new-tariff  

ЗМІ про нас

Черкаські школярі вправлялися у складанні казок

 www.vikka.ck.ua

Більше вісімдесяти черкаських школярів стали казкарями. Свої перші шедеври вони присвятили воді. У Черкасах уперше відбувся конкурс «Екологічна казка». Влаштували його комунальне підприємство «Черкасиводоканал», «Центр дитячої та юнацької творчості», а також газета «Новачок». Організатори зізнаються: активністю та творчістю дітей були приємно здивовані. А нагородження авторів кращих робіт про живильну вологу ще й збіглося в часі з Усесвітнім Днем води. Деталі – в наступному сюжеті.

Детальніше...

Сергій Овчаренко: «Правду треба приймати такою, якою вона є»

"Вечірні Черкаси", №12 від  23.03.2011

Директор Черкаського водоканалу про борг світовому банку, лічильники на воду та її ціну

Детальніше...

С должников за воду в Черкассах через суд взыскали около миллиона гривен

Інформаційна агенція "ГолосUA"

С начала года коммунальное предприятие "Черкассыводоканал" подало в суд 238 исков на должников, задолжавших предприятию за услуги водоснабжения и водоотведения в целом более 360 тысяч гривен.

Детальніше...

День комунальника: КП «Черкасиводоканал» - провідне водне підприємство України

www.vikka.ck.ua

Ми рідко звертаємо на них увагу. Але без цих людей наше життя не було б таким комфортним. Цими вихідними своє професійне свято відзначали комунальники. Підприємством-довгожителем у нашому місті є «Черкасиводоканал». Коли вперше в черкаських оселях з'явилась вода та стільки людей стоїть за тим, аби життєдайна волога потрапила в кожен дім, цікавилась кореспондент ВІККА-НОВИН Ольга Скорик.

Детальніше...

Сторінка 113 з 115