new-tariff  

Водоканалівці умовно ліквідовували аварію на хлорному господарстві

1yyНа території Дніпровської водоочисної станції провели планові тренування, під час яких відпрацьовувалися навички працівників по ліквідації можливої аварійної ситуації на хлорному господарстві, а саме – розгерметизація контейнера із хлором. Навчання відбулося під керівництвом інженера-технолога цеху Петра Яцика.

Відповідно до сценарію, від диспетчера водоочисних споруд надійшла інформація про те, що відбулася розгерметизація ємності з хлором. Протягом хвилини через засоби оповіщення були попереджені усі працівники. Одягнуті в захисне спорядження, фахівці підприємства в найкоротший термін знайшли умовно пошкоджений контейнер, перекрили запірні вентилі та помістили аварійний контейнер в герметичний футляр.

Присутній на тренуваннях начальник управління цивільного захисту Департаменту ЖКГ Черкаської міської ради Володимир Лобода відзначив злагодженість дій добровільної газорятувальної дружини та іншого персоналу цеху, який приймав участь в тренуваннях.

Підводячи підсумки проведення заходу, можна з упевненістю стверджувати – працівники Дніпровської водоочисної станції добре підготовленні до ліквідації надзвичайних ситуацій.

 

2yy

3yy

4yy

5yy

6yy

7yy

Новини КП Черкасиводоканал