new-tariff  

Аварію на каналізаційному колекторі по Шевченка-Сєдова ліквідовано

Аварію на колекторі ліквідованоАварія на каналізаційному колекторі, що проходить по бул.Шевченка-вул.Сєдова, сталася увечері 19 липня. Колектор транспортує стічні води із частини мікрорайону "Митниця".

На місце аварії оперативно виїхали служби Водоканалу. Для безпеки виконання робіт перекрито проїжджу частину.

- При попередньому обстеженні ми виявили підпори стічних вод на ділянці колектора по Сєдова від бульвару Шевченка до вулиці Волкова, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Спочатку спробували прочистити і зняти ці підпори, але це не вдалося, оскільки колектор пошкоджено на ділянці більше 5 м по його довжині.

Детальніше...

“Тариф на воду має бути рентабельним”, - Сергій Овчаренко

Тариф на воду має бути рентабельнимЧеркаський водоканал направив до Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) розрахунок нових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

- На сьогодні чинний тариф є нерентабельним, оскільки не відшкодовує витрати підприємства на надання послуг населенню, - коментує Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Ми не можемо й надалі працювати у збиток та нарощувати борги. Єдиний вихід — підвищення плати за воду, оскільки якістю послуги ми у жодному випадку не поступимося.

Детальніше...

На колекторі продавлюють трубопровід

Ліквідація аварії на головному каналізаційному колекторіЛіквідація аварії на головному каналізаційному колекторі, яка сталася 28 червня, триває.

- Настав переломний момент, оскільки зараз ми виконуємо найскладнішу частину роботи — продавлюємо потужним пресом трубопровід, який проходить під вулицею Енгельса, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Загалом труднощі виникали під час санації колектора, оскільки будівельники грубо порушили норми і правила.

Детальніше...

Абонвідділ працює і в суботу

Щотижня його відвідує близько тисячі споживачів

Абонентний відділ КП "Черкасиводоканал" приймає громадян і в суботу

Налагодження контакту із кожним споживачем є одним із пріорітетів діяльності Черкаського водоканалу. Для цього сформовано професійний штат контролерів та операторів, які консультують черкасців щодо питань водопостачання та водовідведення, тарифів на послуги, діяльності підприємства.

- У будні та в суботу приймаємо громадян, консультуємо по телефону та через офіційний сайт із понеділка по п'ятницю, - розповідає Валерій Власюк, начальник абонентного відділу Водоканалу. - Щодня до нас звертається в середньому 200 осіб.

Детальніше...

Якість води із водоканалівських автоцистерн контролюється щоденно

Автоцистерна КП "Черкасиводоканал"Багато черкасців альтернативою водопровідної води обирають воду із водовозів, яку реалізовують безпосередньо біля житлових будинків. Відносно недорого, достатньо зручно.. Але фахівці Черкасиводоканалу радять звертати увагу на вибір постачальника такої живильної вологи, адже вона інколи не проходить належної очистки, або навпаки, очищується настільки, що вже не містить важливих мікроелементів, тобто є майже дистильованою.

- Вода не повинна містити певних речовин більше, так само, як не повинна містити менше інших речовин, наприклад магнію, калію, натрію, які є корисними для організму людини, - розповідає Тетяна Проценко, начальник лабораторії КП "Черкасиводоканал". - Щодо води, яку наші машини продають у місті, ми щоденно проводимо її аналізи, контролюємо кожну партію.

Детальніше...

Сторінка 215 з 221