new-tariff  

На колекторі розпочалися земляні роботи (ФОТО)

Земляні роботи на аварійній ділянці каналізаційного колектора (7.07.2011.)Ліквідація аварії, що сталася на головному каналізаційному колекторі 28 червня, триває. На сьогодні уже демонтовано теплові мережі. Тепер працівники Водоканалу беруться за земляні роботи.

- Необхідно розчистити непошкоджені труби, щоб визначити їх технічний стан, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Ми маємо зробити заключення щодо можливості їх подальшої експлуатації або необхідності заміни новими.

Детальніше...

Роботи на колекторі тривають цілодобово (ФОТО)

Виїзна нарада (4.07.2011)Виїзну нараду із представниками ТЕЦ провели водоканалівці 4 липня. Основним стало питання демонтажу теплових мереж, які проходять над пошкодженою ділянкою каналізаційного колектора.

- Теплові мережі є перешкодою доступу до колектора, - розповідає Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Щоб розпочати виконання ремонтних робіт, їх необхідно демонтувати. На сьогодні вже повністю змонтовано обвідний колектор, по якому перекачуємо стічні води, та демонтовано камеру магістральних трубопроводів ТЕЦ.

Нагадаємо, що аварія на головному каналізаційному колекторі, що проходить по проспекту Хіміків, сталася 28 червня. Бригади КП "Черкасиводоканал" працюють на ділянці цілодобово.

Фото - далі.

Детальніше...

Аварія на каналізаційному колекторі (ФОТО)

Аварія на головному каналізаційному колекторіАварія на головному каналізаційному колекторі, що проходить по проспекту Хіміків, сталася в ніч на вівторок. Нині бригади КП "Черкасиводоканал" більше доби займаються її ліквідацією.

- Звичайно, несприятлива погода вносить свої корективи, - коментує ситуацію директор Черкаського водоканалу Сергій Овчаренко. - Але наразі жителі міста не відчувають перебоїв із наданням послуг. - Наші бригади працюють цілодобово. Зараз ведеться монтаж обвідного колектора, по якому транспортуватимуться стоки тимчасово, на період ліквідації аварії.

На ділянці зеленої зони демонтовано рекламний щит. Для ліквідації аварії планується перекриття дороги по вул.Енгельса від просп.Хіміків до вул.Чиковані.

Більше фото - далі.

Детальніше...

Передавати показники лічильників води черкасці тепер можуть через Всесвітню мережу

Показники лічильників тепер можна через інтернетВідтепер черкасці мають можливість надсилати показники водомірів через офіційний сайт КП "Черкасиводоканал" www.vodokanal.ck.ua. Розроблено сервіс, за допомогою якого споживач може передавати звіти про власні витрати води через інтернет, а також бачити архів своїх даних. Для того, аби скористатися такою можливістю необхідно подати заяву до абонентного відділу Водоканалу (скачати її можна на сайті, увійшовши до системи через поле "Зареєструватися") та отримати дані щодо точного місцерозташування лічильників відповідно до бази підприємства. Опісля споживач реєструється на сайті, створює особистий кабінет, де зазначає номер лічильника, яку воду він обліковує — гарячу чи холодну, та його розташування. Дані потрібно передавати із 25 до 30 числа щомісяця станом на останній день місяця.

Детальніше...

За воду боржники розплачуються майном

Стягнення майна боржниківМайно у споживача, який заборгував КП "Черкасиводоканал" за послуги з водопостачання та водовідведення 4 725 гривень, вилучила державна виконавча служба (ДВС).

Представники юридичної служби підприємства та ДВС у середу, 22 червня, о дев'ятій ранку прибули до п'ятиповерхівки по вулиці Чехова, де проживає боржник. Спочатку ніхто не відкривав двері, хоча рішення суду та вимога державного виконавця добровільно надати доступ до квартири для перевірки майнового стану надсилалася попередньо за кілька днів.

Детальніше...

Сторінка 230 з 235