new-tariff  

«Черкасиводоканал» визнано кращим надавачем послуг (відео)

received 390174445060010-900x444Підприємство вкотре отримало нагороду в конкурсі «Черкаська якість» у номінації «Продукція: роботи та послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах». Лідерів серед товарів та послуг вже вчетверте визначає «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Детальніше...

Фінансові негаразди «Черкасиводоканалу» є загальними для усіх підприємств водопровідно-каналізаційного господарства України

DSCF4096 - копияКомунальне підприємство «Черкасиводоканал», як і більшість водоканалів України, на сьогодні опинилось у складному фінансовому положенні, але не з власної вини.

Причина полягає у тому, що підприємства ЖКГ стали “заручниками” недосконалої політики держави, яка на сьогодні через порушення своїх зобов’язань перед комунальними підприємствами заборгувала значні кошти з компенсації різниці в тарифах.

Детальніше...

Україна пам’ятає – світ визнає!

logotip- baner- knopka dlya saytiv 185 років тому керівництво Радянського Союзу вчинило найтяжчий міжнародний злочин проти української нації – геноцид. Довгий час українцям, які вижили, було заборонено говорити про Голодомор, вшановувати пам'ять своїх близьких та рідних, навіть згадувати їхні імена. Але правда і пам'ять про Голодомор завжди жила в їхніх серцях та наступних поколінь.

Детальніше...

Черкаська якість – 2018: КП «Черкасиводоканал» знову серед кращих

20181123 08423522 листопада в готелі «Апельсин» відбулася урочиста церемонія нагородження переможців та призерів обласного конкурсу «Черкаська якість» у 2018 році. Захід організовано Черкаською обласною державною адміністрацією та Державним підприємством «Черкаський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Детальніше...

Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

den-gidnostiШановні українці! Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Детальніше...

Сторінка 3 з 215