new-tariff  

Працівники Черкасиводоканалу продовжують міняти запірну арматуру на мережах водопостачання

1kkДля забезпечення надійного водопостачання працівники черкаського водоканалу систематично проводять обстеження цілісності мереж та справності запірної арматури. Відтак на розі вулиць Гоголя та Кобзарської було виявлено засувку діаметром 400 мм непридатної до використання.

Детальніше...

На Черкасиводоканалі обговорювали тарифи на 2020 рік

1jjВ стінах КП «Черкасиводоканал» відбулося відкрите обговорення проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання тацентралізоване водовідведення для КП «Черкасиводоканал» на 2020 рік.

Детальніше...

Через модернізацію обладнання працівники водоканалу вимушені планово обмежувати водопостачання (графік на лютий 2020 р.)

20191114 131348В рамках впровадження автоматизованої системи управління технологічними процесами з використанням SCADA на 45 підвищувальних насосних станціях встановлюються сучасні лічильники з можливістю дистанційного зняття показників. Для виконання цих робіт необхідно тимчасово обмежувати водопостачання в тих районах, де знаходяться об’єкти.

Детальніше...

На КП «Черкасиводоканал» обговорювали інвестиційну програму на 2020 рік

1hhВ стінах черкаського водоканалу було проведено відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради на 2020 рік». Захід відбувся за участю представників міської влади та НКРЕКП, головних спеціалістів підприємства та громадськості.

Детальніше...

Вітаємо з Днем Соборності України!

1579635618-6744Сьогодні Україна святкує День Соборності – свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення  Акту Злуки Української Народної Республіки й  Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в  1919 році.

Таке возз’єднання дало українцям віру в майбутнє і переконання, що в єдності наша сила. Лише разом ми здатні на великі подвиги та героїчні вчинки.

Детальніше...

Сторінка 3 з 259