new-tariff  

Перевірку закінчено

vodokanalНарешті завершився двомісячний «терор» працівників та підприємства в цілому, який спричиняла спеціально створена комісія під час перевірки фінансово-господарської діяльності. Ревізію закінчено, і хоча висновки проведеного аудиту КП «Черкасиводоканал» не надано, було повідомлено, що жодних порушень не виявлено.

Детальніше...

У Черкасах триває реконструкція головного каналізаційного колектора (відео)

DSCF8613У Черкасах триває реконструкція головного каналізаційного колектора. Роботи виконуються в рамках модернізації обладнання «Черкасиводоканалу» за кошти світового банку. Оновлення зумовлене тривалим терміном експлуатації та аварійним станом мережі водовідведення.

Детальніше...

Директор «Черкасиводоканалу» провів виїзну нараду з головними спеціалістами підприємства

20181204 140510Директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко разом з керівниками головних підрозділів відвідали стратегічний об’єкт підприємства – головну каналізаційну насосну станцію (ГКНС-2), яка транспортує дві третини усіх міських стоків на очисні споруди.

Детальніше...

Колектив КП «Черкасиводоканал» глибоко сумує з приводу втрати свого колеги

ГараєвУчора, 4 грудня, пішла із життя чудова людина, яку знали, цінували і поважали – Гараєв Рашіт Ібрайович, який пропрацював 15 років на посаді начальника цивільної оборони КП «Черкасиводоканал». Він залишився в пам’яті працівників професіоналом своєї справи, мудрою людиною та талановитим організатором.

Детальніше...

Працівники «Черкасиводоканалу» ліквідували аварію на водогоні (відео)

47314344 1925177540864779 4650857778024284160 oПрацівники «Черкасиводоканалу» оперативно ліквідували аварію на магістральному водогоні. Попри несприятливі погодні умови комунальники працювали у цілодобовому режимі. Наразі роботи – на завершальному етапі.

Детальніше...

Сторінка 1 з 215