new-tariff  

Тарифи на 2019 рік: водопостачання зросло на 5%, водовідведення знизилось на 3% (відео)

jXnlk0BmtAsUy5PkПісля довготривалого перегляду тарифів на 2019 рік Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг встановлено нові тарифи для КП «Черкасиводоканал». Скориговані тарифи будуть введені в дію з 1 квітня, а їхнє відображення у платіжках споживачі побачать у травні.

Детальніше...

Увага! Часткове обмеження водопостачання

70419Для забезпечення надійного водопостачання та водовідведення, 28 березня, працівники КП «Черкасиводоканал» будуть проводити планові ремонтні роботи у південно-західному районі міста Черкаси. У зв’язку з цим, протягом цього дня, постачання холодної води буде обмежено за наступними адресами:

      - вул. Сумгаїтська, 14,16,18,20,24/1;

      - вул. Прикордонника Лазаренка, 22,24,26.

Роботи виконають в найкоротший термін. Просимо вибачення за незручності.

УВАГА! Нові ТАРИФИ!

voda2019

Скориговані тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення вводяться в дію

з 1 квітня 2019 р.

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі – НКРЕКП), яке проводилося у Києві 19 березня 2019 року, прийнято наступні постанови НКРЕКП:

Детальніше...

Вітаємо переможців 9-го міського конкурсу «Екологічна казка»

maxresdefaultДев’ятий рік поспіль до Всесвітнього дня водних ресурсів Центр юнацької та дитячої творчості спільно з КП «Черкасиводоканал» проводять конкурс «Екологічна казка». Цього року черкаські школярі надіслали 131 роботу – понад 200 дітей долучилися до проекту.

Пропонуємо вашій увазі проект Хоменко Юлії, яка зайняла перше місце у номінації «Відеоробота».

Детальніше...

Черкаський водоканал привітав містян з Днем води (відео)

safe imageЯк відомо - без води і не туди і не сюди. Ця жартівлива фраза доволі вірно передає значимість води в житті людини. Понад два мільярди людей на планеті - близько 2,1 мільярда - не мають на даний момент постійного доступу до чистої питної води. Ще вдвічі більша кількість людей, 4,3 мільярда осіб, живуть, не маючи безпечних санітарних умов. Про це йдеться у щорічній доповіді ЮНЕСКО.

Детальніше...

Сторінка 3 з 227