new-tariff  

Споживачі без масок обслуговуватися не будуть!

117382260 2719051075034311 3117718776279797453 n  копияНезважаючи на те, що в Україні зафіксовано новий «рекорд» за кількістю інфікованих коронавірусом за добу, деякі споживачі уперто не хочуть дотримуватися маскового режиму. Купляючи артезіанську питну воду в пункті продажу, дехто не тільки відмовляється вдягати маску, але ще й свариться з продавцями, які роблять їм зауваження.

Шановні споживачі! Поважаймо один одного. Дотримання запобіжних заходів під час карантину може зберегти життя.

Детальніше...

Відсутність гарячої води в південно-західному районі ніяк не пов’язана з аварією на колекторі!

Garyacha-vodaДо КП «Черкасиводоканал» надходять звернення від мешканців південно-західного району щодо відсутності гарячої води. У них склалась хибна думка, що це через аварію на головному каналізаційному колекторі.

Запевняємо, ремонтні роботи по відновленню мережі водовідведення ніяк не пов’язані з відсутністю гарячої води. До того ж, КП «Черкасиводоканал» НЕ НАДАЄ послугу з постачання гарячої води, і не відповідає за якість чи безперебійність цієї послуги.

Детальніше...

На Черкасиводоканалі провели позаплановий інструктаж з охорони праці

DSC07398Дотримання техніки безпеки під час виконання посадових обов’язків для кожного водопровідника на першому місці. Адже вони працюють в дуже небезпечних умовах: в загазованих каналізаційних оглядових колодязях, на розкопках, глибина яких може сягати до 8 метрів тощо. На жаль, статистика виробничого травматизму в Україні невтішна.

Детальніше...

Невідомі пошкодили плиту перекриття та залишили на зеленій зоні відкриту водопровідну камеру глибиною 2 метри

117039979 294484121969253 6615024180156210200 n  копияВід свідомих містян надійшло повідомлення про провалля за адресою вул. Смілянська, 2, в якому видніються труби та запірна арматура. Працівники КП «Черкасиводоканал» терміново виїхали на місце та провели обстеження. Виявлено, що під час робіт, мабуть, з благоустрою, було пошкоджено плиту перекриття водопровідної камери. Невідомі не тільки не погоджували з підприємством виконання будь-яких робіт на місці інженерних мереж, а й не повідомили про пошкодження. Натомість залишили отвір глибиною 2 метри!

Детальніше...

Навіть в період цвітіння Дніпра черкаський водоканал забезпечує містян якісною питною водою (відео)

4 103«Звичайно дуже важко зробити гарний продукт харчування з поганих інгредієнтів. Річкова вода для нас є сировиною. Тому дуже багато зусиль докладається, щоб із сировини не найкращої якості виготовити якісний продукт, відповідно до усіх державних санітарних норм.

Детальніше...

Сторінка 1 з 282