new-tariff  

Зустрічаємо гостей

IMG 20180605 100023На центральному майданчику КП «Черкасиводоканал» була проведена пізнавальна екскурсія для літнього табору, організованого Черкаським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, для дітей з категорійних сімей: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних сімей, малозабезпечених та неповних сімей, діти учасників АТО та діти з сімей внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...

Водоканалівці закликають врятувати одне з найстаріших підприємств міста

DSC011481З метою надійного та безперебійного забезпечення мешканців обласного центру якісними послугами з централізованого водопостачання і водовідведення, колектив КП “Черкасиводоканал” підготував відкритий лист-звернення до депутатів Черкаської міської ради.

Детальніше...

Водоканал відвідали депутати Верховної Ради України

IMG 20180604 112828Сьогодні на базі КП «Черкасиводоканал» депутати Верховної Ради України від партії «Самопоміч» провели зустріч з працівниками підприємства. В заході також прийняли участь депутати Черкаської міської ради та представники місцевих ЗМІ.

Детальніше...

Витрати на повірку лічильників виключено із тарифу на водопостачання

gr 04.01.18 vodaКП "Черкасиводоканал" – це сучасне підприємство, профілюючим видом діяльності якого є надання населенню послуг з централізованого водопостачання та водовідведення, експлуатація водопровідних і каналізаційних мереж та споруд.

Детальніше...

Працівники СБУ провели навчання на території Дніпровської водоочисної станції

IMG 0479 131 травня на території Дніпровської водоочисної станції КП «Черкасиводоканал» Управлінням СБ України в Черкаській області було проведено спеціальний експеримент щодо перевірки рівня антитерористичної та протидиверсійної захищеності.

Детальніше...

Сторінка 3 з 195