new-tariff  

Важко в навчанні – легко в роботі

DSCF8150Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній День охорони праці. З цієї нагоди КП «Черкасиводоканал» долучилося до Тижня охорони праці, який проводиться в Черкаській області.

Детальніше...

На водоканал прийшла весна (відео)

DSCF8102На КП «Черкасиводоканал» традиційним символом приходу весни є візит диких качок, які щороку прилітають до фонтану підприємства. Вони пірнають, лопочуть крилами і опускають свої дзьобики у прозору воду.

Детальніше...

Відбулося відкрите обговорення щодо зміни тарифів на 2018 рік

IMG 20180405 155958На виконання вимог постанови НКРЕКП від 30.06.2017 № 866, в актовій залі КП «Черкасиводоканал» було проведено відкрите обговорення щодо зміни тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Детальніше...

Оперативно та злагоджено: водоканалівці проклали 120 метрів нового трубопроводу (відео)

DSCF8070 - копияВ районі Хімселища продовжуються аварійно-відновлювальні роботи, де нещодавно виникло два провалля на головному каналізаційному колекторі. Для оперативної ліквідації надзвичайної ситуації щодня працюють усі підрозділи підприємства, в тому числі й спеціалізована техніка.

Детальніше...

Шановні черкащани!

111 - копияКолектив КП «Черкасиводоканал» вітає Вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Нехай щодня Ваша оселя наповнюється затишком, теплом, щастям, благополуччям. Даруйте один одному увагу і турботу, любов і вірність.

Детальніше...

Сторінка 3 з 187