new-tariff  

Загальноміському конкурсу «Екологічна казка» 10 років (відео)

IMG 4034Десятий рік поспіль КП «Черкасиводоканал» є партнером черкаського міського конкурсу «Екологічна казка», який присвячений Всесвітньому дню збереження водних ресурсів та проводиться серед школярів 1-11 класів. Цей проєкт спрямований на підтримку творчо обдарованої молоді та виховання небайдужого ставлення до навколишнього середовища.

Протягом 10 років існування проєкту школярі молодших та середніх класів готували надзвичайні роботи: писали казки, виготовляли книжки-саморобки, лепбуки, комікси. Для школярів старших класів завдання було складнішим – вони знімали відеоролики на різні теми, від «використання води у побуті» до «скажемо фосфатам СТОП».

За 10 років участь у конкурсі взяли понад 1500 дітей. Це півтори тисячі творчих робіт, кожна з яких була унікальна, тому важко назвати ті, які найбільше вразили.

Бути серед членів журі – це чудовий шанс подивитися на світ очима дітей, дізнатися їхній погляд на проблематику збереження водних ресурсів та навколишнього середовища в цілому.

На жаль, через карантин урочисте нагородження переможців було скасовано, тому почесні грамоти були надіслані усім в електронному вигляді.

Чи буде й надалі проводитися конкурс «Екологічна казка»? Ні. Але будуть інші, не менш цікаві проєкти!

Ролик створили вихованці гуртка «Юні кореспонденти» Центру дитячої та юнацької творчості. Операторка і режисерка монтажу Катерина Борисова

#стовідсотківдитячийпродукт

 

 

 

Новини КП Черкасиводоканал