new-tariff  

Що необхідно знати власникам приватного сектору щодо встановлення лічильників води

pruvat sector2Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р. вимагає, щоб всі житлові та нежитлові будівлі були оснащенні вузлами комерційного обліку води (лічильниками). Їх необхідно встановлювати на межі балансової належності, тобто у місці підключення до централізованої системи водопостачання.

Детальніше...

На Черкасиводоканалі обговорювали тарифи на холодну воду та водовідведення

DSC06970Відповідно до вимог чинного законодавства в приміщенні КП «Черкасиводоканал» відбулося відкрите обговорення щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення і схвалення Інвестиційної програми на 2021 рік, а також необхідності зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення Комунального підприємства «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради на 2020 рік.

Детальніше...

Недбальство будівельної компанії призвело до падіння дитини у тимчасовий водопровідний колодязь

ямаУ неділю, 24 травня, в мікрорайоні Митниця трапився жахливий інцидент – чотирирічний хлопчик під час прогулянки впав у водопровідний колодязь. Працівники КП «Черкасиводоканал» провели власне розслідуванні щодо того, кому належить колодязь і чому він не був облаштований належним чином.

Детальніше...

Продаж артезіанської питної води з автоцистерн повністю відновлено

20191031 101815  копияЗ 27 травня «Черкасиводоканал» відновлює докарантинний графік продажу артезіанської доочищеної питної води з автоцистерн. Реалізація здійснюватиметься за наступним графіком:

Детальніше...

Хвилинка поезії (відео)

15ll  копіяНещодавно інженер загального відділу КП «Черкасиводоканал» Валерій Власюк, який не тільки гарний спеціаліст, а й неймовірно талановитий письменник, опублікував власну збірку під назвою «НЕМОя». До вашої уваги один із його творів.

Детальніше...

Сторінка 1 з 274