new-tariff  

ОГОЛОШЕННЯ (офіційно)

unnamedЗа результатами дослідження  питань пов'язаних із виникненням можливих негативних впливів в результаті імплементації Субпроектів «Другого Проекту Розвитку Міської Інфраструктури», який фінансується за рахунок позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку (Світовий банк) було підготовлено скорочений План дій з Переселення для підприємств (ОКПВ Дніпро-Кіровоград, КП Житомирводоканал, КП Черкасиводоканал, КП Вінницяоблводоканал, КП Тернопільводоканал, КП Коломияводоканалта КП Нововолинськводоканал), які безпосередньо беруть участь в реалізації вищевказаного проекту.

Детальніше...

Ліквідація аварійної ситуації на головному каналізаційному колекторі обійдеться «Черкасиводоканалу» майже у 9 млн грн

11mmmПрацівники КП «Черкасиводоканал» продовжують ремонтні роботи на головному каналізаційному колекторі по вул. 30-річчя Перемоги, який зазнав руйнації одночасно в декількох місцях. На аварійних ділянках працюють слюсарі аварійно-відновлювальних робіт та спецтехніка.

Детальніше...

Сонячні діти (відео)

1mmДень сонячних дітей та кольорових шкарпеток щороку відзначається 21 березня. Однак у зв’язку з карантинними обмеженнями заходи було перенесено. Зустріч із сонячними дітками організували  на комунальному підприємстві «Черкасиводоканал» лише тепер.

Детальніше...

Працівники КП «Черкасиводоканал» долучилися до міжнародної акції «LOTS OF SOCKS»

1mmДо КП «Черкасиводоканал» завітали представники громадської організації «Сонячні діти Черкащини». Вони разом з малечею розповіли водопровідникам про таку генетичну аномалію, як синдром Дауна, та запросили долучитися до міжнародної акції «LOTSOFSOCKS».

Детальніше...

Черкасиводоканал в пошуку кваліфікованих спеціалістів (відео)

110035924 323836348647147 4559126989446758088 nНа підприємстві понад 25 відсотків неукомплектованості ключових кадрів. Найбільше не вистачає слюсарів аварійно-відновлювальних робіт, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарів КВПіА, монтажників зовнішніх трубопроводів та машиністів екскаваторів.

Детальніше...

Сторінка 3 з 282