new-tariff  

Між працівниками Водоканалу пройшов турнір гри в доміно

dominoДо Дня захисника Вітчизни, за ініціативи профспілкового комітету КП "Черкасиводоканал", провели святковий турнір гри в доміно серед працівників підприємства. Загалом у турнірі брали участь п'ять команд різних цехів: ЕВКНС, ДВС, цех ВіВ, автотранспортний цех та електролабораторія. Всі учасники були поділені на підгрупи методом жеребкування. Змагання проходило по коловій системі. Між гравцями тривала напружена боротьба за право вибороти вихід до фіналу.

Гра в доміно, кажуть водоканалівці, чудовий спосіб відволіктись від буденних справ та приємно провести час. Аби стати переможцем треба лише, за словами гравців, бути уважним та кмітливим.

Детальніше...

Дорогі наші чоловіки!

234Прийміть щирі вітання з Днем Захисника Вітчизни — святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Попри зміну часів — 23 лютого, як і багато років тому, асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Дякуємо Вам за підтримку, безцінну допомогу та відчуття захищеності. Нехай Ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних. Міцного здоров'я, успіхів та терпіння в рішеннях життєвих завдань.

З повагою

жіночий колектив КП "Черкасиводоканал"

Мороз дістався до водопровідних мереж жителів приватного сектору

voda_6Люті морози відступили, проте залишились їх наслідки. Останнім часом до КП "Черкасиводоканал" збільшилась кількість звернень громадян про відсутність води через промерзання водопровідних мереж. Мороз дістався до неутеплених труб абонентів приватного сектора. Лише з початку лютого до диспетчерської служби підприємства надійшло понад п'ятдесят таких скарг. Як правило, замерзання мереж виникає тоді, коли споживачі не утеплюють колодязі, місця вводу та приміщення, куди безпосередньо заходить вода, а також в цілях економії прокладають свої мережі на невеликій глибині.

- Головна причина таких непередбачуваних ситуацій проста — порушення технічних умов при підключені мереж водопостачання приватних секторів до міських, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал".

Детальніше...

КП «Черкасиводоканал» нагадує: встановлення лічильника на воду це крок до економії родинного бюджету

1На сьогодні майже 50 % черкащан перейшли на облік витрат води по лічильниках, що в свою чергу дає споживачам багато переваг. "Так, при вірному підході до витрачання води лічильник може стати засобом економії родинного бюджету. Таким чином, вигода від встановлення лічильника очевидна. Ви сплачуєте лише за ту воду, яку фактично витратили", - зазначив директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко.

Якщо споживач має бажання встановити прилад обліку, йому необхідно придбати лічильник. Зокрема, це можна зробити в магазині "Криниця" відділу громадського харчування КП "Черкасиводоканал (вул.Ватутіна, 12. тел. 37-61-01). Лічильник встановлюється спеціалізованою організацією, яка має ліцензію на проведення таких робіт.

Детальніше...

До уваги споживачів!

vodaЗвертаємо Вашу увагу, що відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (№ 74 від 10.02.2012), відкориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Тобто, починаючи з березня поточного року споживачі щомісяця за послуги з централізованого водопостачання сплачуватимуть 2,34 грн за кубічний метр (з урахуванням ПДВ), а за послуги з централізованого водовідведення — 1,632 грн (з урахуванням ПДВ).

Детальніше...

Сторінка 220 з 235