new-tariff  

Фахівці водоканалу зустрілися за «круглим столом» з головами ОСББ

DSCF8514На базі КП «Черкасиводоканал» було організовано та проведено зустріч головних спеціалістів підприємства з головами ОСББ. На порядку денному – виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», в якому зазначено, що вузлами комерційного обліку необхідно обладнати вводи зовнішніх інженерних мереж у всіх будівлях.

Детальніше...

Вода – це ми!

33499313 1717450251671554 590341171776061440 n«Вода – це ми!» - саме таку символічну назву має банер, який розміщено на адміністративній будівлі КП «Черкасиводоканал». На ньому зображені епізоди кропіткої та важкої роботи працівників підприємства, які щоденно та цілодобово забезпечують наше місто безперебійним водопостачанням. Саме праця простого водопровідника є запорукою отримання чистої води містянами.

Детальніше...

Водоканал не проводить розсилку електронних повідомлень з інформацією про заборгованість

photoОстаннім часом до підприємства надходить чимало звернень від споживачів щодо отриманих ними sms-повідомлень від водоканалу з вимогою негайно сплатити борг за комунальні послуги.

Детальніше...

Лист-подяка від споживача!

обріз копия«Біля приміщення «Черкасиводоканалу» побачила ту красу, яка вразила мене. Відразу майнула думка, що нарешті «Україна – це ми!». Зайшовши в абонентський відділ, відразу відчула теплоту прийому адміністратора. А яка неймовірна краса в приміщені, працівники відкриті до абонентів. Таке я бачила ще у 1974 році в одній із країн Європи, а тепер загордилася, що побачила в своїй рідній Україні!

Детальніше...

Сорок років разом!

1 2Комунальне підприємство “Черкасиводоканал” Черкаської міської ради – це сучасне підприємство, де використовуються передові технології, вивчається та впроваджується кращий галузевий досвід.

Успіх підприємства, напрямки його діяльності великою мірою залежать від професіоналізму керівника, його організаторських здібностей, уміння бачити перспективи. Саме такий керівник, лідер у своїй професійній діяльності очолює трудовий колектив КП “Черкасиводоканал” ‑ Овчаренко Сергій Володимирович.

Детальніше...

Сторінка 1 з 191