new-tariff  

Запрошуємо долучитися до відкритого обговорення тарифів

t 1 vodaНа виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866, нашим підприємством буде проведено відкрите обговорення (відкрите слухання) на місцях питання щодо необхідності встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для КП «Черкасиводоканал» на 2021 рік, а також питання щодо необхідності зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для КП «Черкасиводоканал» на 2020 рік.

Відкрите обговорення (відкрите слухання) буде проведено у понеділок, 25 травня 2020 року, о 15-00 в приміщенні актового залу підприємства за адресою: вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 (4-й поверх).

Зауваження та пропозиції, а також заявки на участь у відкритому обговоренні приймаються до 12-00 25.05.2020 у друкованому вигляді за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 12, в електронному вигляді на адресу електронної пошти:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Обґрунтування щодо необхідності встановлення тарифів на 2021 рік див. тут.

Обґрунтування щодо необхідності зміни тарифів на 2020 рік див. тут.

Звертаємо увагу на те, що у разі продовження Урядом карантину, відкрите обговорення тарифів для КП «Черкасиводоканал» відбудеться в онлайн режимі, про що буде повідомлено додатково.

Новини КП Черкасиводоканал