new-tariff  

«Його книжка – це як букет квітів різного кольору», - Катерина Вербівська

1llПрацівники КП «Черкасиводоканал» привітали свого колегу Валерія Власюка з нагоди виходу його поетичної збірки під назвою «НЕМОя».

- У нас на підприємстві понад 600 працівників. Я впевнений, що кожен з них має різні таланти. Але сьогодні ми зібралися заради чоловіка, який не просто гарний спеціаліст, а й неймовірно талановитий письменник – інженер загального відділу Валерій Власюк. Ми щодня з ним зустрічаємося, спілкуємося, навіть не підозрюючи про його вміння описувати буденні речі прекрасною мовою поезії, - розповідає директор КП «Черкасиводоканал» Сергій Овчаренко.

До привітань також долучилася керівниця обласного літературного об’єднання ім. Василя Симоненка Катерина Вербівська. Вона поділилася своїми спогадами знайомства з Валерієм Володимировичем та враженнями від багаторічної співпраці.

- Я особисто знаю Валерія Володимировича років 15. Час від часу ми зустрічалися на засіданнях письменників. Протягом кількох років нас зводила і розводила доля, поки я не стала керівником обласного літоб’єднання і наші зустрічі стали постійними, - з посмішкою згадує пані Катерина. - Він друкується, мабуть, ще з 70-их років. Це були і всеукраїнські періодичні видання, і наші черкаські. Читати його твори було завжди цікаво. Ми постійно говорили, що це неймовірно і радили йому попрацювати над створенням власної збірки, яка обов’язково буде мати шалений попит, - додає пані Катерина.

Незабаром кожен бажаючий зможе знайти в бібліотеці його книжку та отримати насолоду від прочитаного.

Колектив КП «Черкасиводоканал» щиро вітає Валерія Володимировича з великою перемогою – виходом власної збірки. Бажаємо подальших творчих успіхів та чекаємо на продовження письменницької кар’єри.

2ll

4ll

3ll

5ll

6ll

7ll

8ll

9ll

10ll

11ll

12ll

13ll

14ll

15ll

Новини КП Черкасиводоканал