new-tariff  

Працівники КП «Черкасиводоканал» долучилися до міжнародної акції «LOTS OF SOCKS»

1mmДо КП «Черкасиводоканал» завітали представники громадської організації «Сонячні діти Черкащини». Вони разом з малечею розповіли водопровідникам про таку генетичну аномалію, як синдром Дауна, та запросили долучитися до міжнародної акції «LOTSOFSOCKS».

«LOTSOFSOCKS» проводиться щороку 21 березня у Всесвітній день людей із синдромом Дауна. Вона полягає у тому, що люди, які виражають толерантність і підтримку людям з синдромом Дауна, в цей день надягають яскраві, непарні шкарпетки як символ додаткової хромосоми.

На жаль, карантин вніс свої корективи, і зустріч з представниками ГО «Сонячні діти Черкащини» вчасно не відбулася. Але ми все ж таки зустрілися та чудово провели час.

- Ми проводимо подібні заходи для інформування людей, що майже нічого не знають про цю генетичну аномалію, яка не є захворюванням. Народження дитини з таким синдромом не залежить від способу життя батьків, стану їх здоров’я, шкідливих звичок, харчування, статку, освіти, релігійних переконань, національності, – розповідає представниця організації Анна.

Сидром Дауна – це генетична аномалія, яка спричиняє присутність додаткової третьої хромосоми у 21 парі (21/3). За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров’я, у світі із синдромом Дауна народжується кожне 700-е немовля. В Україні щороку народжується близько 450 таких діток. Це співвідношення однакове в різних країнах, кліматичних зонах і соціальних прошарках.

Дітей, які народжуються із таким синдромом, ще називають «сонячними» через їхню безпосередність, відкритість, доброзичливість та наївність.

Ці дітки покорили серця водопровідників. Під час зустрічі працівники із задоволенням спілкувалися та бавилися з малечею. Усі охочі змогли придбати яскраві різнокольорові шкарпетки та долучитися до міжнародної акції «LOTS OF SOCKS».

- Такі заходи, акції, флешмоби потрібно проводити частіше, а не один раз на рік. Представники бізнесу та міської влади повинні більше приділяти уваги цим дітям, які так потребують нашої підтримки, - зазначив директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

В кінці заходу членам громадської організації та дітям інженер загального відділу підприємства Власюк В.В. провів екскурсію, під час якої розказав про історію, роки модернізації та про сучасну структуру водоканалу.

Колектив КП «Черкасиводоканал» щиро вдячний представникам ГО «Сонячні діти Черкащини» за можливість поспілкуватися з такими добрими, щирими та життєрадісними особистостями.

2mm

3mmm

4mmm

5mmm

6mmm

7mmm

8mmm

9mmm

10mmm

Новини КП Черкасиводоканал