new-tariff  

Система водопостачання міста повністю відновлена

756-water-tapЗавдяки оперативній роботі працівників КП «Черкасиводоканал» в найкоротші терміни вдалося повністю відновити у місті водопостачання.

Наразі всі насосні станції працюють в звичному режимі, резервуари чистої води заповнені, а робочий тиск у водорозподільній мережі відновлено.

Детальніше...

У багатоповерхівках поступово відновлюється водопостачання

2d0aae6c8ae0d8d72ac86ae55c27e754У багатоповерхівках поступово відновлюється водопостачання.
Працівники КП «Черкасиводоканал» активно працюють над відновленням роботи підвищувальних насосних станцій, які забезпечують необхідний тиск для подачі питної води мешканцям багатоповерхівок. 
Із 45 підвищувальних насосних станцій вже підключено:

Детальніше...

Електропостачання Дніпровської водоочисної станції відновлено

2551 4848-900x444

 Аварійну ситуацію на основних та резервних лініях електропередач силами працівників Обленерго ліквідовано. Вночі о 2.10 було подано напругу на Дніпровську водоочисну станцію, яка забезпечує місто питною водою. 

Детальніше...

Для розчистки снігу «Черкасиводоканалом» виділено 5 одиниць техніки

DSCF7339До прибирання території міста від снігу долучилися й працівники КП «Черкасиводоканал». Техніка підприємства другий день поспіль розчищає автобусні зупинки, тротуари та проїжджі частини прилеглі до території водоканалу. Нещодавно придбаний за бюджетні кошти новенький КРАЗ з відвалами також працює на вулицях міста.

Детальніше...

Сторінка 1 з 176