new-tariff  

Про зміну тарифів на водопостачання та водовідведення на 2018 рік

Повідомляємо, що на засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яке проводилося 18 вересня 2018 року, прийнято постанови НКРЕКП № 993 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення на 2018 рік і № 994 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року № 2868» щодо встановлення тарифів на послуги з централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

Вищевказаними нормативними документами для КП «Черкасиводоканал» встановлено наступний рівень тарифів на 2018 рік.

Детальніше...

З Днем народження, Черкаси!

8-15Цими вихідними, 15-16 вересня, Черкаси святкуватимуть свій День народження.Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, багатими традиціями і славною козацькою історією.

Детальніше...

До уваги споживачів артезіанської води!

Запрошуєsweetiecakes копия 1Автомобіль, який доставляє по місту артезіанську доочищену питну воду знаходиться на технічному обслуговуванні. У зв’язку з цим 15 вересня вода не буде реалізовуватися за наступними адресами:

Субота:

вул. Надпільна, 285;

вул. Пацаєва, 7/1;

вул. Г.Дніпра, 69;

Детальніше...

По-європейськи якісна питна вода у крані: чи реально це для України

32

Чиста, без кольору, запаху та неприємного смаку – це далеко неповний перелік вимог до питної води. Аби увійти до Європейського Союзу, Україна взяла на себе зобов’язання підвищувати стандарти якості для води, призначеної для спо­живання. Однак якщо у західних сусідів це питання у пріоритеті, то наша країна поки що ігнорує потреби галузі. Що потрібно для того, аби з крана текла безпечна та корисна вода, з’ясовувало Громадське телебачення.

Детальніше...

Водоканал відвідала депутат Верховної Ради України

20180911 121808На базі КП «Черкасиводоканал» депутат Верховної Ради України від політичної партії «Батьківщина» Олександра Кужель  провела зустріч з працівниками підприємства. В заході також прийняли участь депутати Черкаської міської ради. Обговорювалися болючі питання для підприємства та галузі в цілому.

Детальніше...

Сторінка 3 з 207