new-tariff  

Увага до водоканалу не вщухає

DSCF4096 - копияДеякі представники міської влади уперто хочуть спаплюжити репутацію КП «Черкасиводоканал» та його керівника Сергія Овчаренка. Під час останньої сесії Черкаської міської ради, яка відбулася 25 лютого, депутат Нарек Казарян від політичної партії «Черкащани» знову про справи давно минулих днів, а саме – результати аудиторської перевірки.

Детальніше...

З 1 березня зміниться вартість доочищеної питної води

2bbЗ 1 березня 2021 року зміниться ціна на доочищену питну воду, яка реалізується в магазині «Криниця» (вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 КП «Черкасиводоканал»), в автоматах розливу та у мобільних точках продажу з автомобілів підприємства біля житлових будинків.

Детальніше...

Інформація щодо обмеження водопостачання (23.02.2021 р.)

Порив на мережі водопостачанняУ зв’язку з поривом на трубопроводі тимчасово обмежено водопостачання за наступними адресами:

пров. 8-го Березня (між пров. Комунальний та вул. М.Залізняка);

пров. Харківський (між пров. Комунальний та вул. М.Залізняка);

Детальніше...

Продовжуємо міняти зношену запірну арматуру на мережах водопостачання

20210223 100910Сьогодні працювали по вул. Онопрієнка та по вул. Нижня Горова. За даними адресами слюсарі аварійно-відновлювальних робіт КП «Черкасиводоканал» виконали заміну двох засувок на мережах водопостачання, які вже відпрацювали свій ресурс.

Детальніше...

Будні водоканалівців

20210222 101015Обстеження, профілактика, промивка, ліквідація аварій, реконструкція, заміна – звичайні будні для працівників КП «Черкасиводоканал». Щоденно роботи виконуються як на мережах водопостачання і водовідведення, так і на стратегічних об’єктах підприємства.

Зокрема, протягом 22 лютого виконано наступні роботи:

Детальніше...

Сторінка 1 з 299