new-tariff  

Водоканал завжди на зв'язку

operator_1Одним з пріоритетних напрямків роботи діяльності Черкаського водоканалу є налагодження контакту із кожним споживачем. Сотні черкащан щоденно отримують телефонні консультації від працівників КП "Черкасиводоканал". "Лише за січень поточного року в телефонному режимі оператори надали 2045 комплексних консультацій", - розповідає Валерій Власюк, начальник абонентного відділу Водоканалу.

- Значне число звернень пов'язано з нарахуваннями за спожиті послуги, установкою і оформленням приладів обліку води, розрахунками за послуги водопостачання і водовідведення. Багатьох громадян також цікавлять питання щодо повірки лічильників та розрахунків в період тимчасової відсутності членів сім'ї, - зазначає Валерій Володимирович.

Детальніше...

Працівники КП “Черкасиводоканал” відновили водопостачання на вулиці Пролетарській

remontДо диспетчерської Водоканалу в середу ввечері надійшло повідомлення про те, що на вулиці Пролетарській стався порив. Терміново на місце виклику виїхала аварійна бригада КП "Черкасиводоканал", яка і з'ясувала всі причини аварії. Наступного дня працівники Водоканалу оперативно ліквідували порив на врізці в приватний будинок. За словами заступника начальника цеху водовідведення і водопостачання Андрія Вовка, підприємство здійснило заміну 1,5 м водопровідних мереж та виконало роботи з благоустрою. "На даний момент мешканці будинків не мають проблем із водою", - зазначив Андрій Борисович.

Проблеми із засміченням каналізації набувають обрисів стихійного лиха

zator_kanalizaciaДля працівників КП "Черкасиводоканал" проблема засмічення каналізації залишається сьогодні однією з найбільш актуальних, через порушення мешканцями міста культури користування системою водовідведення. Лише з початку 2012 року бригади підприємства вже ліквідували 280 засмічень на каналізаційних мережах. Для цього на підприємстві є дві гідродинамічні машини. Щодня до аварійної бригади "Черкасиводоканалу" надходить щонайменше десять викликів щодо виникнення заторів на каналізаційних мережах міста. Прочистка каналізації — важка й трудомістка робота. Іноді буває так, що на допомогу одній бригаді виїжджає інша. Складається враження, що черкащани сплутали сміттєві баки із каналізаційними трубами. Те, що працівники знаходили у стічних мережах, їх просто шокувало. За словами старшого майстра мереж водовідведення КП "Черкасиводоканал" Миколи Розсихаєва, яких тільки "скарбів" не діставали, це були і засоби особистої гігієни, залишки будівельних матеріалів, лушпиння, зіпсовані продукти харчування. На запитання, що робити, якщо каналізація засмітилася, Микола Васильович відповів: "Звичайно, усувати причину засмічення та надалі намагатися не допускати таких неприємностей".

Детальніше...

Сергій Овчаренко: “Через аварію у Бортничах черкасцям хвилюватися не варто”

Аварія на колекторі в Бортничах не загрожує якості черкаської водиЧеркаський водоканал стурбований аварією на очисній станції в Бортничах.

- Ми переконані, що наші київські колеги оперативно та якісно ліквідують наслідки непередбачуваної ситуації, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - У свою чергу ми посилили контроль якості річкової води і за потреби можемо оперативно включити резервний водозабір, який розташований на р.Вільшанка.

Очільник водного підприємства наголошує, що містяни не повинні хвилюватися, адже Водоканал відстежує та контролює ситуацію.

Нагадаємо, аварія на самопливному Лівобережному колекторі на території Бортницької станції аерації сталася вночі 17 січня. На місці стався провал розмірами 10 на 10 метрів та глибиною 8 метрів. За інформацією офіційного сайту ПАТ "АК"Київводоканал", наразі аварію локалізовано.

Мобільну діагностичну лабораторію планує придбати Водоканал

Мобільна діагностична лабораторіяДіагностична лабораторія для визначення внутрішнього технічного стану мереж водопроводу і каналізації незабаром з'явиться на водному підприємстві Черкас. Кошти на неї закладено в бюджеті розвитку міста на 2012 рік.

- Вартість устаткування такої лабораторії складає близько мільйона гривень, - розповідає директор КП "Черкасиводоканал" Сергій Овчаренко. - Тисяч 200 коштуватиме автомобіль, який дозволить зробити лабораторію мобільною.

Детальніше...

Сторінка 210 з 224