new-tariff  

Обґрунтування щодо необхідності прийняття внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку, що сплачуються оператору зовнішніх інженерних мереж Комунальному підприємству «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

t 1 voda-640x480На виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 N2119-VIII  КП «Черкасиводоканал» розрахував розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку холодної води по окремим житловим будівлям м. Черкаси.

Внески розраховані відповідно до «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання» затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05. 06.2018 N129 (далі - Методика).

Згідно Методики розмір внесків за обслуговування вузла(ів) комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі, виходячи з планованих витрат КП «Черкасиводоканал» на обслуговування відповідного(них) вузла(ів) комерційного обліку (їх складових частин). Зокрема витрат на огляд, періодичну повірку (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж), ремонт засобів вимірювальної техніки, які є складовою частиною вузла обліку, забезпечення дистанційного передання результатів вимірювання (за наявності), ремонт та заміну допоміжних засобів вузла обліку, а за згодою власника (співвласників) будівлі також охорона або страхування вузла обліку(за згодою).

Розрахунковим періодом для оплати внесків є квартал. Нарахування та сплата внесків здійснюється за кожний календарний квартал. В платіжках з'явиться окремий рядок із зазначенням щоквартального розміру внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку води.

 З розмірами внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку можна ознайомитись тут. 

Зауваження і пропозиції до оприлюднених матеріалів надсилаються електронною поштою на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду   або засобами поштового зв’язку на адресу: м. Черкаси, вул. Г. Сагайдачного, 12.

Зауваження та пропозиції приймаються з 26.12.2019 по 08.01.2020 (включно) в робочий час з 800  до1700.

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб-повне найменування), що їх подала та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.  

Новини КП Черкасиводоканал