new-tariff  

До уваги споживачів артезіанської води!

Запрошуєsweetiecakes копия 1Автомобіль, який доставляє по місту артезіанську доочищену питну воду знаходиться на технічному обслуговуванні. У зв’язку з цим 2 серпня вода не буде реалізовуватися за наступними адресами:

Детальніше...

Показники лічильників можна передати через Viber та SMS-повідомлення

sms v viberДля правильного нарахування за спожиті послуги водопостачання та водовідведення необхідно вчасно передавати показники засобів обліку. Робити це слід щомісяця з 20 по 30 (31) число. Для зручного та оперативного отримання інформації в КП «Черкасиводоканал» запрацював новий сервіс – передача показників лічильник через ViberтаSMS-повідомлення.

Детальніше...

Водоканалівці «рятують» міські фонтани від водоростей

20180801 094236Працівники КП «Черкасиводоканал» кожного літнього сезону виконують планове обслуговування усіх міських фонтанів. Згідно графіку, який затверджений міськвиконком, чистка водограїв відбувається тричі на місяць. Але у зв’язку зі спекою підприємство вимушене проводити прибирання зі спеціальними дезінфікуючими розчинами вдвічі частіше.

Детальніше...

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

СТЕНД 2Комунальне підприємство «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

(повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ або прізвище, ім’я та по батькові

Код ЄДРПОУ: 3357168

інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Детальніше...

Водоканалівці активно готуються до зимового періоду

20180730 095313По закінченню опалювального сезону працівники КП «Черкасиводоканал» невідкладно розпочали підготовку усіх об’єктів підприємства до наступного зимового періоду. Під час проведення гідравлічних випробувань теплових мереж, які знаходяться на балансі підприємства та опалюють виробничі приміщення, виявлено прихований порив.

Детальніше...

Сторінка 3 з 201