new-tariff  

ОГОЛОШЕННЯ (офіційно)

unnamedЗа результатами дослідження  питань пов'язаних із виникненням можливих негативних впливів в результаті імплементації Субпроектів «Другого Проекту Розвитку Міської Інфраструктури», який фінансується за рахунок позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку (Світовий банк) було підготовлено скорочений План дій з Переселення для підприємств (ОКПВ Дніпро-Кіровоград, КП Житомирводоканал, КП Черкасиводоканал, КП Вінницяоблводоканал, КП Тернопільводоканал, КП Коломияводоканалта КП Нововолинськводоканал), які безпосередньо беруть участь в реалізації вищевказаного проекту.

КП «Черкасиводоканал» повідомляє про ознайомлення мешканців міста зі Скороченим Планом дій з переселення з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості по даному питанню.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, з метою його подальшого коригування приймаються до 14 серпня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою : КП «Черкасиводоканал», вул.Гетьмана Сагайдачного,12, м. Черкаси, 18036; тел. (0472) 37-33-00, e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , контактна особа Шепіль Леся Валентинівна.

Скорочений План Дій з Переселення

Abbreviated Resettlement Action Plan

Новини КП Черкасиводоканал