new-tariff  

Оголошення про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» Черкаської міської ради на 2020 рік»

obgovorennja-minНа засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 20 грудня 2019 року, схвалено проєкт постанови «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого  постановою від 30 червня 2017 року № 866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА  «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік» за місцем надання послуг.

Проєкт постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритих обговорень Інвестиційної програми КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» на 2020 рік та обгрунтовуючими матеріалами, для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет  http://www.nerc.gov.ua/data/filearch/Proekty/2020/pr_4/pr_4-2020.pdf .

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 21 січня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду контактна особа: Демчишин Світлана Валеріївна, тел. (044) 207-19-72.

Відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» ЧЕРКАСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік» відбудеться 22 січня 2020 року о 15:00 у приміщенні КП «ЧЕРКАСИВОДОКАНАЛ» за адресою: вул. Гетьмана Сагайдачного, 12, м. Черкаси.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 21 січня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою:  Сектор Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Черкаській області, вул. Надпільна, 289/1, м. Черкаси, 18007, e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , а копії    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Новини КП Черкасиводоканал