new-tariff  

До уваги споживачів артезіанської води!

texobУ зв’язку з технічним обслуговуванням автомобіля, який доставляє по місту артезіанську оброблену питну воду, 24,25,26,30 та 31 травня, вода не буде реалізовуватися за наступними адресами:

Детальніше...

Працівники Черкасиводоканалу оновлюють каналізаційний колектор по вул. Новопречистенській

 DSC0468Для забезпечення безперебійного водовідведення нашим підприємством проводяться планові обстеження мереж по виявленню аварійних ділянок трубопроводів, які потребують заміни. За результатами огляду, по вул. Новопречистенській розпочато роботи з реконструкції частини самопливного каналізаційного колектора, який через тривалий термін експлуатації майже повністю вийшов з ладу.

Детальніше...

Члени всеукраїнської асоціації міст України відвідали модернізовану насосну станцію черкаського водоканалу

8hВ рамках реалізації Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» у Черкасах було проведено виїзне засідання Секції асоціації міст України з питань житлово-комунального господарства. Під час заходу фахівці з різних куточків держави у сфері ЖКГ відвідали модернізовані об’єкти нашого підприємства.

Детальніше...

Реконструкцію дільниці мережі головного каналізаційного колектора планують завершити до кінця цього літа (відео)

1705У Черкасах реалізовується масштабний проект із реконструкції дільниці головного каналізаційного колектора - заміна 3600 метрів мереж водовідведення.

Детальніше...

З Днем вишиванки, Україно!

1pЩороку кожен третій четвер травня в Україні святкують День вишиванки. У цей день усі охочі мають можливість долучитися до національного флешмобу, одягнувши свої вишиті сорочки. Не залишилися осторонь й працівники КП «Черкасиводоканал», які прийшли на роботу в національному вбранні.

Детальніше...

Сторінка 3 з 233