new-tariff  

Запрошуємо долучитися до відкритого обговорення тарифів на 2019 р.

t 1 vodaНа виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, на КП «Черкасиводоканал» буде проведено відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП

Детальніше...

Інформація про якість питної води

4 103Вода – це основа життя, і в усьому світі вона визнана найбільш цінним ресурсом для подальшого розвитку людства. Цю істину, як ніхто розуміють працівники КП «Черкасиводоканал» і тому ретельно контролюють щоб вода була безпечною для споживання. Для цього щомісяця у контрольних точках водопровідної мережі відбираються десятки проб та проводяться дослідження.

Детальніше...

На Черкасиводоканалі традиційно провели церемонію освячення води

z1Водохреща – день світлої радості, оновлення думок та зміцнення віри в краще майбутнє.

Для Черкасиводоканалу це свято є особливим, оскільки наші працівники щодня піклуються про те, щоб у наших домівках була якісна холодна вода. Тому в день святкування Хрещення Господнього на підприємстві існує чудова традиція, а саме освячення води.

Детальніше...

100% оплата послуг – гарантія безперебійного водопостачання

poslyguПідготовка питної води для населення та її транспортування до наших домівок потребує великих зусиль, як фізичних, так і фінансових. Робота КП «Черкасиводоканал» цілком залежить від обсягу коштів, які надходять від абонентів за отримані послуги водопостачання та водовідведення. За ці гроші підприємство розраховується за реагенти для водоочищення, електроенергію, за очистку стічних вод з ПАТ «Азот», за паливно-мастильні матеріали, податки та інші витрати.

Детальніше...

Запрошуємо на роботу!

Запрошуєsweetiecakes 1Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» на постійну роботу потрібні: 

- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування на ДВС в районі села Свидівок  (додаткові вимоги - ІV група допуску 5 розряду, робота в електроустановках вище 1 тис. вольт.);
- слюсар КВПіА 4-5 розрядів;
- слюсар аварійно-відновлювальних робіт 2-3 розрядів (водопостачання);  

Детальніше...

Сторінка 3 з 221