new-tariff  

Черкаським старшокласникам - про питну воду

Черкаським старшокласникам - про питну водуДень інформації для учнів 10 класу загальноосвітньої школи №17 провели фахівці КП "Черкасиводоканал" та представники Центральної бібліотеки ім.Лесі Українки. Захід було приурочено до Всесвітнього дня водних ресурсів, отож головною темою спілкування стала вода, її значення у житті людини та важливість споживання правильно очищеної води.

Головний технолог Водоканалу Олександр Гончаренко розповів старшокласникам про технології підготовки води, котру Черкаський водоканал щодня подає в домівки жителів міста. За його словами, для дотримання жорстких гігієнічних вимог до якості води, прописаних у Державних санітарних нормах та правилах, чинних із липня 2010 року, комунальне підприємство "Черкасиводоканал" викорустовує коагулянти виробництва Польщі та України, флокулянти та активоване вугілля.

Детальніше...

Із професійним святом!

Шановні колеги!

КП "Черкасиводоканал"Наша щоденна робота – забезпечувати населення якісними послугами водопостачання та водовідведення. І саме від нас залежить комфортність життя черкасців, оскільки без води важко уявити хоча б один наш день. Кропітка праця 24 години 7 днів на тиждень дозволяє місту нормально функціонувати, а жителям – не замислюватися над складним процесом постачання питної води у їхні домівки.

У День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення хочу побажати усім нам, хто працює на благо споживачів, і надалі створювати затишок і комфорт у домівках та офісах черкасців. Сподіваюся, що наше відповідальне ставлення до спільної справи стане запорукою подальшого поступу та успішного розвитку нашого підприємства. Маю надію, що разом ми йдемо правильним шляхом, який дозволить нашим споживачам і надалі отримувати якісну питну воду, а нам – постійно удосконалювати технології своєї роботи.

Отож, щиро вітаю Вас зі святом! Бажаю вам міцного здоров'я, добробуту і злагоди у Ваших родинах, наснаги та успіхів у професійній діяльності!

З повагою, директор

Сергій Овчаренко

Водоканал до повені підготовлений

Берег Дніпра поблизу СокирноКомунальне підприємство «Черкасиводоканал» проводить планову підготовку до можливої повені з метою забезпечення безперебійного водопостачання та підтримання високої якості питної води.

Зазвичай, брудна тала вода, потрапляючи в Дніпро, погіршує якість вихідної річкової води в місці водозабору на Дніпровській водоочисній станції, що в Сокирно.

Нині на об'єктах проводяться планові заходи. Зважаючи на можливість повені, для знезараження та очищення води закуплено необхідну кількість реагентів — коагулянтів, флокулянтів, хлору.

Детальніше...

Тендер для модернізації каналізаційних насосних станцій

КП "Черкасиводоканал" оголошує тендер для модернізації двох головних та дванадцяти районних каналізаційних насосних станцій. Роботи включатимуть демонтаж існуючої техніки і обладнання, поставка, встановлення, введення в дію нового насосного і електричного обладнання, навчання персоналу методам управління і контролю встановленого обладнання.

Детальніше...

Нові тарифи на воду

З 1 лютого цього року для жителів Черкас встановили нові тарифи на водопостачання та водовідведення. Нині за послуги водопостачання черкасці сплачуватимуть 2,27 грн за кубічний метр (з урахуванням ПДВ), а за водовідведення — 1,60 грн за метр кубічний. У середньому ж ці послуги подорожчали на 5,7 %. тобто найменше з усіх комунальних послуг.

Детальніше...

Сторінка 259 з 259