new-tariff  

«Черкасиводоканал» навмисно штовхають у прірву банкрутства? (відео)

DSCF4096 - копияНещодавно Апеляційний суд Києва зобов’язав «Черкасиводоканал» сплатити 23 млн. гривень пені на вже сплачені заборгованості. Тепер  Державна фіскальна служба має намір стягнути з «Черкасиводоканалу» цю непідйомну для них суму. Як комунальне підприємство потрапило у фінансову скруту, і як планують справлятись із ризиками, детальніше у сюжеті.

Детальніше...

Кадровий голод: черкаському водоканалу бракує працівників (відео)

DSCF3381 - копия

UA:Черкаси

На комунальному підприємстві «Черкасиводоканал» бракує працівників. Про це Суспільному повідомив директор установи Сергій Овчаренко. Із його слів, кадрами Водоканал недоукомплектований на 20%, а за окремими вакансіями – на 40%.

Детальніше...

До уваги споживачів артезіанської води!

texobУ зв’язку з технічним обслуговуванням автомобіля, який доставляє по місту артезіанську оброблену питну воду, 19 липня, вода не буде реалізовуватися за наступними адресами:

П’ятниця (19.07.19):

вул. Якубовського, 8;

вул. Тараскова, 16;

Детальніше...

КП «Черкасиводоканал» ПОВІДОМЛЯЄ: розпочинається оснащення житлового фонду міста загальнобудинковими приладами обліку холодної води

DSCF4096 - копияШановні співвласники житлових будинків!

Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради, згідно вимог Закону України від 22 червня 2017 р. "Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” (надалі Закон) та Постанови КМУ від 06.06.2018 року «Про затвердження Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку» повідомляє

Детальніше...

“Черкасиводоканал” забезпечує функціонування 11 черкаських водограїв (відео)

1707 фонтан-900x444Фонтанів у Черкасах немало, і багато з них мають цікаві історії. Безумовним фаворитом по кількості водограїв в Черкасах є парк Сосновий Бір. Однією з візитних карток Черкас є водограй з русалкою. Цю мармурову скульптуру роботи Єгора Терехова встановили в 2009 році. На образ русалоньки скульптора надихнула черкаська дівчина Людмила. Але місто пам'ятає і стару русалоньку - бронзову, яку в 2007 році викрали.

Детальніше...

Сторінка 3 з 238