new-tariff  

Сьогодні Всесвітній день моніторингу якості води

DSC01194Одним із напрямків роботи КП «Черкасиводоканал» є контроль якості питної води, яку підприємство постачає у домівки черкащан. Від цієї життєдайної вологи залежить здоров’я кожного з нас. Саме тому лабораторія підприємства обладнана найсучаснішим обладнанням та укомплектована висококваліфікованими спеціалістами, які щоденно відбирають десятки проб та проводять дослідження за хімічними та мікробіологічними показниками.

Детальніше...

Шановні споживачі!

0c8fbac6-b39a-40d1-a70c-01517c884a9cЗвертаємо вашу увагу на те, що КП «Черкасиводоканал» не встановлює у квартирах лічильники води. Якщо ви прийняли рішення встановити водомір, зверніться або до управлінської компанії, або до голови ОСББ, або до приватних підприємств, які надають послуги з монтажу засобів обліку.

Детальніше...

Роботи по відновленню колектора виконані на 80 відсотків

111eeeДругий місяць поспіль працівники КП «Черкасиводоканал» і в день і вночі працюють над реконструкцією зруйнованої ділянки головного каналізаційного колектора, який пролягає по вул. 30-річчя Перемоги. За цей час вдалося замінити 530 метрів трубопроводу.

Детальніше...

Наші щирі співчуття!

168524Колектив КП «Черкасиводоканал» висловлює щирі співчуття директору підприємства Сергію Овчаренку з приводу важкої втрати – смерті батька.

Важко знайти такі слова, які б змогли зменшити душевний біль, від втрати рідної людини…

Сумуємо разом з Вами.

Вічна пам'ять Вашому батькові!

Автомат тимчасово не працює

DSCF6692  копияУ зв’язку із технічними несправностями, автомат доочистки питної водопровідної води, що знаходиться на розі вул. Остафія Дашковича та бул. Шевченка (біля драмтеатру), тимчасово не працює.

Спеціалісти КП «Черкасиводоканал» виконають ремонтні роботи в найкоротший термін. Вибачте за незручності.

Сторінка 1 з 286