new-tariff  

Водоканалівці «рятують» міські водограї від водоростей

1rrПрацівники КП «Черкасиводоканал» щороку протягом літа виконують планове обслуговування міських фонтанів. Згідно графіку чистка водограїв виконується тричі на місяць. Але у зв’язку зі спекою підприємство вимушене проводити прибирання зі спеціальними дезінфікуючими розчинами вдвічі частіше.

Це пов’язано зі стрімким розвитком водоростей, для яких сьогодні ми маємо найсприятливіші умови – світло, тепло і вологе середовище. Зважаючи на таку спеку, водорості можуть покрити поверхню водограю всього за тиждень.

- Якщо вода жива, то в ній будуть розвиватися біологічні організми. Водорості, які з’являються на поверхні фонтанів не відносяться до синьо-зелених. Вони не виділяють токсичних речовин і, відповідно, не наносять шкоди здоров’ю людини, - зазначає інженер-мікробіолог лабораторії КП «Черкасиводоканал» Марина Крайниченко.

Сьогодні працівники підприємства виконали чергове обслуговування пішохідного фонтану в Долині троянд – відчистили поверхню водограю, виконали дезінфекцію комунікацій та замінили воду з додаванням безпечної дози реагентів.

Черкасиводоканал ще раз нагадує містянам, що міські фонтани – це рекреаційна зона. В них заборонено пити воду, купатися, купати тварин, мити велотранспорт тощо.

Черкаські водограї – це візитка картка та прикраса міста. Закликаємо дбайливо ставитись та оберігати цю неймовірну красу!

 

3rr

2rr

4rr

5rr

6rr

7rr

8rr

9rr

10rr

11rr

Новини КП Черкасиводоканал