new-tariff

Оголошення

Оголошується проведення відкритого обговорення (відкритого слухання) на місцях питання щодо розгляду змін до Інвестиційної програми підприємства на 2017 рік

На виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, КП «Черкасиводоканал» буде проведено відкрите обговорення (відкрите слухання) питання розгляду змін до Інвестиційної програми підприємства на 2017 рік.

Відкрите обговорення (відкрите слухання) відбудеться у вівторок,            12 вересня, о 16-00 в приміщенні актового залу підприємства за адресою              вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 (4-й поверх).

Заявки щодо участі у відкритому обговоренні приймаються до 16-00 11.09.2017 у друкованому вигляді за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 12, та в електронному вигляді на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Запрошуємо на роботу!

СТЕНД 2Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» на постійну роботу потрібні: 

- електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування на Дніпровську водоочисну станцію в районі села Свидівок;
(додаткові вимоги - ІV група допуску 5 розряду, робота в електроустановках вище 1 тис. вольт.);

Детальніше...

Колектив КП «Черкасиводоканал» вітає з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!

DSCF6536 - копияНехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичимо вам, шановні земляки, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

Зі святами вас, дорогі українці!

Оголошення!

обрізУ зв’язку з технічним обслуговуванням, автомати з розливу артезіанської доочищеної питної води, які розміщені за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 12, не будуть працювати в період з 20:00 21.08.2017 – 7:00 22.08.2017.

Вибачте за тимчасові незручності.

Сторінка 3 з 164