new-tariff  

«Черкасиводоканал» запроваджує новий порядок оплати за водопостачання та водовідведення – під час карантину

splata  копіяЗ метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції на КП «Черкасиводоканал» вживаються усі можливі протиепідеміологічні заходи. Для мінімізації контакту працівників зі споживачами під час карантину, прийнято рішення не розносити у квітні паперові квитанції на оплату послуг. Інформація щодо поточних нарахувань буде надаватися в онлайн режимі.

Як отримати інформацію і вчасно сплатити за спожиті послуги?

Детальніше...

Запровадження надзвичайних заходів не звільняє споживачів від оплати за спожиті послуги

vchasna oplataВідповідно до рішення Уряду на період дії карантину забороняється нараховувати та стягувати пеню за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги та припиняти/зупиняти надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх несплати або часткової оплати.

Що це означає?

Детальніше...

Вода, що тече в кранах черкащан – повністю безпечна

DSC06502  копіяКонтроль якості питної води є одним з найголовніших напрямків роботи КП «Черкасиводоканал». Навіть в умовах карантину, працівники лабораторії, як завжди, ретельно проводять дослідження кожної проби води, як за хімічними, так і за бактеріологічними показниками, які щоденно відбираються у контрольних точках по всьому місту. Контроль за якістю ведеться на всіх етапах водопідготовки – від джерела до домівок черкащан.

Детальніше...

Звернутися до спеціалістів «Черкасиводоканалу» можна через Skype або Viber

20200320 150238У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні та введенням на підприємстві карантинних заходів, робота зі споживачами обмежена, але не зупинена. Ви можете звернутися до нас дистанційно, через такі комунікаційні засоби як Skype чи Viber.

Детальніше...

«Черкасиводоканал» дбає про безпеку кожного споживача

1bbЗ метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції на підприємстві вживаються усі можливі протиепідеміологічні заходи. В пункті продажу артезіанської доочищеної питної води усі крани для наливу обробляються дезінфікуючими розчинами. Біля кожного віконця лежать одноразові поліетиленові рукавички.

Детальніше...

Сторінка 1 з 266