new-tariff  

Абонвідділ працює і в суботу

Щотижня його відвідує близько тисячі споживачів

Абонентний відділ КП "Черкасиводоканал" приймає громадян і в суботу

Налагодження контакту із кожним споживачем є одним із пріорітетів діяльності Черкаського водоканалу. Для цього сформовано професійний штат контролерів та операторів, які консультують черкасців щодо питань водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги, діяльності підприємства.

- У будні та в суботу приймаємо громадян, консультуємо по телефону та через офіційний сайт із понеділка по п'ятницю, - розповідає Валерій Власюк, начальник абонентного відділу Водоканалу. - Щодня до нас звертається в середньому 200 осіб.

Детальніше...

Якість води із водоканалівських автоцистерн контролюється щоденно

Автоцистерна КП "Черкасиводоканал"Багато черкасців альтернативою водопровідної води обирають воду із водовозів, яку реалізовують безпосередньо біля житлових будинків. Відносно недорого, достатньо зручно.. Але фахівці Черкасиводоканалу радять звертати увагу на вибір постачальника такої живильної вологи, адже вона інколи не проходить належної очистки, або навпаки, очищується настільки, що вже не містить важливих мікроелементів, тобто є майже дистильованою.

- Вода не повинна містити певних речовин більше, так само, як не повинна містити менше інших речовин, наприклад магнію, калію, натрію, які є корисними для організму людини, - розповідає Тетяна Проценко, начальник лабораторії КП "Черкасиводоканал". - Щодо води, яку наші машини продають у місті, ми щоденно проводимо її аналізи, контролюємо кожну партію.

Детальніше...

На колекторі розпочалися земляні роботи (ФОТО)

Земляні роботи на аварійній ділянці каналізаційного колектора (7.07.2011.)Ліквідація аварії, що сталася на головному каналізаційному колекторі 28 червня, триває. На сьогодні уже демонтовано теплові мережі. Тепер працівники Водоканалу беруться за земляні роботи.

- Необхідно розчистити непошкоджені труби, щоб визначити їх технічний стан, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Ми маємо зробити заключення щодо можливості їх подальшої експлуатації або необхідності заміни новими.

Детальніше...

Роботи на колекторі тривають цілодобово (ФОТО)

Виїзна нарада (4.07.2011)Виїзну нараду із представниками ТЕЦ провели водоканалівці 4 липня. Основним стало питання демонтажу теплових мереж, які проходять над пошкодженою ділянкою каналізаційного колектора.

- Теплові мережі є перешкодою доступу до колектора, - розповідає Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Щоб розпочати виконання ремонтних робіт, їх необхідно демонтувати. На сьогодні вже повністю змонтовано обвідний колектор, по якому перекачуємо стічні води, та демонтовано камеру магістральних трубопроводів ТЕЦ.

Нагадаємо, що аварія на головному каналізаційному колекторі, що проходить по проспекту Хіміків, сталася 28 червня. Бригади КП "Черкасиводоканал" працюють на ділянці цілодобово.

Фото - далі.

Детальніше...

Аварія на каналізаційному колекторі (ФОТО)

Аварія на головному каналізаційному колекторіАварія на головному каналізаційному колекторі, що проходить по проспекту Хіміків, сталася в ніч на вівторок. Нині бригади КП "Черкасиводоканал" більше доби займаються її ліквідацією.

- Звичайно, несприятлива погода вносить свої корективи, - коментує ситуацію директор Черкаського водоканалу Сергій Овчаренко. - Але наразі жителі міста не відчувають перебоїв із наданням послуг. - Наші бригади працюють цілодобово. Зараз ведеться монтаж обвідного колектора, по якому транспортуватимуться стоки тимчасово, на період ліквідації аварії.

На ділянці зеленої зони демонтовано рекламний щит. Для ліквідації аварії планується перекриття дороги по вул.Енгельса від просп.Хіміків до вул.Чиковані.

Більше фото - далі.

Детальніше...

Сторінка 227 з 233