new-tariff  

Водоканал відключено від енергопостачання

vodokanal_1У понеділок, 20 серпня, низку об'єктів КП "Черкасиводоканал" було відключено від енергопостачання через заборгованість за спожиту електроенергію перед ПАТ "Черкасиобленерго". Загальна сума боргу за використану електроенергію становить п'ять мільйонів гривень.

За словами директора КП «Черкасиводоканал» Сергія Овчаренка, до такої заборгованості призвів тариф, який не покриває собівартість послуг з холодного водопостачання та водовідведення, що надає водне підприємство.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг вже рік розглядає тарифи на водопостачання та водовідведення без прийняття будь-яких рішень. Нині фактичне відшкодування собівартості тарифу на воду складає 68 %, тому щомісяця підприємство недоотримує до трьох мільйонів гривень.

- Без компенсації різниці між діючим тарифом та собівартістю послуг погашення боргу неможливе. Постановою КМУ № 517 від 11 червня 2012 року із змінами визначено порядок погашення заборгованості з енергопостачання за рахунок субвенцій із державного бюджету. Всі необхідні документи підприємство надало до територіальної комісії з погашення заборгованості підприємств паливно-енергетичного комплексу, але до сьогодні взаємозалік не проведено. Тож, як довго підприємство перебуватиме в таких екстремальних умовах, сказати нині складно, - підсумував Сергій Володимирович.

Новини КП Черкасиводоканал