new-tariff  

На Черкаському водоканалі освятили питну воду з артезіанських свердловин (фото)

osvjachennja_vodi.jpg_119 січня увесь православний світ відзначає велике християнське свято — Богоявлення Господнє. В храмах освячення води проходить як 18 січня, після вечірньої служби, так і в день свята. Вважається, що в цей момент вона набуває цілющості і особливої сили.

Підтримуючи віковічні традиції, ввечері, напередодні Водохреща, на центральному майданчику КП "Черкасиводоканал" освятили питну воду з артезіанських свердловин Соснового бору.

Тож сьогодні ввечері та зранку 19 січня черкащани, які зазвичай купують воду в магазині "Криниця (вул. Ватутіна, 12), зможуть відчути на собі цілющий вплив освяченої води.

Детальніше...

“Черкасиводоканал” відповідає на онлайн-звернення від громадян

2013-01-16_154330У квітні минулого року Водоканал започаткував прийом електронних звернень від громадян через офіційний сайт підприємства. За дев'ять місяців минулого року за допомогою форми зворотного зв'язку 230 черкащан отримали оперативні відповіді на свої питання, а з початку нинішнього - 10.

Тематика звернень є досить різноманітною. Значне число питань пов'язане з нарахуваннями за спожиті послуги, установкою і оформленням приладів обліку води, розрахунками за послуги водопостачання і водовідведення. Багатьох громадян також цікавлять питання щодо повірки лічильників та розрахунків в період тимчасової відсутності членів сім'ї.

Для того, аби надіслати електронне звернення, необхідно зайти на офіційний сайт "Черкасиводоканалу" www.vodokanal.ck.ua, відкрити у розділі «Споживачам» підрубрику "Запитання-відповідь" та заповнити спеціальну форму онлайн-звернення (розташована внизу праворуч). Щоб звернення надійшло за призначенням, обов'язково потрібно вказати прізвище та ім'я, адресу або особовий рахунок. А також детально викласти суть звернення.

Кожне онлайн-звернення опрацьовується і надається вичерпна відповідь на поставлене питання.

Модернізація каналізаційних насосних станцій завершена

GKNS-1На двох головних та семи районних каналізаційних насосних станціях завершено встановлення нового насосного обладнання за кошти Світового банку. Усі роботи з технічного переоснащення каналізаційних насосних станцій м. Черкаси виконувала українська компанія ДП "ЮТЕМ-Інжиніринг" ВАТ ПТЕМ". Підрядником було здійснено заміну 22 насосних агрегатів, запірної арматури, встановлено прилади частотного регулювання, з автоматизованою системою управління, а також прилади обліку стічних вод.

Нове обладнання підібране з урахуванням усіх новітніх тенденцій щодо енергоефективності. Зокрема, завдяки встановленню нових насосних агрегатів шведської фірми "Флюгт", потужністю 250 кВт, на головних насосних станціях замість застарілих, потужністю 500-800 кВт, та сучасним автоматизованим системам управління, які дозволяють плавно регулювати режим роботи насосних агрегатів у залежності від кількості стоків, які надходять, Водоканал отримав можливість зменшити енерговитрати в середньому на 30 % і покращити гідравлічний режим системи водовідведення.

Детальніше...

З Новим роком та Різдвом Христовим!

1201504Нехай наступний рік стане роком хороших справ і починань. Щоб він був наповнений світлом щастя і добра, радістю успіхів і впевненістю в майбутньому. А на життєвому шляху надійними супутниками були щире слово, гарний настрій, благополуччя і мир!

Від щирого серця бажаю міцного здоров'я і натхнення, родинного щастя та добробуту, затишку і тепла, а на професійному поприщі нехай постійно супроводжує успіх!

З повагою,

директор КП "Черкасиводоканал"    Сергій Овчаренко

Каналізаційний колектор по Чигиринській потребує негайного ремонту

peremichka_kolektorАварійні бригади Водоканалу проводять роботи з прокладання перемички між головним каналізаційним колектором по вул. Чигиринській на колектор глибокого закладення.

Діючий головний каналізаційний колектор відводить майже 70 % стічних вод міста та знаходиться у вкрай аварійному стані. Майже щороку на ньому трапляється кілька серйозних аварій. Труби, прокладені ще в 70-их роках, активно руйнує газова корозія, яка сьогодні є проблемою "номер один" для підприємства. Зважаючи на катастрофічність ситуації, ухвалено рішення вивести у плановий ремонт більше кілометра цього аварійного колектора. Адже тут у кількох місцях уже просів грунт, тож у будь-який момент може статися обвал.

Детальніше...

Сторінка 257 з 289