new-tariff  

Журналісти ознайомились з процесом модернізації однієї з головних каналізаційних станції міста

zustrich_z_ZMIМіський голова Черкас Сергій Одарич та директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко провели робочу зустріч з журналістами, на якій показали процес модернізації головної каналізаційної насосної станції № 2.

ГКНС-2 експлуатується з 1975 року. Саме сюди потрапляє близько 70 % усіх стічних вод міста. За весь час роботи каналізаційної станції тут було замінено лише один насосний агрегат. Звичайно, протягом тривалої експлуатації насосне обладнання вичерпало свій ресурс, тож з початку цього року обладнання зазнало капітальної модернізації.

- Заміна насосів проводиться за кошти Світового банку. Кредит в сумі 10 млн. 800 тис. дол. США взято під гарантії міської ради, - зазначив міський голова Сергій Одарич. - Я переконаний, що завдяки цій позиці ми матимемо серйозний економічний ефект.

Детальніше...

Водоканал про можливі наслідки відключення енергопостачання на підприємстві

vodokanalСьогодні КП "Черкасиводоканал" перебуває в екстремальних умовах. За роки роботи підприємства таких ситуацій, як цього разу, ще не було. Щомісяць, то все більш складна фінансова ситуація. Нагадаємо, що нещодавно водне господарство отримало від ПАТ "Черкасиобленерго" попередження — припинити енергопостачання центрального майданчику підприємства по вулиці Ватутіна, 12, що і було виконано 20 серпня поточного року.

На даній території КП "Черкасиводоканал" розміщено понад 10 структурних підрозділів, які цілодобово відповідають за безперебійне та якісне надання споживачам послуг з централізованого холодного водопостачання та водовідведення.

В приміщенні лабораторно-виробничого корпусу знаходиться центральна лабораторія, яка щогодини проводить аналізи проб води та контролює вміст забруднюючих речовин у стічних водах підприємств нашого міста.

Детальніше...

Шановні земляки!

den_nezalejnostiПрийміть найщиріші вітання і побажання з нагоди головного державного свята — Дня незалежності України!

Народ України святкує уже 21 річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Відтоді реалізувалося вікове прагнення народу до національного відродження та духовної свободи. Ці роки стали випробуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині усі ми усвідомлюємо, що творення держави — наш спільний обов'язок. Нехай цей святковий день стане ще однією нагодою для консолідації усього народу навколо ідеї державності.

Бажаю Вам міцного здоров'я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту. Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать славу рідної України.

З повагою

директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко

Водоканал відключено від енергопостачання

vodokanal_1У понеділок, 20 серпня, низку об'єктів КП "Черкасиводоканал" було відключено від енергопостачання через заборгованість за спожиту електроенергію перед ПАТ "Черкасиобленерго". Загальна сума боргу за використану електроенергію становить п'ять мільйонів гривень.

За словами директора КП «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка, до такої заборгованості призвів тариф, який не покриває собівартість послуг з холодного водопостачання та водовідведення, що надає водне підприємство.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг вже рік розглядає тарифи на водопостачання та водовідведення без прийняття будь-яких рішень. Нині фактичне відшкодування собівартості тарифу на воду складає 68 %, тому щомісяця підприємство недоотримує до трьох мільйонів гривень.

Детальніше...

Водоканал вирішує проблему з каналізацією на “Луначарці”

lunacharkaЖителі району "Луначарка" завжди мали великий клопіт із каналізацією. Через перепад рівнів каналізаційних колодязів тут часто відбувались затори. Тож на підприємстві вирішили нормалізувати роботу системи водовідведення даного району.

За словами головного інженера КП "Черкасиводоканал" Григорія Руденка, працівники Черкаського водоканалу ліквідували перепад рівнів каналізаційних колодязів, проклали п'ятнадцять метрів поліетиленових труб, діаметром 300 мм, на глибині п'ять метрів.

Заміна каналізаційної мережі – це робота, якої на поверхні не видно, однак вона важлива для міста. Тож для того, щоб не залишити споживачів без водопостачання та каналізації, працівники Водоканалу оперативно локалізовують аварійні ситуації.

Детальніше...

Сторінка 259 з 286