new-tariff  

Водоканалівці взялися за відновлення люків по бульвару Шевченка

30 люків буде відновлено по бульвару ШевченкаБригади Черкаського водоканалу нині активно ремонтують водопровідні та каналізаційні колодязі на центральній вулиці міста.

- Зараз відновлюємо люки від вулиці Можайського до Байди Вишневецього, - розповідає Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Загалом на цьому відрізку бульвару Шевченка поремонтуємо близько 30 колодязів.

Кришки на люки встановлюватимуть чавунні. Вони довговічні, витримують великі навантаження та стійкі до перепаду температур.

Колектор по Енгельса відремонтовано

Ліквідація аварії на колекторі. Фінішна прямаНаслідки аварії на головному каналізаційному колекторі по вул.Енгельса-просп.Хіміків, що сталася 28 червня, остаточно усунено. Майже цілодобова робота бригад Черкаського водоканалу протягом місяця і півмільйона гривень — така "ціна" швидкої ліквідації масштабної аварії.

- Переконаний, що найбільшим досягненням стало те, що черкасці не відчули незручностей із наданням послуг Водоканалу, - наголошує Сергій Овчаренко, директор комунального підприємства. - Я щиро вдячний нашим працівникам, які за будь-якої погоди практично цілодобово проводили ремонтні роботи, аби якнайшвидше відновити стабільну роботу колектора.

Детальніше...

Викрадені кришки люків - нажива злодіям, небезпека містянам, збитки Водоканалу.

Поцуплені кришки люків - небезпека для перехожихЗ початку року з оглядових колодязів мереж Черкаського водоканалу викрали 74 кришки люків, а збитки склали більше 66 тис.грн. Проблема загострилася із того часу, як метал на ринку подорожчав. І хоча приймати на брухт кришки люків - такий же злочин, як і красти їх, у деяких пунктах прийому металобрухту не гребуть і таким видом заробітку. Водоканалівці щомісяця фіксують кілька, а то і десятки повідомлень про викрадені кришки люків.

- Жителі міста повідомляють нас про те, що у них біля будинку відкритий люк, - розповідає Віктор Давидович, начальник диспетчерської служби КП "Черкасиводоканал". - Про подібні факти також повідомляють оперативну службу міста 1505.

Детальніше...

Аварію на каналізаційному колекторі по Шевченка-Сєдова ліквідовано

Аварію на колекторі ліквідованоАварія на каналізаційному колекторі, що проходить по бул.Шевченка-вул.Сєдова, сталася увечері 19 липня. Колектор транспортує стічні води із частини мікрорайону "Митниця".

На місце аварії оперативно виїхали служби Водоканалу. Для безпеки виконання робіт перекрито проїжджу частину.

- При попередньому обстеженні ми виявили підпори стічних вод на ділянці колектора по Сєдова від бульвару Шевченка до вулиці Волкова, - говорить Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Спочатку спробували прочистити і зняти ці підпори, але це не вдалося, оскільки колектор пошкоджено на ділянці більше 5 м по його довжині.

Детальніше...

“Тариф на воду має бути рентабельним”, - Сергій Овчаренко

Тариф на воду має бути рентабельнимЧеркаський водоканал направив до Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) розрахунок нових тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

- На сьогодні чинний тариф є нерентабельним, оскільки не відшкодовує витрати підприємства на надання послуг населенню, - коментує Сергій Овчаренко, директор КП "Черкасиводоканал". - Ми не можемо й надалі працювати у збиток та нарощувати борги. Єдиний вихід — підвищення плати за воду, оскільки якістю послуги ми у жодному випадку не поступимося.

Детальніше...

Сторінка 205 з 212