new-tariff  

Європа стурбована ситуацією на КП «Черкасиводоканал»

1a35c7422b015a3376c7cb49a679cb3eГолова Технічного Секретаріату IAWD Дунайської Водної Програми Філіп Веллер звернувся до Віце-прем’єр-міністра України Міністра регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка з проханням ознайомитися з ситуацією, що склалася навколо КП «Черкасиводоканал» та не допустити дестабілізації його діяльності.

Детальніше...

А чи не з хворої це голови та на здорову?

DSC011481 - копияЯк би хотілося реагувати на добрі події, вшановувати ветеранів цеху водопровідників за їх непросту, часто недооцінену працю, адже від якості води залежить здоров’я та довголіття кожного з нас. І особливо, коли ця робота виконується фахово, творчо (як говорять, слів з пісні «Ковток води» не викинеш: «А ми майстри на варті доброти – водопровідник не проста робота, кришталь води назавжди зберегти – наш заповіт і доля і турбота …») це абсолютно і в повній мірі стосується керівника КП «Черкасиводоканал» за 2 місяці до його 60-ліття, за майже 20 років на посаді директора підприємства і майже 40 років роботи на цьому підприємстві як результат – ігрища по його усуненню від керівництва підприємством. Не по-людськи якось.

Детальніше...

Актив підприємства

DSCF4096 - копияПовідомляємо, що оголошена акція протесту тимчасово відкладається. Оскільки міський голова Анатолій Бондаренко пообіцяв колективу КП «Черкасиводоканал» об’єктивно розібратися в ситуації, яка сьогодні склалася навколо підприємства.

Візит мера

20181109 135446

Сьогодні, 9 листопада, до КП «Черкасиводоканал» завітав міський голова Анатолій Бондаренко для зустрічі з активом підприємства з метою роз’яснення ситуації навколо підприємства.

Сторінка 1 з 212