new-tariff  

Інформація щодо обмеження водопостачання

s1200Завтра, 9 жовтня, Черкаський міський РЕМ виконуватиме ремонтні роботи на своїй підстанції. У зв’язку з цим від електропостачання буде відключена одна із підвищувальних насосних станцій КП «Черкасиводоканал». Тимчасово без водопостачання залишаться будинки за наступними адресами:

Детальніше...

Каналізаційні мережі без сміття – мабуть, мрія працівників будь-якого водоканалу

20200128 102403  копияЩотижня працівники Черкасиводоканалу ліквідовують понад 50 засмічень на мережах водовідведення, промиваючи під значним тиском тисячі метрів трубопроводів. Причиною цьому, у більшості випадків, є порушення споживачами правил користування каналізацією.

Детальніше...

На замовлення чи недолугість?

ПитанняПонад трьох місяців ревізори з Управління північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області здійснювали перевірку фінансово-господарської діяльності КП «Черкасиводоканал». І ось, нарешті, після тривалого «копання» в документах та терору працівників підприємства, перевірка завершена і є результати.

Детальніше...

Інформація щодо обмеження водопостачання

Remont robotu  копіяСьогодні, 5 жовтня, працівники КП «Черкасиводоканал» виконуватимуть роботи із заміни запірної арматури на мережах. На час проведення робіт підприємство буде вимушене тимчасово обмежити водопостачання за наступними адресами:

Детальніше...

Який же день народження без привітань та подарунків

IMG 3412Міський голова Анатолій Бондаренко завітав на КП «Черкасиводоканал» з нагоди 106-річчя підприємства.

Детальніше...

Сторінка 3 з 289