new-tariff  

Як зареєструватися в особистому кабінеті

5  копіяНещодавно на офіційному сайті КП «Черкасиводоканал» було оновлено особистий кабінет споживача (фіз.особи). За допомогою веб-сервісу кожен, в умовах карантину, може не виходячи з дому передавати показники лічильників і сплачувати онлайн за спожиті послуги водопостачання та водовідведення. Також в ньому відображаються діючі тарифи, поточні нарахування та вся історія платежів.

Для того, щоб розпочати користуватися оновленим сервісом – необхідно зареєструватися. Натисніть тут та заповніть усі поля.

У формі реєстрації вкажіть:

Номер телефону

Пароль (не менше 6 символів)

Електронну пошту

Особовий рахунок (унікальний цифровий код для кожного абонента, вказаний на ваших квитанціях на оплату)

Вулиця*

Будинок*

Квартира**

 

* Вулицю і будинок необхідно обрати із варіантів, які пропонує програма. Наприклад: якщо Ви проживаєте по вулиці В’ячеслава Чорновола, напишіть В’ячеслава і перед вами відразу з’явиться список вулиць, назва яких так починається. Аналогічно і з номером будинку.

Також зверніть увагу, що необхідно писати офіційну назву вулиці, а не скорочену (офіційна назва зазначена в квитанції на оплату послуг)

7  копія

** Мешканцям приватного сектору не потрібно заповнювати це поле, за винятком, коли приватне домоволодіння поділено на квартири.

Вказані дані дадуть можливість впевнитись, що саме вам належить вказаний особовий рахунок, та забезпечать конфіденційність відомостей про вашу особу згідно положень Закону України «Про захист персональних даних». Якщо ви помилилися при введенні особового рахунку, або невірно зазначили вашу адресу, система реєстрації наддасть можливість виправити помилку. Подальша реєстрація доступна лише у випадку, коли обидва згадані параметри будуть вказані вірно.

Після того, як ви заповните усі поля і навпроти кожного загориться зелена галочка – натисніть зареєструватися.

Тепер ви можете користуватися новим особистим кабінетом споживача (фіз.особи).

У разі виникнення питань щодо роботи особистого кабінету, зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , або зателефонуйте 33-37-00 і вас з’єднають зі спеціалістом.

Новини КП Черкасиводоканал