new-tariff  

З Днем народження школу-інтернат вітали працівники Водоканалу

Shkola-internatНа святкування 77-річниці з дня заснування Черкаської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату I-III ст. Черкаської обласної ради завітали працівники КП "Черкасиводоканал". В стінах цього навчального закладу знайшли свою домівку, батьківську турботу та затишок сотні вихованців.

Діти чекали на гостей з нетерпінням, зустрічали всіх на подвір'ї школи, а потім запросили до актового залу, в якому розпочалася урочиста частина свята. Святковий зал зібрав школярів, гостей, батьків, вчителів. Вихованці школи-інтернату зачарували присутніх запальними танцями та піснями, а на завершення виконали гімн школи.

Детальніше...

Водоканалівці завершили “операцію” на головному каналізаційному колекторі по вулиці Гоголя

zavershennya_avariiРоботи з ліквідації аварії на каналізаційному колекторі по вулиці Гоголя між Енгельса та Сєдова завершені. Загалом ліквідувати аварію вдалося менше ніж за три тижні. Бригади Водоканалу замінили 50 метрів старих залізобетонних труб колектора на нові поліетиленові, діаметром 700 мм.

Наразі каналізаційні стоки з центральної частини міста проходять через відремонтований колектор. Будинки, що знаходяться вздовж пошкодженої ділянки, підключені до центральної каналізаційної системи.

Нагадаємо, аварія на черкаському колекторі сталася 20 квітня. Через зношеність та корозію труб колектора сталося просідання ґрунту, й на проїжджій частині утворився провал. У першу добу було змонтовано обвідний тимчасовий колектор, за допомогою якого перекачували стоки. Перш ніж приступати до монтажу, водоканалівці прочистили мережу від бруду, землі, каміння, які потрапили туди внаслідок пориву. Незважаючи на складність робіт, водопостачання у оселі черкащан не було обмежено.

Детальніше...

З Днем Перемоги, дорогі ветерани!

den_peremogiЗ нагоди 67-ї річниці Великої Перемоги працівники КП "Черкасиводоканал" привітали пенсіонерів підприємства — ветеранів Великої Вітчизняної війни та учасників бойових дій. На жаль, час бере своє, тому з кожним роком сивочолих ветеранів меншає. Цього року водоканалівці завітали в гості до двадцяти п'яти ветеранів та вручили їм подарунки до святкового столу.

Це люди, які знають, що таке війна, з власного досвіду, а не з кінофільмів. Низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни. Шануємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав Перемогу.

Шановні ветерани!

Щиро вітаємо Вас із Днем Перемоги! Бажаємо міцного здоров'я, довгих років життя, добра і благополуччя! Низький уклін Вам за визволення, сводобу і мир!

До уваги споживачів приватного сектору!

poliv_gazonaЗ 1 травня цього року мешканцям приватного сектору, у яких відсутні лічильники обліку води, згідно діючих норм КП "Черкасиводоканал" проводить нарахування плати за полив присадибних ділянок, садів, зелених насаджень, городів та теплиць.

- Дане нарахування здійснюється з травня по серпень з розрахунку 5 літрів води на квадратний метр на добу. У дні коли випадають дощі нарахування не проводиться. У такому випадку, за відсутності опадів, полив однієї сотки ділянки становить 35 грн 10 коп., - зазначив начальник абонентного відділу КП "Черкасиводоканал" Валерій Власюк. - Кожен абонент може отримати відповіді на запитання щодо оплати за полив присадибної ділянки, з 8:00 до 17:00 за телефоном 32-11-77 або 37-72-04.

Детальніше...

Без води можуть залишитись Геронимівка та Хутори

net_voduКомунальні підприємства сільських рад Геронимівки та Хуторів "хронічно" не сплачують "Черкасиводоканалу" за надані послуги з водопостачання.

Якщо з початку року мешканці міста сплачують за послуги на рівні 97-100%, то оплата за послуги сільських комунальних підприємств не перевищує 50%. Забезпечуючи жителів сіл водою щоденно, Водоканал несе значні збитки.

Нагадаємо, що обов'язок по забезпеченню населення житлово-комунальними послугами необхідного рівня та якості належить до повноважень органів місцевого самоврядування (стаття 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги"). Черкасиводоканал чекає від органів місцевого самоврядування не лише бажання отримувати послуги належного рівня, а й виконання обов'язків зі сплати на підзвітній їм території.

Детальніше...

Сторінка 205 з 227