new-tariff  

На Черкасиводоканалі обговорювали інвестиційну програму

6ddВ стінах КП «Черкасиводоканал» було проведено відкрите обговорення щодо Інвестиційної програми на 2019 р. Захід відбувся за участю представників міської влади та НКРЕКП, головних спеціалістів підприємства та громадськості.

Під час виступу заступник директора КП «Черкасиводоканал» Світлана Лісковець зазначила, що Інвестиційна програма розроблена відповідно до діючих законів України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» затвердженого постановою НКРЕКП, від 14.09.2017 року №1131 .

Інвестиційна програма підприємства на 2019 рік була подана до НКРЕКП в 2018 році у визначені законодавством терміни.

Але у квітні 2019 року здійснено актуалізацію заходів Інвестпрограми та визначено, що основними напрямками реалізації програми являється розробка проектно-кошторисної документації по будівництву електролізної на Дніпровській водоочисній станції, сплата основних сум субкредитів МБРР та сплата фінансових зобов’язань по проекту «Другий проект розвитку міської інфраструктури».

За підсумками відкритого обговорення Інвестиційну програму КП «Черкасиводоканал» на 2019 рік схвалено на зазначеному рівні в проекті постанови.

1dd

2dd

3dd

4dd

5dd

Новини КП Черкасиводоканал