new-tariff  

Повідомлення щодо проведення відкритого обговорення проєкту рішення НКРЕКП з питання встановлення/змін до тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для КП «Черкасиводоканал» на 2021 рік

t 1 vodaНа виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, буде проведено відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року № 1141» щодо встановлення (зміни) тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для КП «Черкасиводоканал» на 2021 рік.

Детальніше...

Як передати показники лічильників води

Передаємо показники лічильників води щомісяця з 25 по 30 31 числоДля правильного нарахування за спожиті послуги водопостачання та водовідведення необхідно вчасно передавати показники засобів обліку. Робити це слід щомісяця з 25 по 30 (31) число. Швидко та зручно надати інформацію Черкасиводоканалу можна завдяки наступним сервісам: Viber-бот, Telegram-бот,особистий кабінет на офіційному сайті та call-центр.

Детальніше...

Передаємо показники лічильників води через сучасний та зручний сервіс – TELEGRAM-бот

Для facebookЗ метою покращення обслуговування споживачів КП «Черкасиводоканал» впроваджує нові сучасні сервіси для передачі показників засобів обліку води. Відтепер не потрібно годинами намагатися додзвонитися до оператора колцентру, передати покази можна в будь-який зручний час не виходячи з дому через TELEGRAM-бот.

Детальніше...

Інформація щодо обмеження водопостачання

Ліквідація пориву на мережі водопостачанняСьогодні працівники КП «Черкасиводоканал» виконуватимуть ремонтні роботи на інженерних мережах: відновлення трубопроводу за адресою вул. Героїв Майдану, 9, та ліквідація пориву за адресою вул. Героїв Дніпра, 15.

На час проведення робіт тимчасово без водопостачання наступні будинки:

вул. Героїв Майдану, 7, 9, 9/1;

вул. Героїв Дніпра, 15, 17, 23.

Детальніше...

До уваги споживачів артезіанської води!

20191031 101815  копияЧерез технічне обслуговування одного із автомобілів, артезіанська оброблена питна вода не буде реалізовуватися з 20 по 23 жовтня за наступними адресами:

Детальніше...

Сторінка 1 з 290