new-tariff  

КП «Черкасиводоканал» нагадує: встановлення лічильника на воду це крок до економії родинного бюджету

1На сьогодні майже 50 % черкащан перейшли на облік витрат води по лічильниках, що в свою чергу дає споживачам багато переваг. "Так, при вірному підході до витрачання води лічильник може стати засобом економії родинного бюджету. Таким чином, вигода від встановлення лічильника очевидна. Ви сплачуєте лише за ту воду, яку фактично витратили", - зазначив директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко.

Якщо споживач має бажання встановити прилад обліку, йому необхідно придбати лічильник. Зокрема, це можна зробити в магазині "Криниця" відділу громадського харчування КП "Черкасиводоканал (вул.Ватутіна, 12. тел. 37-61-01). Лічильник встановлюється спеціалізованою організацією, яка має ліцензію на проведення таких робіт.

Детальніше...

До уваги споживачів!

vodaЗвертаємо Вашу увагу, що відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (№ 74 від 10.02.2012), відкориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Тобто, починаючи з березня поточного року споживачі щомісяця за послуги з централізованого водопостачання сплачуватимуть 2,34 грн за кубічний метр (з урахуванням ПДВ), а за послуги з централізованого водовідведення — 1,632 грн (з урахуванням ПДВ).

Детальніше...

З першого березня черкащани отримають нові тарифи на воду

tarifДесятого лютого поточного року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг провела коригування діючих тарифів на водопостачання та водовідведення для населення із врахуванням зростання вартості електроенергії.

Для черкащан це зростання незначне — 3,2 % за воду та 2,3 % за каналізацію. Відтак, з першого березня поточного року споживачі щомісяця за послуги з централізованого водопостачання сплачуватимуть 1,95 грн за 1 кубометр води (без ПДВ), за послуги з централізованого водовідведення — 1,36 грн (без ПДВ). Нагадаємо, що за старим тарифом жителі міста платили відповідно 1,89 та 1,33 грн (без ПДВ).

На минулому тижні успішно ліквідовано п'ять поривів на водомережах

traktorУ зв'язку зі зміною температурного режиму аварійні бригади КП "Черкасиводоканалу" працюють у посиленому режимі. За словами Віктора Давидовича, начальника диспетчерської служби, лише за минулий тиждень до диспетчерської частини підприємства надійшло п'ять повідомлень щодо поривів на території міста.

В понеділок працівниками Водоканалу протягом дня було проведено дві роботи: на провулку Парковому, робітники «Черкасиводоканал» замінили частину труби, на якій безпосередньо було виявлено пошкодження корозією, та на провулку Заводському, порив на приватному вводі. В обох випадках водопостачання було відновлено вже ввечері. Наступного дня довелось оперативно проводити роботи на вулицях Франка та Пастерівській.

Детальніше...

Водоканал завжди на зв'язку

operator_1Одним з пріоритетних напрямків роботи діяльності Черкаського водоканалу є налагодження контакту із кожним споживачем. Сотні черкащан щоденно отримують телефонні консультації від працівників КП "Черкасиводоканал". "Лише за січень поточного року в телефонному режимі оператори надали 2045 комплексних консультацій", - розповідає Валерій Власюк, начальник абонентного відділу Водоканалу.

- Значне число звернень пов'язано з нарахуваннями за спожиті послуги, установкою і оформленням приладів обліку води, розрахунками за послуги водопостачання і водовідведення. Багатьох громадян також цікавлять питання щодо повірки лічильників та розрахунків в період тимчасової відсутності членів сім'ї, - зазначає Валерій Володимирович.

Детальніше...

Сторінка 218 з 233