new-tariff  

На чотирьох вулицях міста повністю замінено люки та зливоприймальні решітки

2012-10-31_093733На вулицях міста завершена заміна старих металевих люків на нові, виготовлені з композитних полімерних матеріалів. За півтора місяця було встановлено 54 нових люків -  на вул. Хрещатик, 11 - на вул. Смілянській, 54 -  на вул. Благовісній та 16 - по проспекту Хіміків. Загалом 135 люків та 97 зливоприймальних решіток.

Як повідомив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко, нові чеські люки мають декілька своєрідних ступенів захисту. Вироблені вони із ковкого чавуну та обладнані шарнірним з'єднанням корпусу і кришки. Виробник – фірма «Касі» (Чехія).

Керівник підприємства впевнений, що нові люки сподобаються і автомобілістам, і пішоходам, бо їх оснащено гумовими прокладками, які не дозволяють кришкам гуркотіти при наїзді автомобілів.

Детальніше...

Роботи з підготовки об'єктів Черкаського водоканалу до зимового періоду завершені

1234Водоканал завершив підготовку до роботи в зимовий період. За словами директора КП "Черкасиводоканал" Сергія Овчаренка, обсяг запланованих робіт виконано стовідсотково.

Особливу увагу приділено ремонту та заміні мереж водопостачання та водовідведення. Також проведено комплексну підготовку п'яти водопровідних та 16-ти каналізаційних насосних станцій. Значну увагу водоканалівці приділили й очисним спорудам, свердловинам та водозабору, що в Сокирному.

- Ми постійно проводимо обстеження мереж, насосних станцій та виконуємо капітальний ремонт обладнання, - говорить директор Черкаського водоканалу Сергій Овчаренко. - На водопровідних мережах виконуємо заміну запірної арматури, що дозволить у майбутньому зменшити зони локалізації аварійних ситуацій чи поривів за рахунок оптимального відключення пошкоджених ділянок мереж, а також значно зменшити втрати питної води з мереж під час проведення на них планово-попереджувальних чи аварійно-ремонтних робіт.

Черкаські студенти побачили, як дніпровська вода стає питною

ekskursiya_DVS_1Студенти Черкаського державного технологічного університету побачили, як річкова вода перетворюється в питну. Для них головний технолог КП "Черкасиводоканал" Олександр Гончаренко провів екскурсію на Дніпровській водоочисній станції (ДВС).

Перед безпосереднім ознайомленням з повною технологічною схемою роботи водоочисної станції, Олександр Володимирович розповів гостям про історію побудови, а потім студенти побачили всі етапи підготовки питної води від водозабору до подачі її в місто.

За словами головного технолога, якість річкової води характеризується високим рівнем органічного забруднення, заліза та мікробіологічними показниками. Тож технологічні параметри водопідготовки постійно коригуються залежно від якості води в Дніпрі.

Детальніше...

Забудова на водопровідних та каналізаційних мережах — це пряма загроза якості питної води та екології міста

091205КП "Черкасиводоканал" звернулось до правоохоронних органів та органів влади з проханням провести перевірку та припинити забудову юридичними і фізичними особам житлових та нежитлових об'єктів в межах санітарних зон мереж водопостачання та водовідведення. Адже такі будівництва на інженерних мережах створюють загрозу якості води та можуть призвести до негативних наслідків.

Непоодинокі випадки, коли власник, отримавши ділянку в постійне користування, перешкоджає аварійним бригадам водоканалу проводити роботи з технічного обслуговування об'єктів водопостачання та водовідведення.

Детальніше...

Водоканалівці замінюють люки та зливоприймальні решітки на дорогах, де триває капітальний ремонт асфальтного покриття

zamina_lyukiv_2Бригади КП "Черкасиводоканал" проводять заміну зливоприймальних решіток та люків на інженерних мережах, які розташовані на вулицях міста, що підлягають асфальтуванню. Загалом працівники підприємства мають замінити 429 оглядових колодязів (з них 140 знаходяться на балансі водоканалу, решту обслуговуюють інші підприємства) та 199 зливових решіток (балансоутримувач КП "ЧЕЛУАШ"). Відповідно до рішення міськвиконкому, всі роботи повинна виконувати одна організація. І цією організацією є КП "Черкасиводоканал".

На даний час комунальники провели заміну 22 зливових решіток та 20 люків на вулиці Благовісній (від вул. Б.Хмельницького до вул. Котовського), а також 27 зливоприймальних решіток та 42 люки на вулиці Хрещатик (від вул. Леніна до вул. Котовського). Роботи виконуються на тих вулицях, де проведено асфальтування дороги нижнім шаром. Тож водоканалівці піднімають люки на висоту 5 сантиметрів і таким чином люки будуть на одному рівні з верхнім шаром асфальту.

Детальніше...

Сторінка 260 з 289