new-tariff  

Колектор по Енгельса відремонтовано

Ліквідація аварії на колекторі. Фінішна прямаНаслідки аварії на головному каналізаційному колекторі по вул.Енгельса-просп.Хіміків, що сталася 28 червня, остаточно усунено. Майже цілодобова робота бригад Черкаського водоканалу протягом місяця і півмільйона гривень — така "ціна" швидкої ліквідації масштабної аварії.

- Переконаний, що найбільшим досягненням стало те, що черкасці не відчули незручностей із наданням послуг Водоканалу, - наголошує Сергій Овчаренко, директор комунального підприємства. - Я щиро вдячний нашим працівникам, які за будь-якої погоди практично цілодобово проводили ремонтні роботи, аби якнайшвидше відновити стабільну роботу колектора.

Детальніше...

Викрадені кришки люків - нажива злодіям, небезпека містянам, збитки Водоканалу.

Поцуплені кришки люків - небезпека для перехожихЗ початку року з оглядових колодязів мереж Черкаського водоканалу викрали 74 кришки люків, а збитки склали більше 66 тис.грн. Проблема загострилася із того часу, як метал на ринку подорожчав. І хоча приймати на брухт кришки люків - такий же злочин, як і красти їх, у деяких пунктах прийому металобрухту не гребуть і таким видом заробітку. Водоканалівці щомісяця фіксують кілька, а то і десятки повідомлень про викрадені кришки люків.

- Жителі міста повідомляють нас про те, що у них біля будинку відкритий люк, - розповідає Віктор Давидович, начальник диспетчерської служби КП "Черкасиводоканал". - Про подібні факти також повідомляють оперативну службу міста 1505.

Детальніше...

Аварію на каналізаційному колекторі по Шевченка-Сєдова ліквідовано

Аварію на колекторі ліквідованоАварія на каналізаційному колекторі, що проходить по бул.Шевченка-вул.Сєдова, сталася увечері 19 липня. Колектор транспортує стічні води із частини мікрорайону "Митниця".

На місце аварії оперативно виїхали служби Водоканалу. Для безпеки виконання робіт перекрито проїжджу частину.

- При попередньому обстеженні ми виявили підпори стічних вод на ділянці колектора по Сєдова від бульвару Шевченка до вулиці Волкова, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Спочатку спробували прочистити і зняти ці підпори, але це не вдалося, оскільки колектор пошкоджено на ділянці більше 5 м по його довжині.

Детальніше...

“Тариф на воду має бути рентабельним”, - Сергій Овчаренко

Тариф на воду має бути рентабельнимЧеркаський водоканал направив до Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) розрахунок нових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

- На сьогодні чинний тариф є нерентабельним, оскільки не відшкодовує витрати підприємства на надання послуг населенню, - коментує Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Ми не можемо й надалі працювати у збиток та нарощувати борги. Єдиний вихід — підвищення плати за воду, оскільки якістю послуги ми у жодному випадку не поступимося.

Детальніше...

На колекторі продавлюють трубопровід

Ліквідація аварії на головному каналізаційному колекторіЛіквідація аварії на головному каналізаційному колекторі, яка сталася 28 червня, триває.

- Настав переломний момент, оскільки зараз ми виконуємо найскладнішу частину роботи — продавлюємо потужним пресом трубопровід, який проходить під вулицею Енгельса, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Загалом труднощі виникали під час санації колектора, оскільки будівельники грубо порушили норми і правила.

Детальніше...

Сторінка 220 з 227