new-tariff  

Шановні споживачі!

Передаємо показники лічильників води через Viber-бот 1Звертаємо вашу увагу на те, що показники лічильників води за мобільним номером +38-067-627-78-93 через мобільний додаток Viber більше не приймаються! На КП «Черкасиводоканал» запрацював більш зручний та сучасний сервіс – Viber-бот.

Як долучитися до Viber-бота КП «Черкасиводоканал»?

Щоб під’єднатися до бота відскануйте QR-код, який зображений нижче, або перейдіть за покликанням на вашому мобільному пристрої viber://pa/info?uri=che_vodokanal

QR код Viber-бот

Скориставшись одним із варіантів ви під’єднаєтесь до Viber-бота КП «Черкасиводоканал», до якого буде перенаправлено автоматично.

Натиснувши вкладку «Повідомлення» ви побачите привітання.

Інструкція користування Viber-ботом:

1. Натисніть в меню «ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКІВ»;

2. Введіть номер особового рахунку (він зазначений у квитанції на оплату послуг);

3. Натисніть «ТАК», якщо бот написав вірну адресу;

4. Передайте показники по черзі, як вимагає бот. Наприклад, спочатку він попросить ввести покази «гаряча кухня» – введіть (тільки цифри, наприклад 382, не прописуйте розташування водоміра), потім бот попросить ввести покази наступного лічильника, наприклад «кухня холодна» – введіть, далі ванна, санвузол тощо.

5. Передайте показники по черзі користуючись підказками бота, а не у вільній формі.

Як додати ще декілька особових рахунків?

Натисніть в меню «НАЛАШТУВАННЯ РАХУНКІВ», там ви зможете додавати чи видаляти особові рахунки. Потім натисніть «ГОЛОВНЕ МЕНЮ», далі «ПОКАЗНИКА ЛІЧИЛЬНИКІВ». Бот запропонує обрати один зі збережених о/р за яким саме ви хочете передати покази.

Новини КП Черкасиводоканал