new-tariff  

Працівники Водоканалу замінюють люки по бульвару Шевченка

vstanovlyuyut lyukiКП «Черкасиводоканал» продовжує ремонт оглядових колодязів на вулицях міста. Цього тижня бригади Водоканалу працюють на бульварі Шевченка, від Смілянської до Леніна.

Необхідність заміни люків виникла після того, як було проведено обстеження всього каналізаційного колектора, який проходить під бульваром Шевченка від вул. Можайського до площі 700-річчя. У деяких місцях каналізаційні колодязі під впливом газової корозії фактично зруйнувалися. Не витримує навантаження транспорту і асфальт навколо них.

Детальніше...

Скільки спожив – стільки й сплати!

1КП «Черкасиводоканал» активізовує роботу зі споживачами, які намагаються втручатися в роботу приладів обліку, тобто здійснюють крадіжку води. Лічильник є власністю абонента, він несе відповідальність за правильну його експлуатацію, термін повірки і цілісність пломб.

- Самовільне втручання у роботу лічильника може призвести лише до додаткових витрат: позачергова його перевірка, ремонт, а у більшості випадків - його заміна, оскільки лічильний механізм виходить з ладу. Крім того, Водоканал здійснює донарахування за користування послугою з моменту останньої перевірки контролером або з моменту встановлення приладу обліку, - говорить начальник служби обліку КП «Черкасиводоканал» Валерій Власюк. - Трапляється так, що на лічильнику порушують пломби – тоді витрати води визначаються за нормами з дня пломбування. Для того, щоб припинити таку «самодіяльність», відтепер прилади обліку води будуть оснащені антивандальними пломбами, які убезпечать несанкціоноване втручання в його роботу.

Детальніше...

Повідомити Водоканал про аварії на мережах можна через Інтернет

134548Центральна диспетчерська служба Водоканалу цілодобово приймає заявки про несправності в системах водопостачання і водовідведення від громадян та оперативно координує роботу всіх підрозділів підприємства для забезпечення надійної подачі води в черкаські оселі.

Віднині жителі міста можуть через офіційний сайт КП "Черкасиводоканал" повідомити диспетчерів підприємства про аварії, пориви на мережах та засмічення каналізації. Для цього обов'язково необхідно вказати свої контактні дані та текст повідомлення.

Диспетчер, отримавши лист, направить за вказаною адресою аварійну бригаду для оперативного усунення негараздів з водопостачанням чи водовідведенням.

До «Черкасиводоканалу» надійшов лист-подяка за виконану роботу

153228На ім'я директора КП "Черкасиводоканал" надійшов лист від жительки м. Черкаси зі словами вдячності начальнику служби обліку Валерію Власюку, слюсарю АВР Сергію Колодійчуку та слюсарю КВПіА Володимиру Кравченку. Споживач звернулася до працівників підприємства з питання опломбування та перевірки лічильників.

«Прошу Вас оголосити подяку Вашим спеціалістам за високий професіоналізм, культуру обслуговування, уважне ставлення до абонента та сумлінне виконання посадових обов'язків», - зазначено в листі.

Детальніше...

До відома споживачів!

152715З 01 липня поточного року КП «Черкасиводоканал» надає споживачам дві квитанції по оплаті послуг: окремо водопостачання та окремо водовідведення. Як показала практика, черкащани, як завжди, сумлінно виконали свій обов'язок та провели оплату за окремими квитанціями. Разом з тим, установи, які приймають платежі, не у всіх випадках чітко розділили квитанції за воду та каналізацію. Таким чином, у квитанціях оплати за липень найчастіше окремі платежі водопостачання та водовідведення враховано за послугу водопостачання.

Детальніше...

Сторінка 230 з 274