new-tariff  

Шановні споживачі!

Особистий кабінет споживачаНагадуємо, що Ви можете передавати показники лічильників води через офіційний сайт Водоканалу.

Для цього необхідно подати заяву про бажання вести облік водоспоживання через сайт до абонвідділу КП «Черкасиводоканал». Подаючи заяву, Ви звертаєтеся до працівника абонентного відділу, який її приймає і надає Вам інформацію про точне розміщення лічильників згідно із базою підприємства (необхідно для коректної роботи системи, щоб показники, які Ви передаватимете щомісяця, адекватно "прив'язувалися" до бази Водоканалу).

Детальніше...

Черкасиводоканалу необхідне нове лабораторне обладнання

Газовий хроматограф Agilent 7890AСучасне обладнання, яке дозволить визначати аніони, метали, хлорорганіку та інші органічні сполуки у питній воді, має придбати Водоканал. Забезпечити підтримання високої якості контролю води дозволить газовий хроматограф з електронно-захоплювальним та полум'яно-іонізаційним детекторами, іонний хроматограф та спектрометр з індуктивно зв'язаною плазмою.

- Таке новітнє обладнання необхідне для виконання усіх вимог Державних санітарних правил та норм (ДержСанПіН), які набули чинності у 2010 році, - говорить Тетяна Проценко, начальник центральної лабораторії КП "Черкасиводоканал".

Детальніше...

Обладнання каналізаційних насосних станцій модернізовуватимуть українці

Агрегати головних каналізаційних насосних станцій замінять на більш сучасні Українська компанія "ЮТЕМ-Інжиніринг" ВАТ "Південтеплоенергомонтаж" виграла тендер для модернізації каналізаційних насосних станцій Черкаського водоканалу. Договір між підприємствами підписано в середині серпня.

Загалом у тендері брали участь чотири компанії. "ЮТЕМ-Інжиніринг" запропонувало найвигідніші умови для проведення усього обсягу робіт. Отож, компанія модернізовуватиме дві головні та дев'ять районних каналізаційних насосних станцій. Очікується, що коефіцієнт корисної дії оновленого насосного обладнання збільшиться до 75-76%.

Детальніше...

Розпочалися роботи із заміни аварійного водопроводу по вулиці Різдвяній

Бригади Водоканалу розпочали замінювати аварійний водопровід по вулиці РіздвянійВодоканалівці днями почали замінювати водопровідні труби біля житлового будинку на вулиці Різдвяній, 91 (між вул.Благовісною та Ільїна). На цій ділянці протягом останніх трьох років сталися три аварії. Для їх ліквідації встановлювали металеві вставки, але пориви повторювалися. Тому було прийняте рішення замінити цю частину водоводу. Загалом планується оновити 97 метрів труби діаметром 315 мм.

Детальніше...

Водоканалівці відсвяткували День Незалежності разом з містянами

На парад водоканалівці приходили сім'ямиНайактивніші працівники Черкаського водоканалу 24 серпня взяли участь у святковій ході центральною вулицею міста. Від пам'ятника Богдана Хмельницького до відреставрованої Соборної площі вони пройшли разом із представниками обласної адміністрації, мерії, низки комунальних підприємств та спортивних шкіл міста.

- На свято прийшли представники усіх цехів підприємства, - розповідає Григорій Руденко, головний інженер КП "Черкасиводоканал". - Ми традиційно не лишаємося осторонь подібних заходів, адже вони об'єднують не лише колективи, а й усе місто.

Детальніше...

Сторінка 210 з 219