new-tariff  

Шановні земляки!

Із Днем Незалежності України!Прийміть найщиріші вітання з нагоди головного державного свята — Дня Незалежності України!

Вже 20 років минуло із часу, коли реалізувалося вікове прагнення народу до національного відродження та духовної свободи. Ці роки стали випробуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Нині усі ми усвідомлюємо, що творення держави — наш спільний обов'язок. Нехай цей святковий день стане ще однією нагодою для консолідації усього народу навколо ідеї державності. Гуртуймося, будьмо патріотами і спільними зусиллями ми зможемо пройти шлях до процвітання та добробуту!

Бажаю Вам внутрішнього натхнення, гармонії, миру в домівках, чистоти в помислах, благородства у вчинках, поміркованості та порозуміння, щирих та надійних друзів та однодумців!

З повагою, директор

Сергій Овчаренко

У Черкаських фонтанах живуть раки, карасі та жаби

Чистоту фонтанів забезпечують працівники цеху ЕВКНС ВодоканалуА водоканалівці прибирають звідти гори сміття

Шість фонтанів міста — по одному біля міськвиконкому, на площі 700-річчя, у парку Хіміків, за обласною радою та два у Долині троянд — обслуговують бригади Черкаського водоканалу.

- Наше завдання — слідкувати за стабільною роботою цих фонтанів, - говорить Геннадій Тамаз, заступник начальника цеху експлуатації водопровідних та каналізаційних насосних станцій КП "Черкасиводоканал". - У них не повинно бути сміття, а вода має бути прозорою.

Детальніше...

Фахівці Водоканалу радять бути уважними, купуючи воду із водовозів

Фахівці Водоканалу радять бути уважними, купуючи воду із водовозівЛітній період сприятливий для розвитку у воді різних мікроорганізмів, адже навіть одна клітина бактерії за високої температури протягом кількох годин може розмножитися до кількох тисяч, а то й мільйонів. Тому купуючи воду із автоцистерн, водоканалівці радять бути уважними.

Воду, якість якої контролюється щоденно, можна придбати в магазині "Криниця" відділу громадського харчування КП "Черкасиводоканал" (вул.Ватутіна, 12). Також водовози підприємства реалізовують її біля житлових будинків міста за окремим графіком. Джерело цієї живильної вологи — 66-метрова артезіанська свердловина у Сосновому бору за Черкасами. Якість цього джерела — лише одна зі складових вихідної продукції. Важливим є також її транспортування та доочищення.

Детальніше...

Бригади Водоканалу замінюють аварійний водопровід на Митниці

Заміна лінії водопроводу на МитниціВодопровідну лінію діаметром 110 мм замінюють водоканалівці біля будинку по вул.Героїв Дніпра, 63. Протягом останніх двох років на цій лінії сталося шість поривів. Учора провели розкопку місця робіт і вже сьогодні замінять 35 метрів труби. За словами Павла Литвиненка, начальника дільниці мереж водопроводу КП "Черкасиводоканал", усі роботи виконають вже до кінця дня.

Варто зазначити, що заміна лінії проводиться без перекриття водопровідної мережі. Вода подається через резервний ввід на житловий будинок, тому його мешканці не мають проблем із водопостачанням.

Водоканалівці взялися за відновлення люків по бульвару Шевченка

30 люків буде відновлено по бульвару ШевченкаБригади Черкаського водоканалу нині активно ремонтують водопровідні та каналізаційні колодязі на центральній вулиці міста.

- Зараз відновлюємо люки від вулиці Можайського до Байди Вишневецього, - розповідає Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Загалом на цьому відрізку бульвару Шевченка поремонтуємо близько 30 колодязів.

Кришки на люки встановлюватимуть чавунні. Вони довговічні, витримують великі навантаження та стійкі до перепаду температур.

Сторінка 235 з 243