new-tariff  

Ліквідація аварії, що сталася на каналізаційному колекторі, триває

Працівники Водоканалу проводять ремонтні роботи на місці аварії каналізаційного колектора, який розташований на перехресті вулиць Богдана Хмельницького та Гоголя.

avaria-7  avaria-1avaria-3

Детальніше...

На перехресті вулиць Богдана Хмельницького - Гоголя аварія на каналізаційному колекторі

avaria_gogolyaСьогодні о пів на сьому ранку на каналізаційному колекторі, що знаходиться на перехресті вулиць Богдана Хмельницького-Гоголя, виникла аварійна ситуація. У результаті пориву почав просідати грунт, і утворився провал на дорозі. За словами директора КП "Черкасиводоканал" Сергія Овчаренка, наразі служби підприємства огороджують місце провалу, щоб громадяни та автотранспорт не потрапили в підземну пастку.

- Розглядаємо різні варіанти ліквідації, обстежуємо можливість перекачування стічних вод для виконання всіх необхідних ремонтних робіт. Складнощі полягають в тому, що в місці просадки знаходиться з'єднання головного каналізаційного колектора, який проходить по вулиці Гоголя та колектора, по якому транспортуються стічні води з мікрорайону "Митниця-2", - зазначив Сергій Володимирович.

Детальніше...

Між працівниками Водоканалу пройшов турнір гри в доміно

dominoДо Дня захисника Вітчизни, за ініціативи профспілкового комітету КП "Черкасиводоканал", провели святковий турнір гри в доміно серед працівників підприємства. Загалом у турнірі брали участь п'ять команд різних цехів: ЕВКНС, ДВС, цех ВіВ, автотранспортний цех та електролабораторія. Всі учасники були поділені на підгрупи методом жеребкування. Змагання проходило по коловій системі. Між гравцями тривала напружена боротьба за право вибороти вихід до фіналу.

Гра в доміно, кажуть водоканалівці, чудовий спосіб відволіктись від буденних справ та приємно провести час. Аби стати переможцем треба лише, за словами гравців, бути уважним та кмітливим.

Детальніше...

Дорогі наші чоловіки!

234Прийміть щирі вітання з Днем Захисника Вітчизни — святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. Попри зміну часів — 23 лютого, як і багато років тому, асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Дякуємо Вам за підтримку, безцінну допомогу та відчуття захищеності. Нехай Ваші сила та мужність завжди живляться любов'ю та підтримкою близьких і рідних. Міцного здоров'я, успіхів та терпіння в рішеннях життєвих завдань.

З повагою

жіночий колектив КП "Черкасиводоканал"

Мороз дістався до водопровідних мереж жителів приватного сектору

voda_6Люті морози відступили, проте залишились їх наслідки. Останнім часом до КП "Черкасиводоканал" збільшилась кількість звернень громадян про відсутність води через промерзання водопровідних мереж. Мороз дістався до неутеплених труб абонентів приватного сектора. Лише з початку лютого до диспетчерської служби підприємства надійшло понад п'ятдесят таких скарг. Як правило, замерзання мереж виникає тоді, коли споживачі не утеплюють колодязі, місця вводу та приміщення, куди безпосередньо заходить вода, а також в цілях економії прокладають свої мережі на невеликій глибині.

- Головна причина таких непередбачуваних ситуацій проста — порушення технічних умов при підключені мереж водопостачання приватних секторів до міських, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал".

Детальніше...

Сторінка 215 з 231