new-tariff  

Водоканал до повені підготовлений

Берег Дніпра поблизу СокирноКомунальне підприємство «Черкасиводоканал» проводить планову підготовку до можливої повені з метою забезпечення безперебійного водопостачання та підтримання високої якості питної води.

Зазвичай, брудна тала вода, потрапляючи в Дніпро, погіршує якість вихідної річкової води в місці водозабору на Дніпровській водоочисній станції, що в Сокирно.

Нині на об'єктах проводяться планові заходи. Зважаючи на можливість повені, для знезараження та очищення води закуплено необхідну кількість реагентів — коагулянтів, флокулянтів, хлору.

Детальніше...

Тендер для модернізації каналізаційних насосних станцій

КП "Черкасиводоканал" оголошує тендер для модернізації двох головних та дванадцяти районних каналізаційних насосних станцій. Роботи включатимуть демонтаж існуючої техніки і обладнання, поставка, встановлення, введення в дію нового насосного і електричного обладнання, навчання персоналу методам управління і контролю встановленого обладнання.

Детальніше...

Нові тарифи на воду

З 1 лютого цього року для жителів Черкас встановили нові тарифи на водопостачання та водовідведення. Нині за послуги водопостачання черкасці сплачуватимуть 2,27 грн за кубічний метр (з урахуванням ПДВ), а за водовідведення — 1,60 грн за метр кубічний. У середньому ж ці послуги подорожчали на 5,7 %. тобто найменше з усіх комунальних послуг.

Детальніше...

Сторінка 227 з 227