new-tariff  

Працівники КП «Черкасиводоканал» розповіли про встановлення загальнобудинкового лічильника

1iiСпіввласники житлового будинку по вулиці Смілянській запросили головних спеціалістів черкаського водоканалу для роз’яснення механізму впровадження Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», який зобов’язує надавача послуг забезпечити оснащення будівель вузлами комерційного обліку холодної водиа споживачів – встановити квартирні лічильники. Зробити це необхідно до серпня 2020 року.

 Відтак, під час зустрічі детально було обговорено умови та вартість встановлення загальнобудикового лічильника у будинку, що розраховується по кожному домогосподарству індивідуально. Також наші працівники роз’яснили мешканцям, як будуть проводитися нарахування за спожиті послуги після його монтажу.

 Особливу увагу було приділено новій моделі договірних відносин. Адже згідно Постанови КМУ від 05.07.2019 р. №690 споживачам необхідно якнайшвидше обрати та укласти новий типовий договір з КП «Черкасиводоканал».

Затверджені наступні типові договори:

- типовий договір з колективним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення;

- типовий колективний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення;

- типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення 
(без обслуговування внутрішньобудинкових систем);

- типовий договір з індивідуальним споживачем про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення 
(з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем);

- типовий договір з індивідуальним споживачем у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна, про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

У разі виникнення питань щодо впровадження вимог законодавства, спеціалісти нашого підприємства готові і надалі приймати участь у загальних зборах співвласників для роз’яснення нововведень. Для запрошення звертайтеся до Служби обліку реалізації води та стоків за адресою вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 (тел.: (0472) 37-72-04).

 

1ii

2ii

44ii

55ii

 

Новини КП Черкасиводоканал