new-tariff

Замість освітлення, лише голі дроти

DSCF6693Робочий тиждень розпочався із сигналу про черговий акт вандалізму. Жертвою на цей раз став автомат доочистки питної води, який розміщений біля драмтеатру.

Детальніше...

Водоканалівці отримали подяку від найменших

usynovlenie-rebenkaДо підприємства надійшов лист від комунального закладу «Черкаський обласний спеціалізований Будинок дитини» Черкаської обласної ради. В листі висловлюється щира вдячність за постійне надання благодійної допомоги дітям з інвалідністю, дітям-сиротам, хворим дітям та дітям позбавленим батьківського піклування.

Детальніше...

Оголошується проведення відкритого обговорення проектів постанов НКРЕКП

СТЕНД 2На виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, КП «Черкасиводоканал» буде проведено відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП

Детальніше...

Для школярів м. Черкаси проведено екскурсію на КП «Черкасиводоканал»

1На території Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради, за ініціативи Управління Держпраці, проведена інформаційно-роз’яснювальна екскурсія для учнів третього класу Черкаської міської гімназії № 31.

Детальніше...

Дорогі черкащани! Вітаємо з 731 річницею з дня народження міста!

Для календаря обрізане - копияЦе свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, багатими традиціями і славною козацькою історією.

Детальніше...

Сторінка 1 з 164