new-tariff  

Водоканал чинитиме опір: працівники «Черкасиводоканалу» провели попереджувальну акцію (відео)

20210112 114838У зв’язку з подіями, що розгортаються навколо єдиного комунального підприємства в Черкасах із водопостачання, його працівники вийшли на попереджувальну акцію. Люди налаштовані захистити не лише стратегічно важливе підприємство, а й керівника Сергія Овчаренка (відео)

Детальніше...

Працівники КП «Черкасиводоканал» беруть відпустку за власний рахунок

DSCF8089  копияЧерез фінансові негаразди, на комунальному підприємстві «Черкасиводоканал» вимушені ще більше затягнути паски: закупівля матеріальних ресурсів зупинена, працівники беруть відпустку без збереження заробітної плати, також розглядається часткове скорочення.

Детальніше...

Звернення до депутатів Черкаської міської ради

abb5eddf56791dbfe1b8e92b7829e99e433e3646Працівники КП «Черкасиводоканал» звернулися до депутатів Черкаської міської ради з проханням втрутитись в напружену ситуацію, яка виникла на підприємстві. Колектив просить врахувати їхню думку, дати об'єктивну оцінку роботи КП «Черкасиводоканал», допомогти зберегти всі надбання і досягнення та не допустити дестабілізації роботи підприємства, що забезпечує життєдіяльність обласного центру.

Детальніше...

Перший крок зроблено: на КП «Черкасиводоканал» провели попереджувальну акцію

IMG 20210112 132753 783Працівники КП «Черкасиводоканал» в обідню перерву провели першу попереджувальну акцію на території водоканалу по захисту підприємства та проти звільнення директора Сергія Овчаренка. Захід відбувся за участі працівників підприємства, депутатів деяких політичних партій, федерації профспілок області і громадськості, та з дотримання запобіжних протиепідеміологічних заходів.

Детальніше...

Працівники КП «Черкасиводоканал» проведуть попереджувальну акцію

unnamedАби захистити стратегічно важливе підприємство КП «Черкасиводоканал» та його керівника Сергія Овчаренка, колектив створив страйковий комітет, який спільно з іншими працівниками проведе першу попереджувальну акцію.

Захід відбудеться завтра, 12 січня, у сквері «Водограй», що знаходиться біля КП «Черкасиводоканал» (вул. Гетьман Сагайдачного, 12). Триватиме акція з 12 до 12:30 год.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися, адже мова йде про стабільність такої життєво важливих послуг як постачанням питної води та відведення стоків.

Сторінка 3 з 296