та норм (ДержСанПіН), які набули чинності у 2010 році, - говорить Тетяна Проценко, начальник центральної лабораторії КП "Черкасиводоканал".

Детальніше...

Сторінка 265 з 274