new-tariff

На черкаському водогоні ліквідовано масштабний порив

PC111449Надзвичайна аварійна ситуація на магістральному водогоні сталася цього тижня у селі Свідівок. Фахівці КП «Черкасиводоканал» виявили значний порив на мережі, якою подається питна вода з Дніпровської водоочисної станції до міста Черкаси. Пошкодження виникло внаслідок розгерметизації стикового з’єднання залізобетонної труби діаметром 1000 мм.

Детальніше...

Знаком народної пошани відзначено КП "Черкасиводоканал"

IMG 20170707 185738За значний особистий внесок у державне будівництво, консолідацію українського суспільства, активну громадську діяльність та за високий професіоналізм Всеукраїнське об'єднання громадян "Країна" нагородило Овчаренка Сергія Володимировича, директора комунального підприємства "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради відзнакою "ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ". Захід відбувся за участю Голови Представництва Об'єднання ВГО "Країна" у місті Черкаси.

Детальніше...

Увага! Важлива інформація!

    5797 650x410Комунальним підприємством «Черкасиводоканал» Черкаської міської радиподано розрахунки тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення,а також тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)на 2018 рік

Детальніше...

Шановні споживачі-отримувачі субсидій!

subsidiyi-710x434КП «Черкасиводоканал» наголошує. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. №300 при наявності заборгованості за комунальні послуги субсидія не призначається.

Кулер для води: прихована загроза

voda-6df81Кулери, напевно, найпопулярніші пристрої для розливу води в світі. Їх можна побачити в офісі і на заводі, в школі та дитячому садку, в будинку і на дачі, в спортзалі і готелі... Скрізь, де людям потрібна чиста питна вода.

Так чим же небезпечна вода з кулерів?

Детальніше...

Сторінка 1 з 157