new-tariff  

Обґрунтування щодо необхідності прийняття внесків за заміну вузлів комерційного обліку, що сплачуються оператору зовнішніх інженерних мереж комунальному підприємству «Черкасиводоканал» Черкаської міської ради

ЛогоНа виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22 червня 2017 р. No2119-VIII,  КП «Черкасиводоканал» розрахував розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку холодної води по окремим житловим будівлям м. Черкаси.

 

Зокрема відповідним рішенням  виконкому Черкаської міської ради будуть затверджені внески за заміну вузлів комерційного обліку холодної води по окремим житловим будівлям. Внески розраховані відповідно до «Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та /або гарячого водопостачання» затвердженої Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05. 06.2018р. No129.

 

Розмір внесків за заміну вузла(ів) комерційного обліку визначається окремо для кожної будівлі, виходячи з планованих витрат КП «Черкасиводоканал» на заміну відповідного(них) вузла(ів) комерційного обліку (їх складових частин), зокрема витрат, пов’язаних із формуванням і підтриманням у наявності обмінного фонду вузлів комерційного обліку.

 

Розмір внесків за заміну вузла(ів) комерційного обліку розстрочується на п’ять років або на інший строк за згодою сторін.

 

Витрати, пов’язані із встановленням, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку, визначаються з урахування комплексу робіт і послуг, що здійснюються КП «Черкасиводоканал» відповідно до Законів України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», «Про метрологію та метрологічну діяльність».

 

Перелік зазначених робіт і послуг, а також їх періодичність (окрім періодичної повірки засобів вимірювальної техніки вузлів комерційного обліку) визначає КП «Черкасиводоканал».

Розрахунковим періодом для оплати внесків є квартал.

 

Нарахування та сплата внесків здійснюється за кожний календарний квартал. В платіжках з'явиться окремий рядок із зазначенням щоквартального розміру внесків за заміну вузлів комерційного обліку води.

 

Внески за заміну  вузлів комерційного обліку підлягають коригуванню у разі зміни обсягу окремих витрат, пов’язаних із заміною вузлів комерційного обліку, з причин, які не залежать від оператора зовнішніх інженерних мереж КП «Черкасиводоканал» , зокрема збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизаційних відрахувань, підвищення або зниження цін на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, а також з урахуванням визначених показників інфляції.

 

Внески за заміну вузлів комерційного обліку, які встановлені для відповідного будинку з розрахунку на один рік, коригуються щороку.

 

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів надсилаються на електронну пошту vodokanal_abon@ukr.netабо засобами поштового зв’язку на адресу: м. Черкаси, вул. Г. Сагайдачного, 12 в термін з 05.11.2019 по 11.11.2019 р. включно.

Розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку

Новини КП Черкасиводоканал