new-tariff  

Аварія на каналізаційному колекторі (ФОТО)

Аварія на головному каналізаційному колекторіАварія на головному каналізаційному колекторі, що проходить по проспекту Хіміків, сталася в ніч на вівторок. Нині бригади КП "Черкасиводоканал" більше доби займаються її ліквідацією.

- Звичайно, несприятлива погода вносить свої корективи, - коментує ситуацію директор Черкаського водоканалу Сергій Овчаренко. - Але наразі жителі міста не відчувають перебоїв із наданням послуг. - Наші бригади працюють цілодобово. Зараз ведеться монтаж обвідного колектора, по якому транспортуватимуться стоки тимчасово, на період ліквідації аварії.

На ділянці зеленої зони демонтовано рекламний щит. Для ліквідації аварії планується перекриття дороги по вул.Енгельса від просп.Хіміків до вул.Чиковані.

Більше фото - далі.

Детальніше...

Передавати показники лічильників води черкасці тепер можуть через Всесвітню мережу

Показники лічильників тепер можна через інтернетВідтепер черкасці мають можливість надсилати показники водомірів через офіційний сайт КП "Черкасиводоканал" www.vodokanal.ck.ua. Розроблено сервіс, за допомогою якого споживач може передавати звіти про власні витрати води через інтернет, а також бачити архів своїх даних. Для того, аби скористатися такою можливістю необхідно подати заяву до абонентного відділу Водоканалу (скачати її можна на сайті, увійшовши до системи через поле "Зареєструватися") та отримати дані щодо точного місцерозташування лічильників відповідно до бази підприємства. Опісля споживач реєструється на сайті, створює особистий кабінет, де зазначає номер лічильника, яку воду він обліковує — гарячу чи холодну, та його розташування. Дані потрібно передавати із 25 до 30 числа щомісяця станом на останній день місяця.

Детальніше...

За воду боржники розплачуються майном

Стягнення майна боржниківМайно у споживача, який заборгував КП "Черкасиводоканал" за послуги з водопостачання та водовідведення 4 725 гривень, вилучила державна виконавча служба (ДВС).

Представники юридичної служби підприємства та ДВС у середу, 22 червня, о дев'ятій ранку прибули до п'ятиповерхівки по вулиці Чехова, де проживає боржник. Спочатку ніхто не відкривав двері, хоча рішення суду та вимога державного виконавця добровільно надати доступ до квартири для перевірки майнового стану надсилалася попередньо за кілька днів.

Детальніше...

Команда ЕВКНС-1 — чемпіон з міні-футболу серед цехів Водоканалу

Вручення дипломів переможцям футбольного турніруНагородження переможців та призерів футбольного турніру серед підрозділів Черкаського водоканалу відбулося 22 червня. Команда ЕВКНС-1 (начальник — Олександр Бут) виборола перемогу за результатом тридцяти чотирьох ігор, проведених на футбольному полі підприємства. Срібними призерами стала команда Дніпровської водоочисної станції (начальник — Олег Овчаренко). Почесне третє місце дісталося представникам електролабораторії (начальник — Юрій Дерновий).

Детальніше...

Школярі побачили, як дніпровська вода стає чистою

Екскурсія на ДВСЕкскурсію на Дніпровській водоочисній станції, що у Сокирному, для десятикласників спеціалізованої школи №3 провели 7 червня. Розпочалася вона біля станції І підйому. Опісля учні класу із поглибленим вивченням біології та хімії простежили шлях, який проходить вода із Дніпра, доки стане придатною для споживання. Головний технолог КП "Черкасиводоканал" Олександр Гончаренко розповів про методи очищення води, які нині використовує підприємство.

Детальніше...

Сторінка 218 з 223