new-tariff  

Вода, що тече в кранах черкащан – повністю безпечна

DSC06502  копіяКонтроль якості питної води є одним з найголовніших напрямків роботи КП «Черкасиводоканал». Навіть в умовах карантину, працівники лабораторії, як завжди, ретельно проводять дослідження кожної проби води, як за хімічними, так і за бактеріологічними показниками, які щоденно відбираються у контрольних точках по всьому місту. Контроль за якістю ведеться на всіх етапах водопідготовки – від джерела до домівок черкащан.

Пропонуємо вашій увазі повний аналіз питної води, яку підприємство виготовляє та подає на місто. Дослідження проводяться за органолептичними, фізико-хімічними, бактеріологічними та радіологічними показниками. Результати свідчать про те, що вода, яку споживають містяни, повністю безпечна та відповідає державним вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Ознайомитися з результатами повного аналізу можна тут

Мийте руки, пийте більше води та будьте здорові! А ми попіклуємося про те, щоб ви і надали цілодобово отримували якісну питну воду 24 години на добу 7 днів на тиждень!

Новини КП Черкасиводоканал