new-tariff  

На Черкасиводоканалі обговорювали тарифи на 2020 рік

1jjВ стінах КП «Черкасиводоканал» відбулося відкрите обговорення проекту постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання тацентралізоване водовідведення для КП «Черкасиводоканал» на 2020 рік.

У заході прийняли участь представники міської влади та НКРЕКП, головні спеціалісти підприємства та громадськість.

Під час презентації начальник планово-економічного відділу КП «Черкасиводоканал» Олександр Шевченко детально розповів про найбільші статті витрат, які вплинули на зміну тарифів.

«Діючі тарифи не відшкодовують фактичних витрат нашого підприємства. Вони не покривають в повній мірі такі складові як реагенти, електроенергію, заробітну плату, обслуговування підвищувальних насосів холодної води та інші. Крім того діючі тарифи не забезпечують можливості повернення основної суми субкредиту, за рахунок чого впроваджується соціально та екологічно важливий проект «Розвиток міської інфраструктури 2». Для досягнення беззбиткової діяльності ми подали до нацкомісії розрахунки та очікуємо на встановлення тарифів.», - повідомив Олександр Шевченко.

В цілому в проекті постанови НКРЕКП схвалено тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення з рівнем зростання 34,2%, в т.ч.: холодна вода на 33,2% та на 35,5% водовідведення.

Незважаючи на підвищення, навіть на такому рівні тарифи КП «Черкасиводоканал» залишатимуться одними з найнижчих в Україні.

Наразі підприємством очікується прийняття постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на 2020 рік.

 

2jj

3jj

4jj

5jj

6jj

7jj

 

Новини КП Черкасиводоканал